ZIEPJAKMENS KRĀSNIS UN STŪRA KAMĪNI

Visā pasaulē telpu apsildīšanas nepieciešamība rodas, sākoties aukstajiem gadalaikiem. Centrālapkure, apkures katli, siltā gaisa izpūšana telpā, krāsnis un plītis – spēj tik izvēlēties. To, kāds apkures veids ir vislabākais, nosaka apsildāmo telpu funkcija, izmērs un izmantošanas paradumi. Kamēr daudzdzīvokļu namos izmanto centralizēto apkures sistētmu, privātmāju iespējas ir elastīgākas – apkures katli, krāsnis un kamīni. Tieši ziepakmens krāsnis un kamīnkrāsnis pēdējos gados aizstāj tradicionālās podiņu krāsns. To askētiskais dizains un ērtā lietošana sniedz iespēju to piemērot jebkāda veida interjeram.

STŪRA KAMĪNS AR TEICAMU SILTUMADEVI

Kamīnkrāsnis un stūra kamīni telpai piešķir ne tikai siltumu, bet arī patīkamas emocijas un gaisotni. Kamīni tiek izvēlēti lielākām telpām, taču mūsdienīgie stūra kamīni ļauj tos izvietot telpas stūrī, tādējādi neaizņemot daudz vietas. Tas ir lielisks risinājums telpu apkurei, jo ir kompakts un askētisks(ieskaties vairāk šeit – preču katalogs). Krāsnis un kamīni daudziem kalpo arī kā telpas vai visas mājas stila elements, tādēļ svarīgi, lai tas iekļauts kopējā atmosfērā. Piedāvājumā ir iespējams atrast arī dažādas pievienotās vērtības esošajiem modeļiem, piemēram, malkas cepeškrāsni. Iespējams izveidot krāsnis arī pēc individuāliem pasūtījumiem tieši tādu, kādu vēlaties! Ziepjakmens ir ļoti pateicīgs materiāls – to ir viegli veidot un apstrādāt, kā arī tas ātri uzsilst un tur siltumu.

KĀ IZVĒLĒTIES PIRTS KRĀSNI?

Atsevišķa apkures iekārtu grupa ir saunas un pirts krāsnis. Lielu lomu spēlē tas kāda veida pirtis un saunas nepieciešams kurināt – gan funkciju, gan platības ziņā. Ir iespējams izvēlēties kamīnus, kas vienlaikus gan apkurinās pašu pirti, gan priekštelpu, gan tikai pirts telpu. Pirts rituāli latviešiem ir ļoti tuvi un daudzi izvēlas to kā ideālo relaksācijas veidu pēc garas darba nedēļas. Lai krāsnis būtu maksimāli universālas un iederētos jebkāda veida interjerā, tās tiek veidotas pēc askētiskā Skandināvu dizaina. Lai pirts rituāli būtu vēl efektīgāki, iespējams pasūtīt krāsnis pēc individuāla pasūtījuma un specifikācijas. Liela nozīme, kā jebkurai apkures iekārtai, ir pirts krāsns pareizai apkopei un ekspluatācijai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *