Forums

be_positive be_positive Treniņa programma ???? ( 2 ) Kāds ir tavs viedoklis?
Sveiki! Turpinu peetiit dazhaadas treninju programmas. Iepatikaas viena programma,kuraa tiek nodarbinaatas visas muskulju grupas 3x nedeeljaa, proti, tiek veikti 15 vingrojumi,katram vingrojumam divi piegaajieni- kruutiim ,pleciem, muguras augsheejai daljai divi un pa vienam vingrojumam
• gūžas muskulatūrai,
• augšstilbu priekšējās daļas muskuļiem,
• augšstilbu aizmugurējās daļas muskuļiem,
• apakšstilba muskuļiem,
• augšdelmu priekšējās daļas muskuļiem ,
• augšdelmu aizmugurējās daļas muskuļiem ,
• vēdera preses muskulatūrai,
• muguras lejasdaļas muskuļiem,
• apakšdelmu muskuļiem.

Vai tāda programma 3x nedeeljaa dereetu? Mani interesee tieshi, vai var vienaa dienaa treneet praktiski visas muskulju grupas? Viedoklji dalaas.ko teiksi tu?

08.03.2010. plkst. 21:21
nilz nilz sveiks, ghm esmu iesacejs, variet mani nosodit un apgazt manus pienhemumus, bet es izteikshos.

pirms 3meneshiem pirmos divus meneshus var teikt treneju katru apmeklejuma reizi visas muskulu grupas, man ja godigi pat sanaca tur pa kadiem 18vingrinajumiem diena neieskaitot presiti... nesaku ka tas bija pareizi, bet vnk saku...

man veel ta ari neviens nav devis izsmeljoshu atbildi ari par shadu temu kapec jadala, dienas muskulju grupas, man ta kretine visi shitie draugiem.lv d-biedru gudrishi, kuri parlasijushies savu bb.com un neko citu ka 1diena krutis/triceps 3diena mugura/biceps nezina... ja varbut tas piemerotakais "muskulu masas audzeshanai" bet piedodiet man, ja rij proteinu, un pat netrenesies, masa palielinasies un no ikdienas darbiem (protams ja neesi kaut kads pilsetnieks kas sezh pie datora 24/7) taukos nekas neaizies, bet tikai galja ja aizies...

es pec savam izjutam varu teikt ta, reljefam es noteikti atbalstitu, katru apmeklejuma reizi katru muskulu grupu, spekam-nezinu vai tas ir labi no veselibas viedokla jo tipa asinis tiek dzenatas no vienas vietas uz otru, uz ljoti lielu slodzi, bet man ta speka progress bija katru otro treninju liku klat svariem, es pielauju ka masas audzeshanai tas nebutu pareizi, bet vel lieta tada, neatceros skatijos kaut kadas intervijas ar krievijas treneri vienu, kaut kads tur bija Levings vai aizmirsu ka, vinsh izteicas, ka var pat trenet katru dienu, tikai nejau uz pilnu atdevi bet uz kadiem 60% un es tam piekristu, piedodiet es nedomaju ka var muskuli samazinaties, ja tos trene pa biezhu, ka visi runa... pienhemsim katru dienu atspiedies no gridas, no rita 150x un vakara 150x, es ta dariju, vairak vai mazak regulari, tieshi sakot pirms gada lidz pat rudenim, un man nekas nost negaja, labi nebija daudz ari kam iet, bet gaja tikai klat un bija progress, to dzirdeju no draudzenes un citiem apkartejiem kuri mani redz dienu diena...

p.s varbut ari tadiem kam tie muskulji tiesham ir lieli, lai to muskuli nodzitu vaig, ilgu laiku un tam veltit vienu treninju, un tapec ari nevar reali neko vairak, bet tadiem vidusmera jaunieshiem, kur nu veel iesacejiem nezinu vai tas ir vajadzigs...

ludzu apgazhiet manu viedokli, tik bez dirshanas, ka tas notiek draugu domubiedros, domaju sheit ir cilveki ar nedaudz lielaku IQ.

09.03.2010. plkst. 11:18
nilz nilz p.s gribetu redzet, to programmu ar visiem vingrojumiem, piegajieniem, atkartojumiem, un tas izcelsmes avotu uzzinat ;)
09.03.2010. plkst. 11:22
be_positive be_positive Paldies par viedokli! buutiibaa gribeetu mazliet masu uzdziit. Peec NilzA domaam shii programma ,tad iisti nedereetu. Ko paarejie saka? vai kaads vareetu komenteet par to veseliibas aspektu?Nilz teica,ka droshvien nav labi ,ka asinis tiek dzeneetas no vienas vietas uz otru vai kaut kaa taa.
P.S.Nilz, buutiibaa taa nav programma ,bet dazhi principi, kurus jaaieveero ,sastaadot treniinja programmu. vingrojumus katrai muskulju grupai vari piemekleet peec savas patikas.Taatad tur teikts ,ka maksimums ir 15 vingrojumi un 30 piegaajieni.
Katrā treniņā vajadzētu iekļaut vienu vingrojumu
• gurnu jeb gūžas muskulatūrai,
• augšstilbu priekšējās daļas muskuļiem,
• augšstilbu aizmugurējās daļas muskuļiem,
• apakšstilba (ikru) muskuļiem,
• augšdelmu priekšējās daļas muskuļiem (bicepsam),
• augšdelmu aizmugurējās daļas muskuļiem (tricepsam),
• vēdera preses muskulatūrai,
• muguras lejasdaļas muskuļiem,
• apakšdelmu muskuļiem.
Kā arī divus vingrojumus
• krūšu muskuļiem,
• plecu muskuļiem,
• muguras augšējās daļas muskuļiem.
Izpildot vairāk vingrojumus nav iespējams nodrošināt pietiekošu darba intensitāti, strauji samazinās pārvaramās pretestības lielums, kā arī var rasties problēmas atjaunošanās fāzē [Brzycki M., 1995].
Katrā treniņā vajadzētu izpildīt ne vairāk kā 30 piegājienus [Brittenham G., 1996]. Tas nozīmē, ka, ja kompleksā ir 15 vingrojumu, tad katru vingrojumu izpildīt divos piegājienos. vingrojumi gūžas muskulatūrai ir jāizpilda 15-20 reizes , kāju muskulatūrai 10-15 reizes un ķermeņa augšdaļas muskulatūrai 6-12 reizes.

