Vulkana Villarrica slēpošanas centrs

Vulkāna Villarrica slēpošanas centrs

Villarrica slēpošanas centrs atrodas nogāzē uz viena no visvairāk pētītajiem vulkāniem Dienvidamerikā. Šeit cilvēki brauc ne tikai slēpot, bet ari apskatīt valsts skaistākās vietas. Tāpēc tūristiem, papildus slēpošanai, šeit tiek piedāvātas dažādas atrakcijas. Centrs pats ietilpst Villarrica  Nacionālā parka teritorijā, tāpēc no vulkāna nogāzēm var ieraudzīt brīnišķīgus ezerus. Netālajās Pucon un Villarrica pilsētās ir iespēja atpūsties termiskajās pirtīs un nodoties aktīvai naktsdzīvei.

Slēpošanas centrs ir aprīkots ar 9 sēdvietu pacēlājiem, kas apkalpo dažādas nogāzes. Bez slēpošanas trasēm centrs piedāvā viesiem kafejnīcu, ekipējuma nomu, auto stāvvietas, nelielu slimnīcu un slēpošanas kursus.

Atrašanās vieta – 125 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Temuco , La Araucaria reģions. 19 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Pucon .

AtrakcijasVillarrica vulkāns, Villarrica ezers, Lago Colico un Llaima vulkāns.

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Temuco ; tālāk pa 5. ceļu uz dienvidiem līdz Freire pilsētai, kur jānogriežas uz Villarrica .

Aktivitātes – pārgājieni, slēpošana, snovbords, sniega motocikli.

ApkārtnēVillarrica ezers, vulkāna alas, Villarrica Nacionālais parks.


Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

1979.gada februārī Sahāras tuksnesī sniga sniegs

Pasākumi

Platforma Music publicē gada download topu

Ir noslēdzies pirmais gads, kopš mūzikas ierakstu kompānija “Platforma Music” no CD izdevniecības kļuvusi par digitālās mūzikas lejupielādes servisu. Kopā interneta vietnē...