Stilīgi atvaļinājumi visai ģimenei

Stilīgi atvaļinājumi visai ģimenei

Ak, interesantās brīvdienas – dienas un nedēļas kopā ar ģimeni, pavadot laiku nebeidzamā izklaidē un atpūtā.

Tomēr realitāte bieži vien ir citādāka. Trešās dienas beigās bieži vien jau parādās pirmās noguruma pazīmes, ko rada nepārdomātā brīvdienu programma.

Tieši tāpēc Dievs mums ir devis visai ģimenei piemērotus kūrortus un atpūtas kompleksus. Bet ko darīt, ja jūs arī šāda ceļojuma laikā neesat gatavs šķirties no augstajiem standartiem, kas raksturo jūsu dzīvi?

Tieši tāpēc esam sagatavojuši rakstu par brīvdienu ceļojumiem, kuru laikā jūs varēsiet baudīt pierastos standartus, vienlaikus sniedzot bērniem iespēju baudīt dažādas atrakcijas un izpriecas pašam baudot labu kokteili burbuļvannā.

Izmaksas, protams, nebūs no mazajām, toties lieliskais luksuss, ko baudīs visa ģimene, būs katra santīma vērts.


Brīvdienas Parīzē

paris.jpg - 122.66 KB

Le Meurice viesnīca, kas atrodas pie Tuilleries, piedāvā ko vairāk par ikoniskām Parīzes ainavām. Intensīvākais periods šajā rajonā ir jūlijs, kad apkārtnē notiek ļoti daudz dažādu aktivitāšu. Bērni priecājas par klasiskajiem karuseļiem un lielo Ferris panorāmas ratu. Savukārt viesnīcā par bērniem parūpējas apkalpojošais personāls, piedāvājot tiem doties dārgumu meklējumos pa visām viesnīcas telpām.

Šajā piedzīvojumā bērniem ir iespēja apskatīt visu, sākot no priekšnama un Jardin d’Hiver restorāna, beidzot ar vadības telpām un citām zonām, kur parastiem apmeklētājiem ieeja ir liegta.

Pa to laiku vecāki var nesteidzīgi atpūsties Caudalie SPA centrā. Le Meurice katrā numurā ir arī puzles, rotaļlietas, ēdienkartes speciāli bērniem, kā arī britu TV kanāli mazajiem. Lai vecāki varētu kaut kur aiziet vieni paši, hotelis piedāvā arī aukles pakalpojumus. Tieši šis pakalpojums jums ļaus bez rūpēm ieturēt vakariņas viesnīcas restorānā, kurā jau labu laiko darbojas šefpavārs Yannick Alleno, kurš nesen nopelnīja savu trešo Michelin zvaigzni.

Le Meurice – divi savstarpēji savienoti divvietīgie numuri, ieskaitot ģimenes programmu, maksā no 2000USD par nakti.

Brīvdienas atrakciju parkā

Disney.jpg - 75.9 KB

Ikviena maza bērna sapnis ir Disnejlenda, tomēr, lai mazulis kārtīgi izklaidētos, nav nepieciešams izmest kaudzi naudas, lai tikai ieietu šajā brīnumzemē. Turpat netālu Orlando ir izveidots arī milzīgais Grand Lakes komplekss, kurā stundām ilgi var izklaidēties visi ģimenes locekļi.

Grand Lakes uzceltas divas lielas luksusa viesnīcas - 584 numuru Ritz-Carlton un 998 istabu JW Marriott. Visā kompleksā ir ļoti daudz izklaides un atpūtas objektu, ieskaitot baseinus, golfa laukumu (18 bedrītes), SPA centru un restorānus (10 un vēl Starbucks). Visi šveicari ir īsti profesionāļi, īstajā laikā pasūtot limuzīnu, sarunājot aukles un pat izstrādājot maršrutus, kā arī sagādājot iespēju apmeklēt blakus esošo Disnejlendu.

Grand Lakes Orlando – divi savstarpēji savienoti divvietīgie numuri maksā no 360USD par nakti.

