Top 10 – Atvaļinājumi ar luksusa automobiļiem

Top 10 – Atvaļinājumi ar luksusa automobiļiem

Automašīnu faniem atvaļinājums, kura laikā visi cenšas aizbēgt no ikdienas, nepavisam nenozīmē atteikšanos arī no saviem iecienītajiem spēkratiem. Ja jums arī ir pazīstamas šīs sajūtas, lasiet tālāk.

Nav svarīgi, cik daudz jūs esat iecerējis atpūsties, jo vienmēr kāda jūsu dvēseles daļa vēlēsies „aizšmaukt” no pludmales un izbraukt uz ceļa (kaut mazliet). Pat ja jums izdosies šīs vēlmes apslāpēt, noīrējot mašīnu atvaļinājumam jums gribēsies, lai izīrētais spēkrats būtu kas vairāk par parastu automobili.

Tieši tādiem kā jums esam radījuši rakstu par 10 interesantiem ceļojumiem, kuru galvenajās lomās ir brīnišķīgas mašīnas. Citiem vārdiem sakot – jūs varat braukt (vai ļaut sevi vest šoferim) ar lielisku spēkratu, apmeklējot jebkuru valsti.

Piedāvājumi un noteikumi katrā gadījumā ir atšķirīgi, tāpēc iesakām iedziļināties detaļās un veikt savlaicīgu rezervāciju.


10 – Ascari Race Resort (Spānija)

ascari.jpg - 37.54 KBAscari Race Resort jūs varat izmēģināt spēkus šosejas trasē, bezceļos, kā arī apgūt ekstrēmas braukšanas iemaņas Ascary Race akadēmijā ar īstiem luksusa sporta automobiļiem

Braukšana pa publiskajiem ceļiem nevar sagādāt pārāk daudz prieka, tāpēc iespēja traukties pa privātu sacīkšu trasi bez ātruma ierobežojumiem kaut kur Spānijas dienvidos ir visa ceļojuma vērta.

Nosaukta senas autobraukšanas slavenības vārdā, Ascari trase ļauj jums ņemt līdzi savu ekskluzīvo spēkratu un pārbaudīt visas tā iespējas reālos sacīkšu apstākļos, turklāt darīt to drošā vidē. Papildus trasei un dažādiem atbalsta pakalpojumiem klientiem ir pieejama arī grezna viesnīca un pilns serviss.

Sīkāka informācija: www.ascari.net

9 – The Lanesborough Royal Suite (Londona)

lansbrough.jpg - 33.15 KBApmetoties Lanesborough Royal Suite numurā, apmešanās laikā savā rīcībā saņemsiet Rolls-Royce Phantom ar šoferi, tādējādi varēsiet iepazīt Londonu no pavisam cita skatu punkta

Lanesborough Royal Suite piedāvā visu, ko stilīga cilvēka sirds kāro. Lieliskie skati uz Bekingemas pils dārziem un Wellington Konstitūcijas arku caur milzīgajiem, triecienizturīgajiem logiem, iespējams, ir vairāk aicinoši, nekā milzīgais 45 collu TV ekrāns pie sienas.

Klejojot pa 275 kvadrātmetrus lielo numuru, kura apdarē izmantots marmors un augstvērtīgi kokmateriāli, jūs varat malkot Dom Perignon šampanieti.

Tomēr tas viss ir otršķirīgi... Īstie prieki sākas tad, kad jums ir iespēja viesnīcu pamest. 24 stundas jūsu rīcībā ir Rolls-Royce Phantom ar šoferi, kas vedīs jūs kurp un kad vien vēlēsieties. Protams, tas nav lēts prieks, jo viena nakts viesnīcā jums izmaksās 14 000 dolāru.

Sīkāka informācija: www.starwoodhotels.com

8 – Four Seasons Hotel George V (Parīze)

4seas.jpg - 33.11 KBApmetoties Four Seasons Hotel George V, jums būs grūti izvēlēties, vai baudīt Parīzes skatus no viesnīcas terases vai doties pilsētas apskatē ar limuzīnu

Ko jūs izvēlētos starp uzturēšanos Four Seasons hoteļa luksusa numurā un braukšanu šofera vadītā limuzīnā pa Parīzi, baudot labākos leģendārās pilsētas skatus?

Pat luksusa mašīnu apbrīnotājam tā varētu būt smaga izvēle – it sevišķi tad, ja viņš ir apmeties Parīzes Four Seasons George V viesnīcā, kas piedāvā visas iespējamās ērtības stila gardēžiem.

Tomēr bieži vien ekskursijas pa tādām romantiskām vietām kā Le Pont Neuf, Monmartre, Place Dauphine un Place des Vosges ņem virsroku. Jūsu rīcībā ir šoferis, kas jūs var izvadāt arī aizraujošā izbraukumā pa Loire ieleju.

Sīkāka informācija: www.fourseasons.com

7 – Beverly Hilton (Beverlihilza)

bwh.jpg - 27.61 KBBeverly Hilton viesnīca ir viena no retajām, kur luksusa numurs kopā ar luksusa mašīnu ir standarta prasība

Uz vienas rokas pirkstiem pasaulē ir saskaitāmas vietas, kur luksusa viesnīcas numurs kopā ar luksusa mašīnu ir obligāta prasība. Viena no tādām ir Beverlihilza.

Protams, Chevrolet Aveo, kas izīrējams lidostas nomas punktā, šeit nederēs. Beverly Hilton šo prasību apzinās kā par sevi saprotamu, tāpēc piedāvā saviem klientiem vairākus automašīnu modeļus, kas izpelnījušies ievērību ar savu stilu un eleganci.

Atliek vien pieminēt Audi A4, BMW trešo sēriju, Lexus ES 330 un RX 330, Mercedes C230 un ML350, kā arī Volvo XC90.

Sīkāka informācija: www.beverlyhilton.com

6 – Ritz – Carlton viesnīcas (Visā pasaulē)

ritz1.jpg - 26.69 KBRitz-Carlton viesnīcās izvēloties luksusa piedāvājumu, komplektā saņemsiet arī Mercedes - Benz atslēgas

Mēs mēdzam teikt, ka daudzas no labākajām lietām dzīvē ir par brīvu. IrLaiks.lv negribētu iebilst, tomēr novēlam veiksmi atrast luksusa automašīnu savām brīvdienām pilnīgi par velti.

Tiesa, vienmēr ir iespējams atrast kompromisu. Apzinoties daudzu klientu skumjas uz atvaļinājuma laiku šķiroties no savām mašīnām, Ritz-Carlton viesnīcas savos luksusa piedāvājumos iekļauj arī Mercedes-Benz atslēgas.

Kā piemēru varam minēt Ritz-Carlton viesnīcu Marina del Ray, Kalifornijā. Numuru cenas šeit sākas no 600 dolāriem par nakti, turklāt viesiem tiek sniegta iespēja pa dienu izmantot dažādus Mercedes modeļus (GL450 SUV, S550 sedanu utt).

Sīkāka informācija: www.ritzcarlton.com

5 – Waikiki Parc Hotel (Honolulu sala, Havaju salas)

lotus.jpg - 30.52 KBVēlaties netraucēti izpētīt Havaju salas jaudīgā sporta automašīnā? - Tad tieši jums domāta Waikiki Parc Hotel Loutus Experience piedāvājums

Salīdzinoši nesen arī Havaju salas apmeklējošiem tūristiem ir iespēja apmesties luksusa viesnīcās un traukties pa salu ceļiem ar eiropiešu sporta automašīnām. Lai arī tas izklausās mazliet neticami, tā tik tiešām ir.

Waikiki Parc Hotel, kas ir pionieris šajā ziņā, uzsvaru liek uz Lotus automašīnām, piedāvājot programmu The Lotus Experience. Tā ietver greznu hoteļa numuru un Lotus Elise.

Katrā ziņā šī automašīna ir patīkama pārmaiņa, jo parasti šajos platuma grādos tiek piedāvāts Chrysler Sebrings vai Ford Mustang.

Sīkāka informācija: www.waikikiparc.com

4 – Mandarin Oriental (Londona)

hyde.jpg - 49.43 KBMarmora kāpnes, freskas, ekskluzīvas maltītes un Mercedes Benz ar šoferi - tas viss ir izbaudāms Mandarin Oriental Hyde Park Hotel, Londonā

48 stundu laikā jūs varat piedzīvot spilgtākos iespaidus savā mūžā – apmesties brīnišķīgā viesnīcā, nofotografēties ar Pola Makartnija meitu un ļaut šoferim sevi vadāt galvu reibinošā ceļojumā pa Anglijas galvaspilsētu.

Katrā ziņā tas nav sliktākais veids, kā pavadīt divas dienas (hm, tas maksā 40 000USD....) Londonas Mandarin Oriental hotelis piedāvā divu nakšu apmešanos, kas ietver SPA procedūras, ekskluzīvas maltītes un šoferi ar Mercedes Benz.

Sīkāka informācija: www.mandarinoriental.com

3 – Burj Al Arab (Dubaija)

burj.jpg - 31.73 KBLuksuss 7 zvaigžņu viesnīcā Burj Al Arab ir pierasta lieta - sākot ar to, ka uz viesnīcu jūs nogādās helikopters, izsmalcinātiem numuriem un, beidzot ar šoferi ar Rolls-Royce vai BMW

Luksuss Dubaijas Burj Al Arab viesnīcā ir tikpat pierasta lieta, cik hamburgers McDonalds restorānā. Hoteļa arhitektūras spožums un izsmalcinātās dzīves simbolisms jau sen ir kļuvuši par šī iestādījuma simboliem. Uz numuru no lidostas jūs nogādās helikopters.

