Iepazīsti Kurzemi: atbildi uz jautājumiem un sagādā sev lielisku vasaru!

Iepazīsti Kurzemi: atbildi uz jautājumiem un sagādā sev lielisku vasaru!

Klāt brīvlaiks un atvaļinājumu laiks, kad pēc sūri un grūti padarīta darba esam nopelnījuši kārtīgu atpūtu.

Iespējams, ka šajā gadā kādam atvaļinājuma laikā nesanāks doties plānotajā ceļojumā, lai apskatītu Ēģiptes piramīdas vai uzkāptu Eifeļa tornī, taču mēs iesakām neskumt un priecāties par to, kas mums pašiem ir.

Mums ir plašās pļavas un zaļie lauki, mums ir ezeri un gleznainās ainavas, kuras nav citiem -  mums taču  ir ar ko lepoties!

No 29. jūnija portāls IrLaiks.lv sadarbībā ar MiniLatvija.lv uzsāks interesantu un aizraujošu spēli visai ģimenei "Iepazīsti Kuldīgu".

Esam izstrādājuši maršruta plānu pa Kurzemes skaistākajām dabas takām un vēlamies arī Tevi un Tavu ģimeni, draugus un radus aizvest brīnišķīgā ceļojumā....

Tā kā spēle sāksies tikai 29. jūnijā, pirms tam gribam Tevi priekšlaicīgi iepazīstināt ar vienu no Kurzemes skaistākajām pērlēm Kuldīgu - pilsētu, kas lepojas ar seno mūra tiltu pār Ventu un vecpilsētu ar 17. un 18. gs dzīvojamām ēkām.

Lai šī vasara Tev izvērstos par lielisku piedzīvojumu un azarta pilnu ceļojumu, piedāvājam Tev jau tagad piedalīties nelielā konkursiņā, kur pārbaudīsim Tavas zināšanas par Kurzemes pilsētu Kuldīgu.


Atbildi uz sekojošiem jautājumiem un saņem izstrādātu maršruta plānu pa Kurzemi un sarīko lielisku atpūtu sev un saviem mīļajiem:

1. Cik kilometru attālumā no galvaspilsētas atrodas Kuldīga?

2. Platākais ūdenskritums Latvijā, viens no platākajiem Eiropā atrodas Kuldīgā. Kā sauc šo ūdenskritumu?

3. Kā sauc Kuldīgas centrālo ielu?

a) Kuldīgas

b) Liepājas

c) Ventspils

4. Pateicoties Kuldīgas vēsturiskajam centram ap Alekšupīti, Kuldīgu dēvē par "..........."

5. Vai Kuldīgas Vecais rātsnams atrodas blakus Pareizticīgo baznīcai?

a) jā

b) nē

10 pareizo atbilžu autori saņems maršruta plānu, kas sastāv no 45dažādiem jautājumiem, uzdevumiem un maršruta plāniem.

Ar šo maršruta plānu varēsi saplānot savas brīvdienas pats, turklāt, piedaloties spēlē, varēsi tikt pie lieliskām un ģimeniskām balvām, bet par to....mazliet vēlāk!:)

Pareizās atbildes gaidīsim līdz 28. jūnijam (ieskaitot) uz e-pastu diana@irlaiks.lv un uz tikšanos 29. jūnijā, kad sāksies lielās "atrakcijas"!

P.S. Sūtot pareizās atbildes uz jautājumiem, lūgums norādīt savu lietotājvārdu, lai uzvaras gadījumā mums būtu iespēja sazināties ar uzvarētājiem. Ja vēl neesi reģistrēts lietotājs, piereģistrēties vari šeit.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 16. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pasaulē garākās ielas ir Kanādā. Yoronto Yonge iela stiepjas 1915 km garumā

Pasākumi

Jānis Paukštello piedāvā radošo vakaru/koncertu sēriju

Sākot ar 2009. gada 14.februāri dažādās Latvijas pilsētās norisināsies radošo  vakaru/koncertu cikls kopā ar JĀNI PAUKŠTELLO. Tautā iemīļotais un populārais mākslinieks šī...