VAI VAR PASŪTĪT LOGU MAZGĀŠANAS PAKALPOJUMU?

Logi un stikli ar vien biežāk ēku fasādēs tiek izmantots kā galvenais elements. Ja gadsimta sākumā jebkurai sevis cienošai celtnei bija jālepojas ar stipru mūri visapkārt, tad ar vien biežāk varam sastapt mazākas un lielākas celtnes, kuru fasāde ir veidota no milzīgiem logiem. Tas nav novērojams vien Latvijā, bet arī citur pasaulē, it sevišķi tajās valstīs, kurās augstceltnes un debesskrāpji ir jau pierasta panorāmas sastāvdaļa. Lieliem logiem piemīt fantastiska īpašība telpā nodrošināt nepārtrauktu dienasgaismu visas dienas garumā un arī rada lielisku plašuma sajūtu, kas ir nozīmīgi ne tikai mājās, bet arī, piemēram, ofisā, taču, lai logus uzturētu tīrus, nepieciešams tos regulāri kopt, kā arī jāizmanto atbilstoši logu tīrīšanas līdzekļi. Nomazgāt logus nav pārāk sarežģīti, taču stikla fasāžu un lielu logu mazgāšana un kopšana augstceltnēm var būt īsts izaicinājums.

KĀDUS LOGUS IESPĒJAMS PIETEIKT TĪRĪŠANAI?
Logu un stikla fasāžu tīrīšanas piedāvājums ir pieejams ik vienam – gan privātpersonām, gan uzņēmumiem kā arī juridiskām personām, kā arī reizēs, kad nepieciešams sakopt specifiskas formas stiklu vai lielus skatlogus. Nedrīkst aizmirst arī specifiskas formas logu un stiklu tīrīšanas opcijas, ko piedāvā šāda tipa uzņēmumi. Logu tīrīšana ir ļoti atbildīgs un rūpīgs darbs, jo uz parastā vai spoguļstiklā var pamanīt pat vismazāko netīrumu vai švīku. Logu tīrīšanu ir iespējams veikt arī ar teleskopisko kātu, kas ļauj aizsniegt īpaši grūti sasniedzamas vietas un lietas. Ja vajadzīgs pasūtīt logu tīrīšanas pkalpojumu, jārēķinās, ka cenas iek aprēķinātas balstoties uz tīrāmās platības izmēru kvadrātmetros, taču izsaukuma minimālā maksa ir sākot no 30 eiro, taču cena par 1 kvadrātmetru tīrāmās virsmas ir sākot no piecdesmit centiem, savukārt specifiskāku logu tīrīšanas pakalpojums maksās nedaudz vairāk – no nepilniem 5 eiro par kvadrātmetru.

AR KO TIEK TĪRITI LOGI KOMERCIĀLOS OBJEKTOS?
Varbūt varētu šķist, ka, lai nomazgātu logus savās mājās, nav nepieciešams to uzticēt citiem, bet, ja fasāde ir augsta un logu ir daudz, tad palīdzība par ļaunu nenāks. Nav jāuztraucas arī par to, ka šis process notiek izmantojot dažādas netīkamas ķimikālijas. Visi izmantotie tīrīšanas līdzekļi ir dabai draudzīgi un sertificēti. Logu tīrīšana Rīgā ir pieejama jebkuram interesentam, neatkarīgi no tā vai nepieciešas notīrīt logus savai mājai vai dzīvoklim, vai arī esat juridiska persona un nepieciešams lou tīrīšanas pakalpojums vairākos objektos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *