Kas jāapskata Alžīrijā

El-Oued: El-Oued ir galvenā pilsēta Souf reģionā un tiek saukta par "Tūkstoš kupolu pilsētu", jo lielākajai daļai tās ēku patiešām ir kupoli, kas pasargā no saules. Pilsēta ir ļoti slavena arī ar saviem paklājiem, kas bieži vien rotāti ar slaveno Souf krustu. Vecpilsētas centrā atrodas ļoti vecs tirgus laukums, kas viskrāsaināko veidolu iegūst lielajās tirgus dienās - piektdienās.

Timimoun: Timimoun ir Sahāras tuksneša oāzē izveidojusies pilsēta. To ieskauj ap 400 000 palmu un no tās mūriem var redzēt sāls ezeru un tuksneša kāpas. Pilsētas arhitektūrai raksturīgākā iezīme ir terakotas krāsa, kā arī vieglas līnijas un noapaļotas logu ailes. Tūristi parasti apmetas brīnišķīgajā Gourara hotelī, ko radījis kāds franču arhitekts. Viesnīcai ir 2 peldbaseini un no tās terases jūs nolūkosieties brīnišķīgākajos saulrietos savā mūžā. Netālu no pilsētas atrodams Tasfaoud ciems - maza oāze ar 13. gadsimta pili un apbrīnojamu, senu tuksneša apūdeņošanas sistēmu.
Translate

Šodien

2019. gada 15. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sahāras tuksnesis katru gadu izplešas par kilometru dienvidu virzienā

Pasākumi

„Klusā pretošanās. Krievu piktoriālā fotogrāfija. 1900-1930”

1920.-30.g. krievu fotoavangards –Aleksandrs Rodčenko, Els Ļisickis, Boriss Ignatovičs u.c. – pārcietuši totalitārā režīma vajāšanas un represijas, kļuva par Krievijas un vispasaules...