Puyuhuapi karstie avoti

Puyuhuapi karstie avoti

Puyuhuapi karstie avoti ir viena no nozīmīgākajām termiskajām zonām Čīlē. Tie atrodas Dorita līcī, tieši Čīles Patagonijas vidū. Avotu zonu ieskauj plaši meži un milzīgi paparžu lauki. Puyuhuapi nozīmē „ puyes vieta” – puyes ir zivju suga, ko loti iecienījuši makšķernieki. Līča ūdeņi nāk no Melimey vulkāna pazemes avotiem.

Kūrorts atrodas 213 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Coyhaique pilsētas Aysen reģionā. Lai nokļūtu šeit, ir jādodas pa Dienvidu ceļu, traucoties cauri brīnišķīgām ainavām un vietām.

Avotu ūdeņi ir apmēram 85 grādus silti un tajos ir augsta minerālu koncentrācija, kā arī tie satur hlorīdus, sulfātus, magnēziju, hromu, cinku un selēnu. Šos ūdeņus klasificē kā bikarbonātus. Puyuhuapi avotu ūdeņus iesaka ādas slimību, kā arī reimatismu, locītavu un citu slimību ārstēšanā.

Avoti ir atvērti cauru gadu un tie piedāvā daudz ko, sākot no tradicionālām pirtīm, beidzot ar ekskursijām pa visu apkārtni, kuru laikā var apmeklēt Queulat Nacionālo parku un tās īpašo, nokareno ledāju, izbaudīt braucienus ar airu laivām pa kanāliem, apmeklējot dažādas saliņas, zvejot lašus un foreles, kā arī doties dabas fotografēšanas tūrēs.
Ja esat izlēmis apmeklēt Queulat Nacionālo parku, jūsu skatam pavērsies plaši meži un ezeri. Noteikti aizejiet līdz Ledāju upei, kā arī apskatiet Padre Gracia un Condor ūdenskritumus.

Papildus laivu braucieniem pa kanjoniem, ir iespēja doties ar laivām pa upju krācēm. Tāpat ir iespēja piedalīties pārgājienos pa apkārtējiem kalniem braukt ar katamarāniem pa kanāliem. Netālu no karstajiem avotiem atrodas Puyuhuapi pilsēta, kas ir slavena ar saviem rokdarbiem, sevišķi paklājiem, kas ir roku darbs. Tāpat pilsētā noteikti jāaplūko senā vācu stila koka nami ar blakus esošajiem dārziem. Pilsētu 1935. gadā nodibināja vācu ienācēji.

Translate

Šodien

2019. gada 22. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Termins „debesskrāpis” pirmo reizi tika lietots 1888.gadā, lai aprakstītu 11 stāvu ēku

Pasākumi

Sofijas Vitas Požlaites & Olimpiadas Daņilovas glezniecības izstāde “DVĒSELES SVĒTKI”

2007.gada 15.decembrī netālu no Rīgas uz pirmo personālizstādi aicināja divas draudzenes – baltkrieviete Olimpiada Daņilova un lietuviete Sofija Vita Poželaite....