TEICAMAS KVALITĀTES RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI

Par riepu stāvokli savai automašīnai ir nepieciešams pārliecināties regulāri, lai uz ceļa braukšanas laikā nerastos lieki pārsteigumi. Latvijā un citur Eiropā riepu maiņa no ziemas uz vasaras riepām, notiek 1.martā, un uz ziemas riepām 1.decembrī, lai gan realitātē esam pārliecinājušies ne pirmo gadu, ka šis laiks var nobīdīties, par vismaz mēnesi. Nozares speciālisti vairāk iesaka pāriet uz vasaras riepām, kad gaisa temperatūra pāris dienas ir bijusi virs +7 grādiem un pāreju uz ziemas riepām apsvērt kad temperatūra noslīd zem +5 grādiem pa nakti.

RIEPU UN DISKU MONTĀŽA, SERVISS UN APKOPE

Jebkurš auto un cita transportlīdzekļa vadītājs zina to, ka riepas un diski ir kā cimds ar roku un viens bez otra nevar. Disku remonts tiek piedāvāts jebkurā riepu servisā. Disku taisnošana, remonts pēc deformācijas un bojājumiem, disku slīpēšana un krāsas atjaunošana ir tikai maza daļa pakalpojumu, kas tiek sniegti katram interesentam. Disku kvalitātei un tehniskajam stāvoklim ir liela nozīme un mijiedarbība ar riepām, gultņiem un arī braukšanas komfortu, tādēļ disku remonts ir jāveic pēc iespējas ātrāk, vislabāk tad, kad bojājums ir konstatēts. Dažāda veida tehniskā apkope, kas saistīta ar riepām ir servisa darbinieku pamata pienākumi. Viss darbs tiek veikts ar kvalitatīvām iekārtām un materiāliem. Servisa darbinieki labprāt konsultēs jautājumos, kad nepieciešams noskaidrot kādu riepu iegāde ir vispiemērotākā un kad to vislabāk darīt. Riepu remonts aizņem vidēji 30 minūtes laika, attiecīgi nebūs jākavē ieplānotās dienas gaitas.

TEICAMS RIEPU SERVISS RĪGĀ

Riepu serviss savu labo vārdu ir iemantojis ne tikai ar kvalitatīvu riepu un disku piedāvājumu, bet arī ar laipnu apkalpošanu un profesionālām konsultācijām, ātru un precīzu darbu. Servisa kvalitātes garantija tiek piemērota katram pakalpojumam, tādēļ klientiem nav jāuztraucas par padarīta darba precizitāti. Neatkarīgi no tā, vai serviss nepieciešams riepām vai diskiem, pakalpojums tiek sniegts ar augstāko atbildības sajūtu. Svarīgi atrast tādus automašīnas apkopes speciālistus, kuriem pilnībā uzticaties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *