Pan de Azucar nacionālais parks

Pan de Azucar Nacionālais parks

Pan de Azucar Nacionālais parks aizņem 43 769 hektārus, no kuriem 21 % atrodas Antofagasta reģionā. Parku vislabāk raksturo tā floras un faunas dažādība, kā arī Humboldt pingvīnu kolonija Pan de Azucar salā. Piedevām parks lepojas arī ar bagātu arheoloģisko un vēstures mantojumu.

Atrašanās vietaAtacama reģions, 194 kilometrus uz ziemeļiem no Copiapo .

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Copiapo ; no Copiapo pa Panamerica lielceļu uz Chacaral, braucot caur Caldera . Chacaral pilsētā jādodas pa ceļu, kurš ved uz lidostu un arī parku. Var doties arī no Santiago uz El Salvador .

Aktivitātes – makšķerēšana, pārgājieni, alpīnisms, niršana, jūras laivu braucieni, dabas vērošana, fotografēšana.

Klimats – klimatu ietekmē gan jūras tuvums, gan piekrastes migla. Vasaras ir ļoti karstas un vidējā gada temperatūra ir plus 14 grādi. Ziemas mēnešos bieži līst un kalnu galotnes ieskauj sniegs.

Par ieeju parkā ir jāmaksā.

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Vieta, kas tagad tiek saukta par Irānu, pagātnē ir saukusies Persija, Parthia vai Media, atkarībā no tā, kāda valdošā grupa bija pie varas

Pasākumi

Jauns ieraksts UPEs apgādā

Dienās, kad laicīgais latvietis steidzas uzvilkt īsās bikses pie pirmajiem +15, slēpes pie pirmajiem -1 un dziesmu pie pirmās kopā dziedāšanas iespējas, klajā nācis noderīgs un...