Brīvdienas Eiropas villā

eiropasvilla.jpg - 94 KB

Brīvdienu villas noīrēšana Toskāna var šķist perfekts risinājums brīnišķīgām ģimenes brīvdienām, līdz nākas saskarties ar dažādām sadzīviskām problēmām, kas traucē atvaļinājumu. Tomēr ir kompānijas, kas piedāvā daudzas lietas izdarīt jūsu vietā. Rūpes par mājas uzkopšanu uzņemas kāds no vietējiem, kas dzīvo turpat netālu un par savu darbu saņem algu no Homes Away. Šis cilvēks gatavo jums ēdienu no vietējiem produktiem, sagaida jūs, kārto visus organizatoriskos jautājumus, sniedz gida pakalpojumus un nodrošina ar pārtiku.

Jāatzīst, ka par bērniem šeit tiek padomāts īpaši. Privātas picas cepšanas nodarbības? Lidošana gaisa balonā virs vīna dārziem? Futbols ar kaimiņu bērniem? Pateicoties savam gidam un aprūpētājam, jūsu bērni šo atvaļinājumu nekad neaizmirsīs.

Homes Away – villa ar trim guļamistabām maksā no 8000USD par nedēļu.

Brīvdienas uz salas

karibuvilla.jpg - 112.26 KB

Mustique sala ir slavena populāru cilvēku (Mick Jagger, Felix Dennis) pulcēšanās vieta, tomēr vienlaikus šī Grenadīnu arhipelāgā ietilpstošā saliņa ir īsta paradīze bērniem. Daudzi no salas privātmāju īpašniekiem to ir izvēlējušies ar īpašu nodomu – aizbēgt no drūzmas, trokšņiem un stresa kopā ar ģimeni.

Un jums ir palaimējies, jo 26 brīvdienu villas pastāvīgi tiek izīrētas. Dažām no tām, piemēram, Frangipani, Yemanja un Sleeping Dragoon ir speciālas zonas tieši bērniem + numuriņi auklēm. Frangipani ir snūkera galds un vannas istaba mazuļiem, Yemanja piedāvā speciālus dārza namiņus gan meitenēm, gan zēniem.

Pavisam mazu bērnu vecākiem iesakām izvēlēties Sea Star villu, kuras bērnu guļamistabas atrodas tālu no baseina. Lai ietaupītu naudu, jūs varat neceļot kopā ar aukli – tā vietā auklīti jūs varat noīrēt uz salas, turklāt tas izmaksās tikai 35USD dienā. Uzticamā auklīte aizvedīs bērnus uz tenisa nometni, niršanas kursiem bērniem, izjādēm ar zirgiem, kā arī ļaus viņiem darboties kopā ar pavāru virtuvē, kamēr jūs abi veldzēsieties Cotton House SPA centrā.

Mustique sala – villas no 4000USD nedēļā.

Brīvdienu kruīzs

cruise.jpg - 109.13 KB

Vairums luksusa kruīza kuģu neļauj palikt vieniem pašiem kaut uz mirkli bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem. Ar Crystal ir savādāk. Neraugoties uz to, ka šis fakts nav ticis pārāk reklamēts, šī kruīza kuģu kompānija ir viena no bērniem draudzīgākajām visā pasaulē un to pierāda uz abiem tās kuģiem esošās spēļu istabas un aukļu pakalpojumi, atbildīgie par bērnu izklaidēm un speciāli pasākumi visiem, vecumā no 3 līdz 17 gadiem. Ieteikums ir gluži skaidrs: ceļojumā jādodas skolēnu brīvdienās, jo tieši tad uz kuģiem tiek rīkotas picas ballītes, pirātu masku balles, Crystal Idol sacensības, filmu naktis un ģimenes karaoke pasākumi.

Pat ja uz klāja ir tikai daži bērni, arī viņi saņem lielu uzmanību no apkalpes puses, gūstot iespēju cept cepumus virtuve, pļāpāt ar māksliniekiem aiz skatuves un pat apmeklēt kapteiņa komandtiltiņu.

Crystal Cruises – Septiņu dienu ceļojums vasarā vienam cilvēkam maksā no 3145USD.

Brīvdienas Itālijā

italy.jpg - 95.07 KB

Online ceļvedis Ciao Bambino uzsver, ka Itālija ir bērniem draudzīgākā Eiropas valsts (tā pavisam nedaudz apsteidz Franciju, Angliju un Spāniju). Ciao Bambino piedāvā ļoti plašu sarakstu ar viesnīcām, villām un brīvdienu apartamentiem, kas pārsteidz ar savu piemērotību bērniem (mazuļiem, pusaudžiem, pirmsskolas vecuma bērniem, tīņiem), lielisko atrašanās vietu (laukos, pilsētā, kalnos, pie ezeriem, pie jūras), stilu (senatnīgi, moderni, antīki, tradicionāli, mūsdienīgi) un standartiem (vienkārši, izmeklēti un grezni).

