Forums

nilz nilz jautajums Traineram, par vienu no programma add50.xls
taja pat saita kur ir sheiko programmas tur ir tada, ir kas sakams par vinhu, ir kads pazistams megjinajis?
un ka tas butu labak darams, peim tad tajas dienas kad tas krutis paredzetas, tad nhemt tikai "spieshanu gulus" un viss, bez hantelem slipaja, piedzenoshajiem? vai ar?

es ceru Tu saprati par ko es runaju ;)

21.03.2010. plkst. 23:10
nilz nilz un ka saprast to lietu "negative rep" tas ir domats, nepilna kustiba? liekot deliti uz krutim vai ko tadu?
22.03.2010. plkst. 10:08
trainer trainer Pats šo neesmu mēģinājis, pēc intensitātes un rekomendācijām citām muskuļu grupām izskatās , ka laika papildus krūšu noslodzei īpaši nepaliks vai arī pārējais jātaisa baigā tempā. Katrā ziņā 1:30h ir maximums , ko nevajadzētu pārsniegt zālē.
Šo neieteiktu izmantot, ja neesi pārliecināts par savām saitēm, jo pie negatīvajiem atkārtojumiem svars būs krietni lielāks nekā esi turējis iepriekš. Ja esi pārliecināts, ka saites turēs, vari mēģināt - domāju 50 mārciņas nepieliksi bet kādus 10kg - ir iespējams, ja iepriekš ar spēka programmu neesi strādājis.
Ja iepriekš esi strādājis ar spēka programmu, tad ieteiktu pa vidu paņemt mēnesi uz kačoku programmu - mazāki svari , vairāk atkārtojumu.

22.03.2010. plkst. 14:13
trainer trainer negative rep = lielāks svars, nekā tu vari pacelt. Obligāti lai asistē tev pieredzējis atlēts, ja tāda nav tad lai divatā skatās. Šo svaru laid lejā ļoti lēnām, līdz nolaid līdz krūtīm, tad partneri noceļ stieni nost, tev nav jācenšas to uzspiest.
22.03.2010. plkst. 14:14
1-4 (4 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 05. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Lienei Šomasei jauns singls un dubultais CD un DVD albums!

Viena no šī brīža “karstākajām” latviešu dziedātājām Liene Šomase 16.jūnijā izdod savu pirmo solo albumu, kuram dots nosaukums “Vārdos nepateiktais”....