Argentīnas labākās vīna darītavas

Argentīnas labākās vīna darītavas

Šeit sniegsim informāciju par mazām vīna darītavām, sauktām par „Bodegas Boutigue”. Parasti tajās ražo nelielu daudzumu vīna, jo to īpašnieki patiesi aizraujas ar šo procesu, rūpējoties par vīniem un piekopjot sava veida filozofiju, kas garantē izcilu dzēriena kvalitāti un savdabību. Rezultāts, kura tapšanā ir ieguldīts tik daudz pūļu un laika, ir īsts mākslas darbs. Reizēm šos vīnus ir grūti iegūt, lai arī labos vīnu veikalos tiem piešķirts priviliģēts statuss.

Finca La Anita
Kādā no daudzajām Andu nogāzēm, augstāko virsotņu pakājēs Manuels un Antonio nolēma atmest senās vīndaru tradīcijas un izveidot vīna dārzu, kurā ražotu izcilāko un pieprasītāko, bet arī vienu no retākajiem vīniem valstī. 70 hektāros, kas veido Finca La Anita, ikviens var pārliecināties, ar kādu rūpību šeit tiek audzētas un atlasītas vīnogas, kas tiek izmantotas ekskluzīvāko vīnu radīšanā. Katrai Finca La Anita vīna pudelei ir sava vēsture, kas vēsta gan par konkrēto ražu, gan par vīna izturēšanu, gan par tām pūlēm, ko ieguldījuši vīndari, lai taptu šāds mākslas darbs.

finca.jpg

Izcilākie vīni: Luna; Cuarto de Milla.

Rosell Boher
Šī vīna darītava ir daudzu gadu eksperimentu rezultāts. To aizsācējs Alehandro Martinezs Rosels, mantojis izcilu vīndara meklējumu garu no sava tēva, atrodoties nemitīgu meklējumu procesā. Rosell Boher tiek turpināta ģimenes tradīcija, ražojot izcilākos dzirkstošos vīnus. Dārzos tiek audzēti izcili Pinot Noir un Chardonnay kloni, no kuriem iegūtie dažādie bāzes vīni ļauj atlasīt labākos, kurus pēc tam izmanto izsmalcināta vīna radīšanā. No Šampanjas reģiona (Francija) pārmantotā Champenoise metode garantē augstāko kvalitāti vīna darītavas šampaniešiem. Tā kā viss darbs šeit tiek veikts rokām, vīns tik tiešām ir rūpīgas gādības auglis.

rosellboher.jpg

Izcilākie vīni: Cavas Rosell Boher Brut; Grande Cuvée Millesimée

Luis Segundo Correas Bodegas y Viñedos
Luis Segundo Correas Bodegas y Viñedos pārvalda tās īpašnieki, kas uzskata, ka vīna kvalitātes galvenais priekšnoteikums ir izcili vīnogulāji. Šai ģimenei pieder 400 hektāri dārzu, kuros audzē Malbec (apmēram 50% no visiem vīnogulājiem), Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah un Sangiovese sarkanās vīnogas, kā arī Chardonnay, Sauvignon Blanc, Semillon, Tocai Friulano un Torrontes baltās vīnogas. Luis Correas un Valle Las Acequlas ir vietējam tirgum paredzētie vīni, bet uz citām valstīm eksportē Luis Correas, Don Luis un Cuatro Rios. Visus vīna dārzus un darītavas šeit pārrauga paši ģimenes locekļi, kas sasnieguši savu mērķi – padarīt savu īpašumu par ievērojamu starptautiskajā tirgū.

valle_cabernet_sauv_ro_05.jpg

Izcilākie vīni: Valle Las Acequias.

Domingo Hermanos
Saltas provincē, Calchaquies ielejas sirdī, atrodas šis vīndaru īpašums, kas, pateicoties izcilajai augsnei un unikālajam mikroklimatam, ražo Argentīnas izcilākos vīnus jau kopš 19. gadsimta. Kā tradicionāla ielejas vīna darītava, Domingo Hermanos šodien ir kļuvusi par mūsdienīgu uzņēmumu ar bagātu vēsturi un labu tehnoloģisko nodrošinājumu. Tomēr ikviens vīns šeit joprojām ir roku darbs. Mērķis ir viens: ražot augstākās kvalitātes vīnu ikvienam vīna cienītājam. Šeit ražo slavenāko Argentīnas baltvīnu, kurš savu slavu ieguvis, pateicoties izcilajām vīnogām, kas tikai šajā ielejā sasniedz to kvalitāti, kas nepieciešama izcilu vīnu pagatavošanai. Pamatā šeit izmanto Malbec, kā arī Cabernet Sauvignon šķirnes.

fincadomingo.jpg

Izcilākie vīni : Finca de Domingo Torrontés; Domingo Molina Cabernet Sauvignon

Alma 4
Viņu vidējais vecums ir 21. Viņi satikās augstskolā (Mendozas Zemkopības licejā), kur tika iedalīti grupā, kurai bija uzdevums iegūt dzirkstošo vīnu. 1999. gadā šie jaunieši nolēma uzsākt savu projektu. Saražojot tikai 300 pudeles, četri jaunieši radīja inovatīvus dzirkstošos vīnus, kas tika radīti, izmantojot senas metodes, kas ietvēra otrreizēju fermentāciju jau pudelē. Kopumā jauniešu saražotie dzirkstošie vīni ir izcili un slēpj sevi daudzus pārsteigumus.

