Rio Simpson nacionālais parks

Rio Simpson Nacionālais rezervāts

Šim rezervātam nosaukumu dod upe, kas to šķērso savā ceļā uz rietumiem. Aizsargājamā zona aizņem 40 452 hektārus, kurus pārsvarā raksturo skarbs apvidus ar vairākām, līdz pat 1600 metrus augstām virsotnēm, veidojot ielejas un šaurus kanjonus, kuru gultnēs plūst upes. Papildus Simpson upei, parkā atrodas vēl arī Correntosos un Cascada de la Virgen upes, kas ir Simpson upes atzari.

Kas attiecas uz vietējo veģetāciju, tad pārsvarā šeit dominē coignes, telpas, macho, ciruelillo, canelo un tepo koku meži, tomēr visizplatītākais koks rezervātā ir chilco. Tāpat rezervāts lepojas ar bagātu faunu, kuras spilgtākie pārstāvji ir pumas, huemul, kā arī lapsas un daudz dažādu sugu pīles. Bet parka skaistākās vietas noteikti ir Cascada de la Virgen un Velo de Novia ūdenskritumi.

Atrašanās vietaAysen reģions, 32 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Coyhaique .

Kā turp nokļūt – no Santiago ar lidmašīnu uz Coyhaique .

ApkārtnēCoyhaique Nacionālais rezervāts, Puerto Aisun.

Aktivitātes – izjādes ar zirgiem, airēšana un airēšana pa upju krācēm, fotografēšana, dabas vērošana, makšķerēšana, pārgājieni.

Klimats – lietains klimats, vidējais gada nokrišņu daudzums ir apmēram 2500 mm. Augstākajos apgabalos ir sniegs. Vidējā gada temperatūra ir 6 grādi, vasarā – 16.


Translate

Šodien

2019. gada 18. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Cunami sākas, kad milzīgs ūdens daudzums tiek strauji pārvirzīts. Straujo kustību var izraisīt zemūdens zemestrīce (kad jūras gultne ātri kustas uz augšu vai leju), akmens nogruvuma, vulkāna izvirduma vai cita notikuma ar lielu enerģiju

Pasākumi

Basģitāras leģendas Billija Šīhena meistarklase Rīgā

Septembra sākumā Rīgā viesosies viens no mūsdienu ievērojamākajiem basģitāristiem Billijs Šīhens (Billy Sheehan). Otrdien, 2. septembrī, plkst. 17.00 Mūzikas akadēmijas Studentu klubā...