Aculeo lagūna

Aculeo  lagūna

Acuelo lagūna ir viens no galvenajiem ekoloģiskajiem rezervātiem Metropoles reģionā Čīlē. Tā atrodas apmēram 350 metru augstumā virs jūras līmeņa un tā ir 4 kilometrus plata un 8 – gara. Visiem 1100 lagūnas hektāriem ūdeni dod gan kūstošais ledus un sniegs, gan arī lietus. Krasti ir dubļaini un piekraste ir gluda, izņemot vietās, kur kalni sasniedz ūdens malu – šajās vietās dziļāka kļūst ari lagūna. Lagūnas centrā atrodas divas salas, kas lepojas ar bagātīgu veģetāciju un daudziem savvaļas dzīvniekiem. Lagūnu ieskauj, gan meži un ielejas, gan sniegotas virsotnes ziemā. Augstākā kalnu grēda pie lagūnas ir Altos de Cantillana, mazākas grēdas atrodas ziemeļos un rietumos.

Aculeo lagūna iedalās 2 dalās : Ziemeļu krastā un Dienvidu krastā. Katrā no tām pieejami dažādi restorāni, klubi, kempingi, pikniku zonas, zvejošanas un izjāžu bāzes. Dienvidu krasts pārsvarā orientējas uz pastaigu un pārgājienu organizēšanu. Lagūna kopumā ir lieliski piemērota dažādiem ūdens sporta veidiem, piemēram, burāšanai, ūdens slēpošanai un citiem.

Atrašanās vieta – Metropoles reģions, 65 kilometrus uz dienvidrietumiem no Santiago .

Atrakcijas – Lourdes jaunavas ala, Cantillana kalni, El Manzanito pilsētiņa.

Kā turp nokļūt – Nogriežoties no Panamerican lielceļa uz 5. ceļa, jādodas gar Paine un pēc tam jānogriežas pa labi uz Aculeo lagūnu. 15 kilometrus pēc pagrieziena atrodas Pintue.

Aktivitātes – burāšana, sērfošana, makšķerēšana.

ApkārtnēPaine, Pintue, Buin, Champa un Range pilsētiņas.

Translate

Šodien

2019. gada 13. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Vjetnamas valūta sastāv tikai no papīra naudas, bez monētām

Pasākumi

Warner Bros. izdod filmas “The Dark Knight” mūzikas albumu

Īsi pirms jaunās Betmena filmas “The Dark Knight pirmizrādes Latvijā, mūzikas izdevniecības “Warner Bros.” apgādā klajā nāks filmas oriģinālmūzikas albums....