Izcilākie vīni : Alma 4 Chardonnay - Chardonnay roble; Alma 4 Bonarda (tinto)

Vinas De Segisa
1995. gadā Vinas De Segisa ieguva savā īpašumā senu vīna darītavu, kas atradās San Juan un ir ļoti sena. Pēc vairākiem gadiem vīndari beidzot atklāja visas tās priekšrocības, sākot ražot augstākās kvalitātes vīnus, vienlaikus cenšoties saglabāt seno vīna darītavu pēc iespējas autentiskāku. Kopš 2001. gada vīna darītava regulāri piedalās starptautiskos konkursos, iegūstot daudz apbalvojumu. Šeit ražo gan izcilus un retus vīnus, gan augstas kvalitātes masu produkciju.

Izcilākie vīni: Viñas de Segisa Moscato de oro

Finca San Pedro De Yacochuya
2035 metru augstumā atrodas Finca San Pedro De Yacochuya – Etcharts ģimenes īpašums, kura 14 hektāros tiek audzētas vīnogas, kas pasauli pārsteidz ar izcilajiem Malbec vīniem. Izsmalcinātie vīni pēc garšas ir ļoti ekspresīvi un augļaini. Izcilā vīndara Michell Rolland vadībā šajā īpašumā ražotie vīni iegūst savu unikālu personību.

yacochuya.jpg

Izcilākie vīni: visi Malbec

Peña Veyrat Durvex
Tikai 18 kilometru attālumā no Cafayate pilsētas atrodas Peña Veyrat Durvex īpašums, kur katrs vīns ir īsts rokām darināts mākslas darbs. Mario Ernesto Pena kopā ar diviem bērniem šeit strādā pie izciliem Torrontes, Malbec un Cabernet vīniem. Lieliskais aprīkojums un labie apstākļi ļauj ražot augstākās kvalitātes vīnus ar tiem vien piemītošām īpašībām. Vīni tiek izturēti specifiskās franču un amerikāņu ozolkoka mucās. Vīna dārzos ietilpst arī skaista viesnīca Wine Boutique Hotel.

 

 

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Isabella Charlotte
Vai jums ir nepieciešama steidzama tukša ATM CARD, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, un es tikai vēlos pateikt pasaulei savu pieredzi ar visiem. es atklāju hakeru puisis, ko sauc par Kristu. viņš ir patiešām labs, ko viņš dara, es jautāju par BLANK ATM CARD. ja tas darbojas vai pat pastāv, tad es to izmēģināju un lūdzu karti un piekrītu viņu noteikumiem un nosacījumiem. trīs dienas vēlāk es saņēmu savu karti un mēģināju to ar tuvāko ATM mašīnu, kas atrodas man tuvu, manā lielākajā pārsteigumā tā strādāja kā maģija. es varēju atsaukt līdz pat $ 5000. Tas bija neticami un laimīgākā manas dzīves diena. nav ATM MAŠĪNU, jo tas nav iespējams, jo tas ir ieprogrammēts ar dažādiem rīkiem un programmatūru. es tikai jutu, ka tas varētu palīdzēt tiem no mums, kam nepieciešama finanšu stabilitāte. Karte patiešām maina manu dzīvi. ja vēlaties sazināties ar viņiem, ŠEIT ir e-pasts: blankatm156@gmail.com
13.07.2019. plkst. 14:57
Kad aizlidošu ,tad jau apmeklēšu arī darītavas ,
03.09.2007. plkst. 10:48
gribeetos kaadu argentiinas viinu...
19.07.2007. plkst. 19:01
Kad vēl tikšu Argentīnā ?!?!?!?!
06.07.2007. plkst. 09:31

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 12. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

1870.gadā ASV neapzināti eksportēja filokseru (sīku kukaini, kas nodara nopietnu kaitējumu vīnogu stādiem, uzbrūkot to saknēm) uz Eiropu, kur šis kukainis praktiski iznīcināja visus Eiropas vīna dārzus. Rezultātā visi Eiropas vīna dārzi bija spiesti pārstādīt amerikāņu vīnogu kultūru, kas ir imūni pret filokseru

Pasākumi

Fatboy Slim šovasar uzstāsies lielākajos festivālos

Pretēji vairāku “Positivus AB festivālu” skeptiķu komentāriem, ka Fatboy Slim “nav piemērots festivāla galvenais mākslinieks” un “ir tikai DJ’s”, šobrīd ir zināmi vismaz divi...