Carlos Anwandter dabas liegums

Carlos Anwandter dabas liegums

Šis liegums ir ūdens rezervāts, kas aizņem apmēram 4800 hektārus Valdivia provincē. 1981. gadā šai vietai piešķīra dabas lieguma statusu, un tajā pašā gadā to pievienoja Starptautiski nozīmīgo purvāju konvencijai, kā rezultātā tā kļuva par pirmo vietu Čīlē, kas izpelnījās tādus statusu. Galvenā nozīme šeit ir piešķirta ūdens biotopu aizsardzībai.
Carlos Anwandter dabas liegums radās kā zemestrīces un jūras trīces rezultāts 1960. gadā, kad applūda lauksaimniecībā izmantojamās platības Rio Cruces un Chorocamallo upju krastos. Pamazām šeit savairojās dažādi ūdens augi, kā arī mazi mūžzaļo mežu masīvi, kas sniedz patvērumu gan vietējām, gan eksotiskām putnu sugām.

Starp šiem putniem var redzēt arī melnā kakla gulbi, Āfrikas zivju gārni, baltā kakla gārni, balto seju ibisus. Arī zīdītāji šeit mīt visai kuplā skaitā, ieskaitot nutrijas.

Valdivia iedzīvotājiem liegums ir lepnuma un dabas skaistuma simbols.

Atrašanās vietaRio Cruces upes gals, Valdivia province.

Kā turp nokļūt – ar laivām no Schuster Pier.

Apkārtnē – Punacapa, Collico ceļš, Valdivia, Corral .

Aktivitātes – dabas vērošana, airēšana.

Klimats – silts klimats ar 3.5 sausajiem mēnešiem gadā. Dienvidu rajonā, tuvāk Vladivia pilsētai, raksturīgs ir silts un lietains Vidusjūras klimats. Okeāna tuvums vislabāk atspoguļojas gada vidējā nokrišņu daudzumā – 2000 mmm.

Translate

Šodien

2019. gada 08. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sakarā ar to, ka karstuma ietekmē metāls izplešas, Eifeļa tornis vienmēr liecas prom no saules

Pasākumi

LNO aktualitātes 2009.gada janvārī

No 16. līdz 20. janvārim LNO operas trupa viesosies Luksemburgas Lielajā teātrī, kur sadarbībā ar Luksemburgas Filharmonisko orķestri rādīs LNO izrādi Pīķa dāma. Galvenajās lomās –...