Palena ezera nacionālais rezervāts

Palena ezera Nacionālais rezervāts

Rezervāts atrodas Palena provincē, 24 kilometrus no Palena pilsētas. Tā platība ir 48 415 hektāri. Augstas kalnu virsotnes, ledāji, slenga koku meži un ezeri dominē parka ainavā. Palena ezers ir unikāls – tas atrodas uzreiz divās valstīs – Čīlē un Argentīnā. Parkā drīkst ieiet tikai ar speciālām atļaujām, kas iegūstamas Palena administratīvajā ēkā, turklāt ekskursijas laikā ļoti ieteicams ir ņemt līdzi gidu ar zirgu.

Dēļ grūtās pieejamības un sliktajiem laika apstākļiem, parkā uzraugi strādā tikai vasaras periodā Vista Hermosa ielejā, savukārt Čīles policijas spēki – Zancudo ielejā. Parkā no Čīles var nokļūt pa taku, kas ir piemērota tikai zirgiem un izturīgiem gājējiem. El Azul ieleja atrodas vietējie zirgu nomas punkti, kuros var nolīgt arī vietējos gidus. Pa grants ceļu gar Vintter ezeru ir iespējams nokļūt Argentīnā. Apgabalā ir lieliski apstākļi makšķerēšanai.

Atrašanās vieta – dienvidu pierobeža, Ezeru reģions, Palena  province, 24 kilometrus no Palena pilsētas.

Kā turp nokļūt – tikai ar CONAF atļaujām. Labākais apmeklējuma laiks – vasara.

Apkārtnē – Palena upe, Azul upe , El Tranquilo upe, La Bandera kalns, El Malito un El Azul ielejas, California ieleja, El Salto taka, Palena upes ceļš.

Aktivitātes – pārgājieni, makšķerēšana, dabas vērošana, izjādes ar zirgiem, airēšana, fotografēšana.

Klimats – tundrai raksturīgs klimats. Lietainākais periods no aprīļa līdz augustam, sausākie mēneši – septembris, oktobris un februāris.


Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Venēcijā likums nosaka, ka visām gondolām jābūt krāsotām melnā krāsā. Vienīgais izņēmums ir gondolas, kas pieder augsti stāvošām valsts amatpersonām

Pasākumi

“ABBA THE SHOW” koncerts Rīgā

Sākot ar šī gada 2. oktobri sākusies publiskā biļešu tirdzniecība uz pasaules slavenās popgrupas “ABBA” autentiskās grupas “ABBA THE SHOW” koncertu ar daļēju oriģinālo...