El Colorado slēpošanas centrs

El Colorado slēpošanas centrs

Centrs atrodas Metropoles reģionā, tikai 39 kilometrus no Santiago . Lielākais augstums šeit ir 3333 metri.

Slēpošanas zonu kopējā platība ir 1000 hektāri. Apgabalā gadā ir raksturīgs liels sniega nokrišņu daudzums, tomēr El Colorado  ir izveidota arī mākslīgā sniega radīšanas sistēma, lai sniegs būtu visu sezonu. Šis centrs kopā vēl ar La Parva un Valle Nevado veido lielāko slēpošanas kūrortu Dienvidamerikā. Farrellones un El Colorado pilsētas atrodas tuvu centram un piedāvā labas apmešanās iespējas, sevišķi labās Apart Hotel Colorado un Hotel Posada de Farellones, no kuriem pēdējais celts 1940. gadā kā pirmais hotelis šajā apkārtnē. Tāpat šeit ir pieejami restorāni, kafejnīcas, klubi, slēpotāju transports, slēpošanas skola un ekipējuma noma.

Atrašanās vieta – 40 kilometrus uz austrumiem no Santiago, Metropoles reģionā. Labākais apmeklējuma laiks ir no jūnija vidus līdz oktobra vidum.

AtrakcijasCerro Colorado .

Kā turp nokļūt – No Santiago jādodas uz rietumiem pa ceļu uz Farellones. Ceļš ir bruģēts un tas ir 25 kilometrus garš. Noteikti transporta līdzeklim jābūt aprīkotam ar radžu riepām.

Aktivitātes – slēpošana, snovbords, pastaigu takas.

Apkārtnē – Farellones, La Parva pilsētas.

Translate

Šodien

2019. gada 18. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Zemākais kalns pasaulē ir Wycheproof, kas atrodas Victoria, Austrālijā. Kalna virsotne ir tikai 42 metrus virs apkārtējā līdzenuma

Pasākumi

Erots 2010 zvaigzne - Keisha Kane - "Šokolādes Bārbija"

Kā solīts, festivāls “Erots” pamazām sāk mest nost “noslēpumainības
plīvuru” un atklāt “Erots 2010” zvaigznes! Pirmā zvaigzne, ar kuru jūs
iepazīstināsim, ir karstasinīgā...