Rio Clarillo nacionālais rezervāts

Rio Clarillo Nacionālais rezervāts

Šis rezervāts atrodas Andu grēdas sākuma centrālajā daļā, uz dienvidaustrumiem no Santiago , Pirque apkaimē. Tas aizņem 13 185 hektārus un tā augstākais punkts ir 3500 metrus virs jūras līmeņa.

Parka galvenā atrakcija ir Clarillo upe , kas ar ūdeni apgādā apkārtējos apdzīvotos Pirque un Puente Alto apgabalus. Tāpat rezervāts kalpo par patvērumu pēdējam reģiona reto koku sugu mežam. Šo mežu pamatā veido tādi vietējie koki, kā puemo, litre un quillayes. Tāpat rezervātā mājo daudzas apdraudētu dzīvnieku sugas, no kurām īpaši jāizceļ lauka balodis, kā arī Čīles iguāna, kas no pirmā acu uzmetiena izskatās kā pārbarota ķirzaka.

Rezervātā ir lieliskas iespējas doties piknikos, izpētīt iezīmētas takas, kas sniedz daudz vērtīgas informācijas. Parkā nav telšu vietu, tāpēc to drīkst apmeklēt tikai dienas laikā.

Atrašanās vietaMetropoles reģions, 45 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Santiago.

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Rio Clarillo .

ApkārtnēPirque , Santiago .

Aktivitātes – fotografēšana, dabas vērošana, pastaigas.

Klimats – 7 mēnešus šeit valda sauss klimats, mitrs šeit ir ziemas periodā. Janvāra vidējā temperatūra ir apmēram 24, bet jūlija – 11 grādi pēc Celsija.

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Bolīvijas galvaspilsēta La Paz ir augstākā galvaspilsēta pasaulē. Slēpošanas kūrorti tur strādā tikai nedēļas nogalēs Dienvidamerikas vasaras laikā (no novembra līdz martam). Vairāk kā 5 km augstumā tur ir pārāk auksts, lai slēpotu Dienvidamerikas ziemas laikā

Pasākumi

Prāta Vētra prezetē jaunu singlu un videoklipu

Trešdien, 17.jūnijā, vieni no Positivus festivāla galvenajiem māksliniekiem – grupa Prāta Vētra radiostacijām nodos savu jauno singlu „Bēdz” no albuma „Tur kaut kam ir jābūt” un...