La Parva slēpošanas centrs

La Parva slēpošanas centrs

Šis centrs, kas atrodas 2700 metru augstumā, piedāvā ko tādu, ko neredzēsiet nekur citur – no šejienes visā tās krāšņumā paveras Santiago ieleja. Bez tam centram ir labi izveidota infrastruktūra, nodrošinot gan tūristus, gan sportistus no visas pasaules ar visu nepieciešamo.

Šeit atrodas 14 dažāda garuma trases, kas domātas visdažādākās sagatavotības slēpotājiem. Turklāt šeit ir lieliskas iespējas nodarboties arī ar snovbordu un braukšanu ar snovborda dēli pa tiešo no helikoptera. Villa La Parva pilsētā ir viss, kas vajadzīgs – apmešanās iespējas, restorāni, ekipējuma noma, slēpošanas skola, bārs un transports uz nogāzēm, kafejnīca, klubs, slimnīca un automašīnu novietnes. Kopā ar Colorado – Farellones un Valle Nevado kūrortiem, šis veido lielāko slēpošanas apgabalu visā Dienvidamerikā.

Atrašanās vieta – 41 kilometrs uz austrumiem no Santiago , Metropoles reģions. Labākais apmeklēšanas laiks – no jūnija līdz oktobrim.

Atrakcijas – Villa La Parva , Cerro La Parva.

Kā turp nokļūt – no Santiago jādodas uz rietumiem pa ceļu uz Farellones. Satiksmi bieži kontrolē policija, ir nepieciešamas ziemas riepas transporta līdzekļiem.

Aktivitātes – slēpošana, snovbords.

ApkārtnēEl Colorado un Villa Farellones slēpošanas centri.

Translate

Šodien

2019. gada 18. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Vējdzirnavu dzirnavas vienmēr griežas pretēji pulksteņrādītāja virzienam. Vienīgais izņēmums ir vējdzirnavas Īrijā

Pasākumi

„Mana laimīgā sestdiena!”

16.augustā plkst. 14.00 Liepājas T/N Kurzeme 1.stāvā festivāla „Rock`n`Roll visām paaudzēm” rīkotāji, kopā ar TN „Kurzeme” organizē akciju „Mana laimīgā sestdiena!”. ...