Queulat nacionālais parks

Queulat Nacionālais parks

Parks atrodas Puerto Cisnes apkaimē un aizņem 154 093 hektārus. Parks ir viegli pieejams un tajā ir satopams liels daudzums dzīvnieku un augu sugu. Kas attiecas uz augu pasauli, tad parkā dominē mūžzaļie meži, kas pārsvarā sastāv no coigne, tepa un nalcas kokiem. Faunu vislabāk šeit reprezentē guica, melnais dzenis, melnā kakla gulbis un karaliskais zivju gārnis. Starp dabas atrakcijām jāmin Nokarenais ledājs , kuru 1875. gadā atklāja kapteinis Enrique Simpson. Sākotnēji ledājs bija tikai simts metru attālumā no jūras krasta, bet tagad tas ir pārvietojies jau 7 kilometru attālumā.

Atrakcijas - Risopatryn ezers, Tempanos lagūna, Queulat līcis, Padre Gracia un Condor ūdenskritumi ir tikai dažas no parka skaistākajām vietām, turklāt pie tām var nokļūt, ejot pa speciāli izveidoto parka taku tīklu.

Atrašanās vietaAysen reģions, 170 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Coyhaique.
Kā turp nokļūt – no Santiago uz Coyhaique; tālāk uz Puerto Queulat pa Dienvidu ceļu.

ApkārtnēMagdalena salas Nacionālais parks, Lago las Torres Nacionālais parks.

Aktivitātes – makšķerēšana, peldēšana, alpīnisms, pārgājieni, dabas vērošana, fotografēšana, airēšana.

Klimats – mitrs, daudz līst visu gadu. Ziemā lietus ir biežāk, snieg arī sniegs. Vidējais gada nokrišņu daudzums ir 4000 mm. Gaisa temperatūra dažādās parka vietās ir atšķirīga.


Translate

Šodien

2019. gada 18. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Colgate zobu pastai radās problēmas ar reklāmu Spānijā, jo spāniski „colgate” nozīmē „ej pakaries!”

Pasākumi

Ar starptautisko Kino festivālu atklāj vērienīgas skeitborda sacensības

5.augustā, ar ekstrēmo filmu izrādēm no vairākām Eiropas valstīm kinoteātrī „K-Suns” jauniešu organizācija „Avantis” atklās starptautisko Kino festivāls, kas būs arī starts...