09.03.2010. plkst. 13:30
kasis kasis Nilz, tad kad būsi pakacājies vel kādus 3 mēnešus redzēsi kad spēks un muskuļi neaugs tik labi kā sākumā, var teikt kad vispār gandrīz apstājas, Tādēļ tev būs jāņem cita proga pēc kuras kačāties.
Pieņemsim es tagad eju pēc tādas progas: pirmdiena: Grudaks, biceps, triceps, presse
Trešdiena: Mugura, Pleci, trapeces.
Piektdiena:presse, Grudaks, Biceps, triceps
Agrāk es arī kacājos kā tu, katru trenniņu vienu un to pašu un vis bija ok bet tas ir līdz kādam laikam.

09.03.2010. plkst. 13:34
nilz nilz kasis, iespejams piekritu, redzesim :)

tad vel arps temas, kasis, a kajas Tu izlaid?
p.s es ari tagad megjinu jau pa daljam dalit, bet ne gluzhi ka 1x nedelja katru muskuli, uzskatu ka var likdz 2x nedelja ko gribi progreset vairak, piem ka Tu 1dien krutis, un var 4dien jau, vai 5dien, es gribeju to izmantot ari uz krutim ka Tu, bet tomer pardomaju un kadu laiku likshu plecus 2x nedelja, jo tie man ir pavaji, un atpaliek... un to delj ari spiesana gulus/plusos pieklibot sak.

vel biju izdomajis tadu lietu, ka varetu teikt sadala pa divam dalam visu, un vienu nedelu piemeram:
1diena kajas (viegla diena) krutis/triceps
3diena mugura/pleci/trapece
5diena kajas(smaga diena) krutis/triceps

un respketivi nakosha nedelja bus
1diena mugura/pleci/trapece
3diena kajas(viegla diena) krutis/triceps
5diena mugura/pleci/trapece

tresha nedelja atkal ka pirma utt, sanak ka divas nedeljas katrs muskulis tiek trenets 3x, nevis ka klasiskajos grafikos, bet atputies ir tik cik vaig, pat vairak ap kadam 90h, nezinu ko Tu teiktu?

09.03.2010. plkst. 14:03
nilz nilz p.s be_positive, drikstetu uzzinat avotu? un par tiem 30piegajieniem treninja, nebiju dzirdejis, bus japainteresejas un janhem vera, veidojot kaut ko pats, un kombinejot kopa ;/

09.03.2010. plkst. 14:20
be_positive be_positive Tie ir izvilkumi no dažām grāmatām: Brzycki M. A practical approach to strength training. (3rd ed.) –Indianapolis: Master Press, 1995 ; Lambrinides T. High intensity training and overtraining. – High Intensity Training Newsletter, 1990, N 2 ; Mannie K. Key factors in program organization. - High Intensity Training Newsletter, 1988, N 1 ;

09.03.2010. plkst. 14:55
nilz nilz skaidrs, jocigi ko tadu dzirdu pirmo reizi, bet nu labi, ja Tu neesi salicis pa teikumam no katras gramatas un kopa sanak tads :D

man ir kaut kadu 70gadu specializeta programma 4meneshiem, ta ir veel Arnolda laika... taja ari viss tiek trenets katru apmeklejuma dienu, laikam pats labakais variants katru otro dienu ka sencis teica, pirmo menesi vieni vingrinajumi, otru savadaki, tresho savadaki, ceturto savadaki, un ta kursa laika var kartigu masu uzaudzet sencis teica, nu nejau katra zinja ka visa jauna paaudze stasta kura salasijusies bb.com, ka menesi 1kg tiras muskulju masas, un 1.5kg jau sakas ar AS mana skatijuma mulkjibas...

09.03.2010. plkst. 15:13
lielais krāns lielais krāns Nilz, nesmīdini, linkus no bb tevis minētajām stulībām studijā, puisīt
09.03.2010. plkst. 18:02
nilz nilz lielais_krans, par ko iet runa? es bb.com nesezhu.
parlasi, varbut parprati...

09.03.2010. plkst. 18:19
kasis kasis Iesaku Muscle & Fitness žurnālus kurus var nokačāt www.Stepashka.com tikai jāreģistrējas
Tiešām labas lietas ir aprakstītas, kā nekā populārākie žurnāli pasaulē skaitas.

10.03.2010. plkst. 22:49
1-12 (12 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Ventspilī lielākā klinšu kāpšanas siena Baltijā

Ar Sporta nama „Centrs” (Brīvības iela 14) atklāšanu Ventspilī tagad pieejama Baltijā lielākā klinšu kāpšanas siena. Tās garums ir ap 12m un augstums ap 14m. Siena pārskatāma no...