Pecuelas ezera nacionālais rezervāts

Penuelas ezera Nacionālais rezervāts

Patiesībā Penuelas ezers ir mākslīga ūdenskrātuve, kas izveidota laika posmā no 1895. līdz 1900. gadam ar mērķi apgādāt augstākos Valparaiso un Vica del Mar apgabalus ar ūdeni. Parks ir viegli sasniedzams, kopš ceļš 68, kas savieno Santiago ar Valparaiso , ved tieši gar ezeru.

Rezervāts ir lieliska vieta, kur nodoties putnu vērošanai, makšķerēšanai vai vienkāršai klusuma un miera baudīšanai. Rezervāts aizņem 9260 hektārus lielu platību, ezeru ieskauj lēzenas nogāzes un zemi pakalni. Meži, kuros aug daudz dažādu koku, lepojas ar lielu putnu un dzīvnieku sugu daudzveidību. Starp tiem visiem jāatzīmē pelēkās un sarkanās lapsas, lauku peļu vietējā suga, bebri, šinšilla, pīles, zivju ērglis un citi. Ezers ir apgabala ūdensputnu pulcēšanās vieta. Makšķerēt var tieši no ezera karstiem.

Atrašanās vietaValparaiso reģions, Valparaiso pilsēta atrodas 20 kilometrus uz rietumiem.

Kā turp nokļūt – no Santiago pa 68. ceļu uz Valparaiso.

ApkārtnēValparaiso, Vica del Mar, Curacavu.

Aktivitātes – fotografēšana, dabas vērošana, makšķerēšana.

Klimats – lietus ziemā, vasarās laiks ir sauss. Vidējā gada gaisa temperatūra – 14 grādi, vidējais nokrišņu daudzums – 520 mm.


Translate

Šodien

2019. gada 18. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

1979.gada februārī Sahāras tuksnesī sniga sniegs

Pasākumi

Cēsu skolēniem iespēja svinēt valsts svētkus Jaunajā pilī!

Sākoties mācību gadam, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina skolēnus piedalīties muzepedagoģiskajās programmās, lekcijās, kā arī piedāvā Latvijas 90.dzimšanas dienas ietvaros Cēsu...