Pasūtot viesnīcu, jūs varēsiet izvēlēties starp 13 dažādiem spilvenu veidiem un citām detaļām. Jūsu personīgais sulainis pat pagatavos jums vannu ar jūsu izvēlētām eļļām un atskaņos jūsu mīļāko mūziku.

Nav nekāds brīnums, ka viesiem tiek piedāvātas arī luksusa automašīnas – jūsu rīcībā ir šoferis ar Rolls-Royce un BMW.

Sīkāka informācija: www.burj-al-arab.com

2 – Fairmont Hotel (Newport pludmale un Santa Monica, Kalifornija, ASV)

Porsche1.jpg - 63.18 KBApmetoties Fairmont Hotel, savā rīcībā saņemsiet Porsche atslēgas

Vienīgais veids, kā patiesi izbaudīt Kalifornijas Klusā okeāna piekrastes ceļus, ir doties pa tiem ar modernu sporta automašīnu, piemēram, Porsche.

Fairmont viesnīcu speciālajā trīs dienu – divu nakšu piedāvājumā ietilpst šī iespēja, turklāt kopējās izmaksas lēšamas "tikai" 2800USD apmērā. Turklāt gan New Port, gan Santa Monica viesnīcas piedāvā arī SPA procedūras un vīna dārzu apmeklējumus.

Bet pasākuma nagla, protams, ir Porsche atslēgas, kas uz apmešanās laiku tiek nodotas jūsu rīcībā.

Sīkāka informācija: www.fairmont.com

1 – The George in Rye (Anglija)

208.jpg - 35.33 KBKatra īsta auto cienītāja sapnis - doties izbraucienā ar klasisku auto, kā piemēram šo 1970.gada Mercedes Benz 280 SL. To iespējams realizēt dodoties uz Anglijas viesnīcu The George in Rye

Lai arī nosaukums drīzāk atgādina kādu angļu klasiskās literatūras darbu, tā ir viesnīca. Tomēr tas nenozīmē, ka tās pieturas tikai pie klasiskām vērtībām.

Īss brauciens no Londonas jūs aizvedīs uz Rye pilsētiņas luksusa viesnīcu George. Tā saviem klientiem piedāvā visdažādākās paketes un piedāvājumus, tomēr kronis visam ir Classic Car Package.

Tā kā jums visapkārt atrodas burvīgie Kent un Sussex grāfistu ceļi, vienīgās grūtības varētu sagādāt īstās mašīnas izvēle. Piedāvājumā ietilpst gan klasiskas angļu vērtības (Austin Healey, Jaguar un Triumph), gan arī tādas pērles kā Ferrari 308 un Mercedes 280 SL.

Sīkāka informācija: www.thegeorgeinrue.com 

Kad lidmašīna jau palikusi aiz muguras, jūs droši vien ar īgnu seju dodaties uz tuvāko auto nomas punktu, lai izskatītu tā piedāvājumu. Tomēr jūs varat padarīt savas brīvdienas neordinārākas un vismaz reizi mūžā izmantot kādu no augšminētajiem piedāvājumiem.

Jūsu autocienītāja dvēsele to ir pelnījusi...

Komentāri (36)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Pharmb504
Very nice site! [url=http://yieopxa2.com/yxyaoyx/2.html]cheap goods[/url]
26.05.2014. plkst. 00:43
Pharmd612
Very nice site! <a href=\"http://yieopxa2.com/yxyaoyx/1.html\">cheap goods</a>
26.05.2014. plkst. 00:41
Pharmf850
Very nice site! cheap goods http://yieopxa2.com/yxyaoyx/4.html
25.05.2014. plkst. 20:46
Pharmc367
Very nice site! [url=http://yieopxa2.com/yxyaoyx/2.html]cheap goods[/url]
25.05.2014. plkst. 20:44
Pharmd314
Very nice site! <a href=\"http://yieopxa2.com/yxyaoyx/1.html\">cheap goods</a>
25.05.2014. plkst. 20:43

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pirms briti pārņēma Indiju, sargiem, kas apsargāja Taj Mahal, tika dots rīkojums nogalināt jebkuru ne musulmani, kas centīsies ienākt

Pasākumi

Grupa “Nothing special” velta dziesmu kandidātiem!

Slavenā Latvijas pingvīnu grupa “Nothing special” šonedēļ klausītāju vērtējumam nodod savu trešo singlu “Tā tu dzīvo” ar Eduarda Veidenbauma vārdiem. Dziesma ir veltījums visiem...