VAI IESPĒJAMS ATRAST LABU DARBU SOC TĪKLOS?

Uzņēmums ar jauno darbinieku, mūsdienās viens ar otru satikties var bez liekām raizēm, jo tieši pateicoties internetam, ir iespējams sameklēt lieliskas darba vietas un tik pat lieliskus darbiniekus. Nav arī sarucis darba meklētāju skaits, kuri ienākumus vēlas gūt ārzemēs. Sludinājumu interneta vietnes, īpašas darba piedāvājumu lapas un, protams, sociālie tīkli ir vislabākais veids kā atrast darbu sev interesējošā nozarē un darba devējam atrast kompetentus nozares speciālistus, ko ar prieku uzņemt savā darba komandā.

Uzzini vairāk – https://www.cvmarket.lv/darba-piedavajumi

KĀDA VEIDA INFORMĀCIJU VISLABĀK NORĀDĪT SAVĀ CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULĒ?
Daudziem liekas, ka CV un motivācijas vēstules ir bezvērtīgas un tādēļ neiespringst uz to, kā veidot savu CV un motivācijas vēstuli, taču tieši šie divi rādītāji ir tie, kas ar vien biežāk ir ļoti lieli personas kompetences atspoguļotāji. Lai izveidotu piemērotu un konstruktīvu CV par savu izglītību un darba pieredzi, iesakām izmantot dažādus CV tiešsaistē veidošanas paraugus. Kāpēc tieši internetā? Jo tādā veidā ir iespējams izveidot CV pareizi un ari precīzāk, lidz ar to darba devējs varēs vieglāk iepazīties ar kandidāta pieredzi. CV paraugus var ērti atrast, ierakstot atslēgas vārdus interneta pārlūkā. Tur var atrast vairākus veidus CV un motivācijas vēstuļu izveidei tā, lai informācija būtu ērti pārskatāma. Vēl viena ļoti nozīmīga darba pieteikuma sastāvdaļa ir motivācijas vēstule, ko ar vien vairāki darba devēji lūdz pievienot savam CV un darba pieteikumam. Līdzīgi kā CV, arī motivācijas vēstuļu paraugi ir brīvi pieejami gan internetā, gan, piemēram, nodarbinātības valsts aģentūrā.

DARBA PIEDĀVĀJUMI VISĀ LATVIJĀ.
Darbs joprojām ir un paliks vienīgais veids, kā nopelnīt sev iztiku. Darbs Talsos, darbs Rīgā un darbs Valmierā, tā pat kā visur citur Latvijā un pasaulē tiek piedāvāts un pieņemts teju katru minūti. Darba sludinājumos pārsvarā ir pārstāvētas visas nozares un sev atbilstošu piedāvājumu var atrast ik viens no mums. Pareizi pasniegta vajadzīgā informācija par sevi un savu pieredzi konkrētajā vakancē vai vismaz nozarē, ir ļoti būtiska, lai darba devējs varētu izlemt par labu konkrētajam kandidātam. Arī darbs ārzemēs joprojām ir aktuāls darba meklētāju vidū, un ir maldīgi uzskatīt, ka darba vakances ārpus Latvijas robežām vairāk nav aktuālas. Valsts nodarbinātības aģentūra (NVA), sociālie tīkli, piemēram Facebook un Twitter, pašlaik ir populārākās vietas, kurās var meklēt ne tikai darba piedāvājumus Latvijā, bet arī ārzemēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *