El Morado dabas monuments

El Morado dabas monuments

Šī aizsargājamā platība, kas atrodas pusotras stundas brauciena attālumā no Santiago , Maipo upes kanjonā, ietver sevī Rio Morales kanjonu un tā kalnus, kas ir daļa no Andu kalnu grēdas. Dēļ klimatiskajiem apstākļiem parks ir slēgts no maija līdz septembrim. Labākie mēneši tā apmeklējumam ir no decembra līdz martam.

No visiem ap kanjonu esošajiem kalniem El Morado ir visaugstākais – 5060 metri. Tas dominē visa parka ainavā. Rezervāta fauna lepojas ar dažādām putnu sugām, no kurām jāizceļ kolibri un melnie strazdi. Florā dominē Andu cietlapju koku biezokņi, savukārt parka zemākajos apgabalos sastopami olīvkoki, lapsas astes un citi augi.
Starp parka skaistākajām vietām jāmin El Morado lagūna un San Francisco ledājs. Taka, kas ved gar abām šīm vietām, ir pieveicama 2 stundu pārgājienā.

Atrašanās vietaMetropoles reģions, 93 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Santiago .

Kā turp nokļūt – no Santiago pa G-25 ceļu.

ApkārtnēMorales karstie avoti, Lo Valdus, Colina karstie avoti.

Aktivitātes – pārgājieni, dabas vērošana, izjādes ar zirgiem, alpīnisms.

Klimats – samērā vēss klimats, laika posmā no decembra līdz martam temperatūra svārstās no 10 līdz 25 grādiem pēc Celsija. Nokrišņi ir gan sniega, gan lietus veidā, jo sevišķi mēnešos no aprīļa līdz septembrim.

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Minesota ir ASV salu štats ar 10000 ezeriem, bet Somijā ir 187888 ezeru

Pasākumi

Mākslinieku AIVARA VILIPSŌNA & RUDĪTES GODFREY izstāde “PASLĒPUSIES PUMA”

”Paslēpusies Puma” - tā savu izstādi nosaukuši mākslinieki - Rudīte Godfrey (ASV) un Aivars Vilipsōns. Zīmējumi un ciļņi.
”Mani sauc Ru di te, nāku no Austrumeiropas un sirdī...