Latvija

Neizdevusies diena Ventspilī:((

strausakaaja 2008-06-27

Nju diena jau bija ieplānota ļoti jauka,interesanta un skaista. Tātad, Līgo rītā mēs ar ģimeni cēlāmies 4.30 no rīta, lai paspētu uz lidmašīnas reisu uz Ventspili 6.00. Viss bija kārtība- nolikām mašīnu,reģistrējāmies un sedāmies lidmašīnā. Tas bija mūsu pirmais lidmašīnas brauciens. Mums bija ļoti bailīgi. Sēdējām iekrampējušies sēdeklī. Pacelšanās bija visbailīgākā, jo lidmašīna ieskrējās nežēlīgā ātrumā. Un tad mēs cēlāmies gaisā. Skats bija brīnišķīgs, lai gan ļoti jutām gaisa bedres, jo mums bija maza lidmašīna. Ieraudzīju, ka viena upe pat veido mana vārda pirmo burtu S. Tas bija brīnišķīgi. Upes,meži,ezeri,meži,jūra un tad pēkšņi izslēdzās gaisma un mēs laidāmies lejā. Bija atvieglojums, jo vairāk nebija jābaidās. Veiksmīgi nolaidāmies Ventspils lidostā, bet tur mūs sagaidīja nepatīkams pārsteigums- bija nežēlīgi slikts laiks:(( Lija lietus un ducināja pērkons un bija auksts. Gājām iekšā lidostā un gaidījām kad atbrauks autobuss kas kursē uz Ventspils centru. Jāgaida bija kāda stunda, jo autobuss kavējās. Pa to laiku noskatījāmies, kā mūsu lidmašīna lido atpakaļ uz Rīgu. Tad nonācām Ventspils centrā. Lietus lija un lija, bija auksts un vilka jau uz negaisu, bet par laimi negaiss neatnāca. Bēguļojām no viena jumtiņa uz otru un tad sapratām kad nav jēgas mocīties līdz nākamajam lidmašīnas reisam plkst. 20.00. Gājam uz autoostu un braucām ar autobusu atpakaļ uz Rīgas lidostu. Tur mani sagaidija jauks pārsteigums-es braucu vienā autobusā ar Jenny Mey. Tas bija baigi forši! Tā nu atbraucām mājās un bija baigā škrobe. Mums tik forši bija ieplānota diena-akvaparks,pastaigas,rotaļu laukumi,fotogrāfēšanās......Njā, bet vakars gan izvērtās jauks! Mums atbrauca ciemiņi,uzcepām šašļikus,uzkurinājām ugunskuru un līgojām!

Kam piemērots:

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
jā Jent May man arī zināma... :) īstenībā jau feini tev gājis :)
08.07.2008. plkst. 17:36
jauks celojums:)
29.06.2008. plkst. 17:48

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. augustā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Taizemē kreisā roka tiek uzskatīta par netīru, tāpēc ar to nevajadzētu ēst. Tāpat, norādīšana uz kādu ar pirkstu tiek uzskatīta par rupju un nepieklājīgu, to var darīt tikai norādot uz objektiem vai dzīvniekiem, taču nekad uz cilvēkiem

Pasākumi

Melo-M publisko jaunu dziesmu no gaidāmā albuma

Platforma.lv mājas lapā čellu trio “Melo-M” atklājuši trešo dziesmu - “Hava nagila” - no septembrī gaidāmā albuma “Around The World”.
...