Vitchuquen ezers

Vichuquen ezers

Vichuquen ezers atrodas tikai 18 metrus virs jūras līmeņa un aizņem 40 kvadrātkilometrus. Tā siltos ūdeņus ieskauj priežu meži, kas aizsedz gandrīz visu skatu uz ezeru. Ezera nosaukums ir cēlies no Mapuche valodas, kurā tas nozīmē „ čūsku ezers”. Tā ezers tika nosaukts, jo tā forma tiešām atgādina čūsku. Ezera apkārtnes ainavu raksturo priežu meži, kā arī vasaras namiņi, kempingi, piknika zonas un atpūtas vietas. Galvenās piedāvātās aktivitātes šeit ir ūdenssports.

Ezers lepojas ar labu tūrisma infrastruktūru, dažādi pasākumi un aktivitātes tiek rīkotas visu vecumu cilvēkiem. Ezera dienvidrietumu krastā atrodas jūrskola, savukārt Vichuquen osta atrodas Aquellare pilsētiņā kopā ar viesnīcu, restorānu, lielveikalu, kā arī laivu un zirgu nomu.

Atrašanās vietaMaule reģions, 7 kilometrus no Vichuquen pilsētas.

AtrakcijasVichuquen pilsēta, Las Vacas pludmale, Paula pludmale, Aquellare, Mansa līcis .

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Curico ; no turienes pa J -60 ceļu uz piekrasti; pēc 84 kilometriem nonāksiet Hualane; vēl pēc 3 kilometriem jānogriežas pa kreisi un jābrauc 41 kilometru līdz Llico , nu kurienes ved ceļš uz ezeru.

Aktivitātes – ūdens sports, dabas vērošana, makšķerēšana.

Apkārtnē – Torca Lagūnas Nacionālais rezervāts, Vichuquen vēstures muzejs, pludmales.

Translate

Šodien

2019. gada 18. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Vai zināt ko nozīmē vārds „mafija”? „Morte Allafrancia Italia Anela” jeb francūža nāve ir Itālijas asaras

Pasākumi

Valentīndienas ekspresis Rīga - Parīze atiet restorānā "Fīlings"

14. februārī plkst 20.00 muzikālajā restorānā "Fīlings" "atties" romantiskais ekspresis Rīga - Parīze. Vakara gaitā viesus izklaidēs dzīvā mūzika franču noskaņās,...