Forums

andris000 andris000 Proteins&Kreatins
Gain Fast 3100 Universal Nutrition & Muscletech CellTech Hardcore 3kg , vai šos produktus drikst lietot kopa?
Cik zinu,tad sis Gain Fast 3100 Universal Nutrition ir jalieto 15 minutes pec treniniem ,bet Muscletech CellTech Hardcore 45 minutes pirms treniniem!
Tas Gain Fast ir domats massas pieaugumam,bet CellTech vairak taka kreatins!
Gribu trenina lielaku atdevi,jo ir tas periods,kad viss ir apstajies,nevaru likt lielakus svarus,un tas "Grauž" ..
Gribu lielaku atdevi,un lielaku massu,tapēc ari panemu sos produktus!
Mani tagat interese vai drikstu lietot vinjus kopa,pirms trenina CellTech ,un pec trenina Gain Fast!
Tagat tikai par so Gain Fast 3100 Universal Nutrition!
Rakstits ,ka vinu var lietot tiesi 15-20 minutes pec trenina!
Man treninji ir 3-4 reizes nedelja,bet vai nebus par maz ,ja 4 reizes nedelja vinu dzersu ?
ta jau es muzibu dzersu tos 4,5kg!
Gribu pajautat,vai varu dzert katru dienu no rit,un vakara starp edienreizem,ka citus produktus,vai vismaz 1 reizi diena,bet katru dienu ..
Jautaju,jo negribu sakt lietot kopa ,ja isti nezinu,vai varu ta darit!
Vairak jau domaju,vai nevar but veselibas problemas!
Pirms tam esmu jau lietojis proteinus,bet kreatinu + proteinu,vel neesmu meiginaji!
Sis jautajums vairak domats : by treiner !
Paldies ;)

29.01.2010. plkst. 15:53
trainer trainer Gain Fast = Gain FAT :D to neieteiktu, baigi daudz cukurs.

Cik saprotu, tu esi nokļuvis uz plato vai pat bedrē un nenāk klāt ne svari ne masa?

Ja tā, pamaini programmu, tikko ieliku programmas aprakstu par 5/3/1 - kā reiz vari pamēģināt mēneša ciklu un apskatīties rezultātus.

Par UB: Gain Fast vietā ieteiktu citu geineri - Gaspari Real Mass vai MHP Up Your Mass.
Kreatīnu: Gaspari Size On
Vēl, ja piemēram, trūkst tāda noskaņojuma, niknuma zālē, paņem kaut ko no NO (slāpekļa oksīda) - piemēram, Gaspari Superpump 250, BSN NO Xplode vai visniknākais: MHP Dark Rage (garšo pretīgi, bet efekts jūtams). Te gan uzmanīgi, ja ir kādas problēmas ar sirdi, asinsvadiem - devu ņem pamazām, lai saprastu, cik ir tev vajadzīgs. Max ir 3 kausiņi, bet ja neesi nekad neko tādu lietojis, tad sirds izleks laukā pa muti :D

Geineri jādzer uzreiz pēc treniņa, ārpus treniņu dienām vari paņemt tīro proteīnu. Tad +/- būs galvenos vilcienos viss nepieciešamais.

29.01.2010. plkst. 16:18
andris000 andris000 Tad Gain Fast 3100 Universal Nutrition katru dienu ,bet trenin dienas uzreiz pec treniniem,un Muscletech CellTech Hardcore pirms treniniem,ja!?
Un kopa vinus var lietot,ja!?
Paldies!

29.01.2010. plkst. 16:22
trainer trainer nē, es rakstīju, ka šie nav labākie UB.
Mans ieteikums Gainfast aizvietot ar Gaspari Real Mass vai MHP Up Your Mass
savukārt celltech hardcore ar Gaspari Size On.

Geineri pēc treniņa, Size on - treniņa laikā

29.01.2010. plkst. 16:36
andris000 andris000 To es sapratu,bet man jau vinji ir nopirkti,un jaizlieto jau ir!
Vnk negribu sakt uzreiz nearko parak specigu,jo nesen atsaku treneties,,pagajusi jau 3 menesi kops trenejos,un jasak ar kko vieglaku!
Bet mans tips ir tads,ka man labi nak labuma,jo pat no megamass 4000 man pienaca 5kg pagajuso gad!
Vienkarsi tagat izlietosu sitos,un tad nakosos skatisos ko iesaki Tu!
Tad es sios lietosu ta,ka proteinu katru dienu,un kreatinu pirms treniniem,ok!?

29.01.2010. plkst. 17:03
trainer trainer Gain Fastu es gan ieteiktu kādam iepārdot , it sevišķi , ja tev labi nāk klāt svars. tur cukurs ļoti daudz.

29.01.2010. plkst. 17:44
kasis kasis Cell tech ir baigi labais, tiko pabeidzu dzert. tira muskuļu masa pieauga pa 3 nedēļām 3kg, un spēks arī pa kādiem 10%. Es cell-tech dzēru tā kā rakstīts uz bundžas un vel pēc trenniņiem iedzēru parastu olbaltumu proteīnu.
30.01.2010. plkst. 19:18
hadak hadak kasis.. klau un vai tie6am tev ta muskuli pieauga pa 3 nedeljam 3 kg un tiras masas???bet ko tu teiktu par mhp up your mas??neesi lietojis?
21.03.2010. plkst. 20:29
kasis kasis Neesmu, bet tas cell tech hardkore ir baigais zvērs neko tik traku nebiju dzēris, uzpampu pamatīgi un spēks arī pienāca klāt, bet reāli jau tā laikam tā nav tikai musskuļu massa kas nāk klāt, massa palielinās arī no tā ka muskuļi piedzēnās ar ūdeni jo kā nekā tas ir tā kā kreatīns, arī no tā muskuļi izkatās lielāki. Kad sāku lietot svēru 92 un pēc kāda mēneša biju 96 kg. vienīgi alkoholu nedrīkst dzert jo tad no viņa nebūs nekāda jēga.
22.03.2010. plkst. 21:52
1-9 (9 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 18. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

MicRec izdod Ellas dziesmas “Shine Like Superstar” CD Maxi singlu

Šī gada 1.jūnijā nāca klajā dziedātājas Ellas (Elīna Fūrmane) otrais studijas albums “Welcome To The Club” un iespējams šī albuma labākā dziesma ir “Shine Like Superstar”, kas...