Villarrica nacionālais parks

Villarrica Nacionālais parks

Tas atrodas Andu kalnu masīva sānu atzarojumā un tā ainavu raksturo vulkāni, meži, alas, upes un lagūnas. Ainavā dominē Villarrica vulkāns, kura augstums ir 2847 metri. Tas ir darbīgākais vulkāns visā Dienvidamerikā un tas piesaista ļoti daudzus tūristus. Vulkāna nogāzēs atrodas slēpošanas centrs, kā arī izpētes vērtas vulkāniskas izcelsmes alas. Tāpat ir iespēja uzkāpt līdz vulkāna krāterim un apbrīnot ne tikai verdošo lavu, bet arī palūkoties tālumā uz apkārtējiem ezeriem, lagūnām un kalniem.

Parks kopumā aizņem 63 000 hektārus, ietverot lielus mežu masīvus, kuros mājo tādi šejienei tipiski dzīvnieki, kā pumas, pelēkās lapsas, kalnu pērtiķi ( viena no trim somaiņu sugām Čīlē) un citi dzīvnieki, kā arī dažādi augi.
Atrašanās vieta – La Araunaria reģions, 8 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Pucyn, 120 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Temuco .

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Temuco; tālāk pa 5. ceļu uz Villarrica , no kurienes uz Pucyn.

ApkārtnēVillarrica – Pucyn slēpošanas centrs, Pucyn, vulkānu alas.

Aktivitātes – makšķerēšana, airēšana un airēšana pa krācēm, slēpošana, alpīnisms, pārgājieni, dabas vērošana, izjādes ar zirgiem, fotografēšana.

Klimats – lietus sezona no marta līdz augustam. Silts laiks ( līdz 27 grādiem) ilgst no janvāra līdz martam, aukstākais laiks ir posmā no maija līdz augustam.

Translate

Šodien

2019. gada 18. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Vairāk kā 1500 gadus pēc tam, kad ģermāņu cilts – vandāļi – okupēja Spānijas daļās, viņu ietekme ir joprojām palikusi: dienvidu reģions, kas ir pazīstams kā Andalūzija, ir „Vandalūzija” tikai bez pirmā burta

Pasākumi

Basģitāras leģendas Billija Šīhena meistarklase Rīgā

Septembra sākumā Rīgā viesosies viens no mūsdienu ievērojamākajiem basģitāristiem Billijs Šīhens (Billy Sheehan). Otrdien, 2. septembrī, plkst. 17.00 Mūzikas akadēmijas Studentu klubā...