Huerquehue nacionālais parks

Huerquehue Nacionālais parks

Huerquehue Nacionālais parks ir brīnišķīgs, kalnains parks, kura platība ir 12 500 hektāri. Parku raksturo kalnains reljefs un dzidrie ezeri, kā arī lagūnas. Parks ir viegli pieejams vasarā un tas saviem viesiem piedāvā dažādas atpūtas iespējas, sākot no vienkāršas dabas vērošanas, beidzot ar kempingiem un ūdens sporta iespējām. Parks piedāvā lieliskus dabas skatus, ieskaitot Pucon upi, Villarrica vulkānu un arī, ja paveicas, iespēju noraudzīties majestātiskā kondora lidojumā.

Atrašanās vietaLa Araucanca reģions, 145 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Temuco .

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Temuco; tālāk no Temuco uz Pucyn ar autobusu vai privāto transportu. Lai nokļūtu parkā, no Pucyn jādodas tālāk uz Caburgua pusi, 20. kilometrā nogriežoties pa labi uz Paillaco. Pēc tam ieradīsieties pie Tinquilco ezera, bet vēl pēc 2 kilometriem – tieši pie parka ieejas.

ApkārtnēVillarrica Nacionālais rezervāts, Caburgua , Caburgua ezers.

Aktivitātes – makšķerēšana, peldēšana, alpīnisms, pārgājieni, dabas vērošana, izjādes ar zirgiem, fotografēšana.

Klimats – ir divi izteikti gadalaiki : siltais, kam raksturīgi 4 sausie mēneši, un aukstais – variē atkarībā no augstuma. Lietainākie mēneši ir no maija līdz septembrim.


Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Spānijas lielākais ienākumu avots ir no tūrisma

Pasākumi

1.aprīlis – joku diena

Parasti 1.aprīlis ir visai dīvaina diena. Tradicionāli 1. aprīli uzskata par Joku dienu un, zaudējot modrību, ļoti ātri var saņemt uzmundrinošu saucienu „April, april!”. Bet vai jūs...