Vispārīga informācija par Austrāliju

Austrālijas pilsētas pašas par sevi ir fantastiski apskates objekti. Katra no tām piedāvā saviem viesiem dažādus iespaidus. Viena pilsēta pazīstama ar savu aktīvo izklaides dzīvi, otra ar lielisko virtuvi un restorānu klāstu, vēl kāda ar savu modi vai mākslas dzīvi, bet tām visām kopīgs ir vēsturiskais šarms.

Saulaina, seksīga, mūsdienīga – Sidneja ir dienvidu puslodes pērle. Oriģinālais Sidnejas Operas nams un Sidnejas Ostas tilts ir unikāli arhitektūras objekti, tomēr Sidnejas piedāvājums ar to vēl nebeidzas.

Melburna – Viktorijas štata galvaspilsēta un kultūras centrs ir ievērojama ar savu lielisko modes dzīvi, virtuvi un sporta piedāvājumu. Šī ir stila, arhitektūras un mākslas pilsēta. Savukārt Kanbera – valsts galvaspilsēta – lepojas ar nozīmīgākajām Austrālijas sabiedriskajām ēkām.

Valsts rietumu piekrastē atrodas Pērta – mūsdienīga, skaista pilsēta ar labu izklaides piedāvājumu – Gulbju upes ūdens sporta centru, Karaļu parku un vīna darītavām. Austrālijas dienvidos atrodas Adelaida – skaista pilsēta ar plašām ielām un elegantām celtnēm.

Darvina ir vēl viena interesanta pilsēta ar dziļūdens ostu un kosmopolītisku atmosfēru. Un visbeidzot jāpiemin Hobart pilsēta – Tasmānijas salas galvaspilsēta ar savu brīnišķīgo līci un vēsturiskajām ēkām.
Translate

Šodien

2019. gada 17. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Viesuļvētras, kas veidojas Klusā okeāna rietumu daļā, tiek sauktas par taifūniem

Pasākumi

Elīnai Krastiņai jauns dziesmas videoklips

Pagājušās nedēļas nogalē Valmierā naktsklubā “Kāre” notika dziedātājas Elīnas Krastiņas jaunākās dziesmas "Stay" video klipa prezentācija. Elīna Krastiņa ir ne tikai...