Altos de Lircay nacionālais rezervāts

Altos de Lircay Nacionālais rezervāts

Šis rezervāts ir pazīstams ar diviem nosaukumiem – „ Altos del Lircay Nacionālais rezervāts” un „ Vilches  aizsargājamā zona”. Tas aizņem 16 684 hektārus un tā teritorijā ir daudz ko redzēt – Lircay upe, Los Coiges aiza, kā arī interesantas arheoloģiskās vietas – La Piedra los Platos un citas. Labākais rezervāta apmeklēšanas laiks ir rudens un pavasaris, kad tajā nav daudz apmeklētāju. Rezervātā nav kempingu un piknika vietu, tomēr apmešanās ar teltīm ir iespējama. Nav ļauts vest līdzi mājdzīvniekus, kā arī kurināt ugunskurus.

Atrašanās vietaMaule reģions, 66 kilometrus uz austrumiem no Talca .

Kā turp nokļūt – no Santiago uz Talca ar sauszemes transportu. No Talca pilsētas jādodas uz austrumiem un 30. kilometrā jānogriežas uz Vilches .

Apkārtnē – Radal 7 Tazas Nacionālais rezervāts.

Aktivitātes – peldēšana, alpīnisms, pārgājieni, dabas vērošana, izjādes ar zirgiem, fotografēšana.

Klimats – apgabalam raksturīgs silts klimats ar izteiktiem gadalaikiem. Ziemā temperatūra svārstās no 5 līdz 18 grādiem, vasarā bieži vien sasniedzot plus 30 grādus. Vidējais gada nokrišņu daudzums ir apmēram 1700 mm. Ziemas sezonā ir raksturīga bieza sniega sega.
Par ieeju parkā ir jāmaksā.


Translate

Šodien

2019. gada 22. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

1852.gadā tika veikts pirmais aprēķins par Everesta kalna augstumu. Tika veikti seši mērījumi, katrs no tiem izrādījās savādāks. Kad aprēķinu veicēji noteica vidējo augstumu no sešiem mērījumiem (starp 28990 un 29026 pēdām), rezultāts bija precīzi 29000 pēdas. Negribot, lai mērījums sabiedrības acīs izskatītos aptuvens, viņi šim aprēķinātajam lielumam pievienoja 2 pēdas, iegūstot augstumu 29002 pēdas

Pasākumi

Jura Dimitera plakātu izstāde „Political Animal. Politiskais dzīvnieks”

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Kolonnu zālē no 3. jūnija līdz 6. septembrim skatāma Jura Dimitera plakātu izstāde „Political Animal. Politiskais dzīvnieks”.

Izstādē...