Cono Sur dzirkstošais vīns atzīts par „Čīles inovatīvāko pudeli” Lielbritānijas „Innovation Awards 2008” ceremonijā

Cono Sur dzirkstošais vīns atzīts par „Čīles inovatīvāko pudeli” Lielbritānijas „Innovation Awards 2008” ceremonijā

Wines of Chile organizētajā „Innovations Awards” ceremonijā Lielbritānijā Cono Sur dzirkstošais vīns ieguva balvu kā „Čīles inovatīvākā pudele”, pateicoties savam modernajam un avangardiskajam dizainam.

Innovation Awards” balvas tika pasniegtas jau otro reizi. Šo pasākumu ar mērķi iedrošināt Čīles vīna darītavas konkurences pārņemtajā Lielbritānijas tirgū būt inovatīvām, modernām, oriģinālām un aizraujošam rīko Wines of Chile UK. Konkurss ir radīts ar mērķi palīdzēt čīliešu vīniem attīstīt savu stilu, kvalitāti, iepakojuma dizainu un personību.

conosur.jpg - 4.5 KB

Pirmajā „Innovation Awards” ceremonijā Adolfo Hurtado (Cono Sur galvenais vīndaris un vadītājs) saņēma balvu „Gada Čīles vīna nozares personība" dēļ saviem nopelniem nozares labā. Saņemot balvu, Adolfo tika raksturots kā "patiess vīndaris ar dinamisku un patiesu personību, kas lieliski reprezentē mūsdienu Čīli".

Arī šogad Cono Sur ieguva vienu no trim balvām, šoreiz saņemot atzinību kategorijā "Čīles inovatīvākā pudele". To saņēma Cono Sur dzirkstošais vīns - un ne tikai tāpēc, ka tajā interesanti savienotas Riesling, Chardonnay un Pinot Noir šķirnes, bet arī dēļ pasniegšanas veida, kuru raksturo spožs, interesants, atraktīvs un mūsdienīgs izskats.

Vadoties pēc sava moto „Ne ģimenes saišu, ne putekļainu pudeļu – tikai kvalitatīvs vīns” (No family trees, no dusty bottles – just quality wine), Viño Cono Sur savu galveno uzsvaru vienmēr ir likuši uz inovācijām. Līdz kompānija ļoti lepojas ar abām saņemtajām balvām, kas piešķirtas dēļ avangarda motīvu un inovāciju izmantošanas tās projektos.

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Elvis
Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo jums nav finanšu līdzekļu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializētajā slimnīcā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar e-pastu: doctorelviswhyte@gmail.com vai whatsapp mums +2347083629144
19.07.2019. plkst. 18:37
ojcis
Nez, cik piķo butele?:)
29.01.2009. plkst. 12:23

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 12. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Tangavikas Čagas ļaudis tic, ka melis var tikt noindēts, ja viņš izdzer alu, kas sajaukts ar nesen nogalināta upurjēra asinīm

Pasākumi

Skūpsts zemei Pēteris Džigurs. Personālizstāde

Es skūpstu zemi,
Un tas Dvēseli balto,
Un savas mākslas gribu jūtu,
Kā savu dienu mākslinieks.
P.Džigurs...