Kā Agnesi Zeltiņu Holivudā aizturēja narkotiku apkarošanas policija

Kā Agnesi Zeltiņu Holivudā aizturēja narkotiku apkarošanas policija

Agnese Zeltiņa mums, latviešiem, komentārus neprasa – populāra un pazīstama aktrise, kuru zina droši ikviens Latvijas iedzīvotājs.

Taču Agnese ir sastopama ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, pagājušajā gadā, piemēram, viena no viņas ārzemju iespējām bija piedalīšanās pilnmetrāžas mākslas filmā "Mitte Ende August" Vācijā.

Mūsu aktrise nav sveša arī plašās Krievijas iedzīvotājiem, jo Agnese ir filmējusies arī šajā valstī.

IrLaiks.lv ar Agnesi šoreiz runā par ceļojumiem un kurioziem tajā. 

-     Vai Jums patīk ceļot un, vai bieži sanāk to darīt?

-     Jā, man ļoti patīk ceļot. Ja vien varētu, ceļotu visu laiku. Parasti gan tie ir darba komandējumi – filmēšanas vai kas cits, ar profesiju saistīts.

-     Kas ir pēdējā valsts, ko apmeklējāt? Un, kādi ir iespaidi no tās?

-     ASV, pagājušā gada augustā. Tā bija iespaidu jūra – fantastiski!

-     Vai ir kāda valsts vai pilsēta, kas kaut kādu iemeslu dēļ Jums visvairāk patīk?

-     Jā, tā ir Itālija, cilvēku un brīnišķīgās virtuves dēļ, tāpat arī Francija.

-     Ko Jūs noteikti ieteiktu apmeklēt mūsu portāla lasītājiem?

-     Krk un Rodes salu atpūtai vasarā, bet pati vel tik daudz kur neesmu pabijusi, ka diez vai varu ieteikt ko tik tiešām nebaudītu. Pieņemu, ka Bali un citas salas ir eksotiskākas par manis pieminētajām.

-     Kā Jūs uzskatāt – kas ir tūrisms? Vai tas vairāk ir saprotams kā aktīvā atpūta, vai kā emociju vilnis vai tomēr vēl kā savādāk?

-     Man tās noteikti ir jaunas emocijas, izziņa, jaunas, visāda veida kultūrinformācijas iegūšana. Protams, ja vien tas nav darba komandējums, bet atpūta, taču pilnīgi noteikti ne guleesana pludmalē, to es nepanesu!

-     Kas, Jūsuprāt, ir labākais transports ceļošanai? Gan braucot uz ārzemēm, gan tepat pa Latviju paceļojot, jo tepat jau arī ir daudz vietu, ko gribās apskatīt? Kas būtu tas labākais un ērtākais, un piemērotākais pēc Jūsu domām?

-     Ja jātiek uz tālām vietām – nav izvēles – tā būs lidmašīna, bet uz vietas vienmēr izvēlos mašīnu, lai visu izbraukātu. Protams, ka otrā vietā ir divritenis.

-     Kas ir pirmās trīs lietas, ko Jūs noteikti ieliekat somā, ja kaut kur dodaties?

-     Mīļlietiņas, kas vienmēr būtu līdzi, tādas man nav, bet noteikti vienmēr ņemu līdzi saulesbrilles, labus apavus iešanai, un visa veida pieejamo informāciju un valsts, uz kurieni dodos, minimālo izteicienu krājumu.

-     Ja būtu iespēja apceļot pasauli – kā Jūs to darītu?

-     Ar jahtu, ja būtu tāda iespēja un, protams, mīļiem draugiem un bērniem!

-     Vai kāda ceļojuma laikā ir gadījies kāds kuriozs, kas spilgti palicis atmiņā?

-     Jā, Holivudā, ejot uz apavu veikalu pie moteļa, kurā uz Sunset bulvāra ar draugu bijām apmetušies, atcerējos, ka numurā esmu aizmirsusi maku un griezos atpakaļ, bet pirms tam viņš man iedeva atslēgas. Savukārt Losandželosas narkotiku apkarošanas policija, kas ļoti stingri dežūrē visā pilsētā, uztvēra to kā slepenu zīmi mūsu starpā un man sekoja. Pie sava numuriņa tiku aizturēta un nopratināta. Beigu beigās man izdevās viņus pārliecināt, ka es tikai atgriežos pēc aizmirstā maka. Pa to laiku atgriezās arī draugs un visu noskaidrojām, bet tobrīd sabijusies biju pamatīgi!

