Panimavida karstie avoti

Panimavida karstie avoti

Karstie avoti atrodas Panimavida pilsētā un tā ir tradicionāla, uz ģimenēm vērsta atpūtas vieta. Pilsēta atrodas 69 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Talca , Čīles 7. reģionā. Panimavida ir tipiska centrālā reģiona pilsēta, kas ietver skaistu pilsētas laukumu ar lieliem kokiem un brīnišķīgu amatnieku tirdziņu, kurā sevišķi izceļas īpašs grozu veikaliņš.

Pilsētā atrodas laba viesnīca un tūrisma biroji. Apmešanās šeit ir pieejama katrai pirktspējai.
Panimavida karstie ūdeņi satur minerālus, sulfātus un kalciju, to temperatūra ir 32 grādi. Ūdeņus iesaka artrīta, podagras, cistīta, nierakmeņu un reimatisma slimību gadījumos. Tāpat tie uzlabo asinsriti, kā arī elpošanas un sirds darbību.

Linares pilsēta atrodas tuvu avotiem, tāpēc arī to ir vērts apmeklēt. Tā ir viena no senākajām valsts pilsētām, kas piedāvā lielisku arhitektūru. Pilsētā noteikti jāaplūko Tēlotājmākslas muzejs un tradicionālais Pilsētas tirgus.
Starp citām interesantām vietām apkārtnē jāpiemin Colbun  un Mavhicura ūdenskrātuves, kas ar elektroenerģiju apgādā lielu daļu Čīles. Tāpat var doties uz Maule lagūnu, kur var nodoties makšķerēšanai, peldēšanai un ūdens slēpošanai. Uzmanību piesaista arī Yerbas Buenas un Rari pilsētas, no kurām pēdējā ir slavena ar saviem zirgu astru izstrādājumiem.

Kā turp nokļūt – no Santiago  jādodas uz Linares ; no Linares jādodas pa ceļu uz Colbun ezeru – ceļā būs karstie avoti.

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

San Salvadorā par braukšanu dzērumā var sodīt ar nāvi nošaujot

Pasākumi

Ellas remiksu konkursa uzvarētājs- DJ UGA!

Šī gada aprīlī kompānija “Mikrofona ieraksti” un dziedātāja Ella izsludināja starptautisku dziesmas “Shine Like Superstar” remiksu konkursu....