 

Komentāri (18)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
16.11.2017. plkst. 08:42
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 18:53
Dr. Ezra Sebastian
DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 24 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $5,000 to a maximum of $500 million. Do you find yourself in a bit of trouble with unpaid bills and don’t know which way to go or where to turn? What about finding a reputable Debt Consolidation firm that can assist you in reducing monthly installment so that you will have affordable repayment options as well as room to breathe when it comes to the end of the month and bills need to get paid? Dr. Ezra Sebastian Loan Home is the answer. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Email (ezrasebastianloans@gmail.com) DO YOU NEED 100% FINANCE? we give out loans with an affordable interest rate of 2% EZRA SEBASTIAN LOAN HOME, (ezrasebastianloans@gmail.com) aims is to provide Excellent Professional Financial Services. Our services include the following: *Truck Loans * Personal Loans * Debt consolidation loans * Car Loans * Business Loans * Education Loans * Mortgage *Refinancing Loans * Home Loans We give you loan with a low interest rate of 2% and loan duration of 1 to 30 years to pay back the loan (secure and unsecured). Do not keep your financial problems to yourself in order for you not to be debt master or financial stress up, which is why you must contact us quickly for a solution to your financial problems. It will be a great joy to us when you are financially stable. Email (ezrasebastianloans@gmail.com) NOTE:Bear in mind that it will only take less than 24 Hours to process your file is 100% Guaranteed no matter your Credit Score. Yours Sincerely, Dr. Ezra Sebastian We are certified and your privacy is 100% safe
13.05.2017. plkst. 12:26
Joan Felch kgs
Esmu Joan Felch, privāta nauda aizdevējs. Es dot aizdevumus ar procentu likmi 2% gada un robežās summu $ 1000,00 līdz $ 500,000,000.00 kā aizdevuma piedāvājumu. 100% Projekta finansējums ar nodrošināto un nenodrošināto aizdevumi ir pieejami. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmējam līdzekļus īsā laikā iespējams. Mēs strādājam ar skaidri un saprotamā veidā, un mēs piedāvājam aizdevumus visu veidu sniegšanu ieinteresētajiem klientiem, uzņēmumiem, uzņēmumiem, un visiem uzņēmējdarbības organizācijām, privātpersonām un nekustamā īpašuma investoriem veidu. Vienkārši aizpildiet zemāk esošo formu un saņemt atpakaļ pie mums, jo mēs sagaidām jūsu ātru un tūlītēju atbildi. E-pasts: (joanfelchloanhome@gmail.com vai jfloanlendingcompany@yahoo.com) Uzmanību !!! Vai jums ir slikta kredītu? Vai jums ir nepieciešama nauda, ​​lai samaksātu rēķinus? Vai jums ir nepieciešams, lai uzsāktu jaunu biznesu? Vai jums ir nepabeigts projekts pie rokas sliktu finansējumu? Vai jums ir nepieciešama nauda, ​​lai ieguldītu kādā specialitātē, kas būs peļņa jums? un jūs nezināt, ko do.a Mēs piedāvājam šādus aizdevumus zemāk, personas aizdevumiem [drošu un nenodrošināto] biznesa aizdevumiem [drošu un nenodrošināto] kombinācija aizdevumi studentiem aizdevumi konsolidācijas aizdevumus un tik daudzi citi. 1. Full Names: ............................ 2. Kontaktpersona Adrese: ..................... .. 3. Kredīta summa nepieciešams: .................. .. 4. ilgums Aizdevuma ................... 5. Tiešais Tālruņa numurs: ............... .. 6. Mēneša Ienākumi: ............... .. E-pasts (joanfelchloanhome@gmail.com vai jfloanlendingcompany@yahoo.com) Ar laba vēlējumiem, Joan Felch kgs.
12.03.2017. plkst. 13:19
Daniel
Laba diena,   Mums ir likumīga, cienījama valdība reģistrēta naudas aizdevējs. Mēs esam uzņēmums, kas piedāvā finansiālu palīdzību. Mēs aizdod līdzekļus, lai cilvēki, kam vajadzīga finansiālu palīdzību, kas ir slikta kredīta ierakstu vai ir nepieciešama nauda, ​​lai samaksātu rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu saņēmēja palīdzību, es būšu priecīgs piedāvāt Jums aizdevumu 2%, lai nevilcinieties pieteikties aizdevumam, jo ​​mēs nodrošinām Jūs ar labāko no mūsu pakalpojumu. Sniegtajiem pakalpojumiem ietver * refinansēt * Mājas uzlabošana* Investīciju kredīts * Auto Kredīti * Parāda Consolidation * Line of Credit * Otrais Hipotēku * Business Kredīti * Personal Aizdevumi * Starptautiskie aizdevumi.   Aizņēmēji INFORMĀCIJA:   Pilnais vārds: Dzimums: Ģimenes stāvoklis: Adrese: ZIP / Pilsēta: Valsts: Dzimšanas datums : finansējums: Nepieciešamā summa: Aizdevuma ilgums: Alga / gada ienākumi: Nodarbošanās: Aizdevuma mērķis: Tālrunis: Fakss:   Moto: Mēs nodrošinām mūsu klientus ar drošu kredītu un garantiju programmu saņems. Ar laba vēlējumiem. Daniel mr / MD / Kontakti e-pasts: Danielwallsloancompany@gmail.com
27.01.2017. plkst. 12:32

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 15. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Calama (pilsēta Atacama tuksnesī, Čīlē) nekad nav lijis

Pasākumi

Māksla un karikatūras Valmieras 725.jubilejā

No 7.līdz 9.augustam Valmiera svinēs savu 725. jubileju, kurā piedalīsies arī Mākslas Parks un Pārsteidz.lv ar krāšņiem mākslas darbiem un jautrām karikatūrām....