Tos visus ir sameklējuši un speciālā sarakstā iekļāvuši Ciao Bambino veidotāji. Mājas lapā varēsiet atrast dažādus ceļojumu maršrutus, recenzijas un atsauksmes, savukārt tās ekspertu komanda par 300 dolāriem jums izveidos speciālu maršrutu pa Itāliju, rezervējot arī viesnīcas un nokārtojot visas nepieciešamās formalitātes.

Ciao Bambino – mājas lapā atradīsiet brīvdienu apartamentus, sākot no 1275USD nedēļā.

Brīvdienas viesnīcā

hotelvillazio.jpg - 98.8 KB

Vai tā ir viesnīca? Vai tā ir villa? Nē, tās ir aizraujošākās brīvdienas jūsu ģimenei! Villazzo sevī iemieso augstākās raudzes viesnīcu un greznu mājokli vienlaikus.

Kompānijas brīvdienu mājas atrodas tikai pasaules interesantākajās brīvdienu vietās - Miami, Aspen, Marbella, St. Tropez, Courchevel un Parīzē, piedāvājot visas ērtības un anonimitāti vienlaikus.

Jūsu rīcībā 24 stundas ir sulainis, veļas mazgātava un apkalpošana numurā. Jūsu ledusskapis vienmēr būs pilns, iepirkumi veikti, aktivitātes noorganizētas, auklītes - uz vietas, tomēr jūs šos veiklos darboņus tikpat kā neredzēsiet. Turklāt, ja pēc tam nopirksiet māju kādā no minētajām vietām, uzņēmums šādu servisu sniegs arī jūsu privātmājā.

Villazzo – brīvdienu mājas no 1800USD dienā.

Brīvdienas Āfrikā

africa.jpg - 83.91 KB

Tikai idiots vai pilnīgs muļķis varētu doties safari Āfrikā kopā ar bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, vai ne? Ja ceļojumu organizē Explore Inc., tas nav tas gadījums. Ar savu milzīgo pieredzi dažādu vecumu ceļotāju safari organizēšanā, Explore kolektīvs var izklaidēt ikvienu vecumā no 5 līdz 95 gadiem, rūpējoties par bērnu izklaidi, dažādiem sīkumiem un ēdināšanu gandrīz katrā Āfrikas valstī.

Viņi zina labākos brīvdienu namiņus brīvā dabā, pludmales ar gigantiskiem bruņurupučiem, rezervātus ar izglītojošām takām un dabas parkus, kur bērni iemācīsies atpazīt dzīvniekus pēc to atstātajām pēdām. Explore izveidotie maršruti ir īsts šedevrs mūsdienu tūrisma industrijā, turklāt cenu ziņā šis piedāvājums ir ļoti konkurētspējīgs.

Explore Inc. – ceļojuma cena ir no 6000USD vienam cilvēkam.

Brīvdienas Mežonīgajos Rietumos

wildwest.jpg - 99.99 KB

Paws Up kūrorts Montanas štata ziemeļrietumos ir grezns, tomēr vienlaikus pēc iespējas saglabājis autentisko reģiona vidi ar kovboju dzīves atmosfēru. Siltajos mēnešos jūs varat apmesties interesantajā Telšu pilsētiņā vai arī kādā no daudzajiem koka namiņiem.

Protams, jūs varat domāt tikai par sevi un stundām ilgi atpūsties SPA pilsētiņā, šaut māla baložus, makšķerēt foreles un spēlēt golfu, savus bērnus atstājot vienus izjādes ar zirgiem, izbraukumos ar kanoe, meklējot zeltu netālajā spoku pilsētiņā vai darbojoties zīmēšanas pulciņā. Tiesa, jūs varat atpūsties arī visi kopā, meklējot dārgumus ar GPS ierīcēm, traucoties pa upju krācēm, spēlējot frīsbiju un izpētot dažādas takas.

Paws Up kūrorts – Moeadow Home četrvietīgais namiņš maksā apmēram 1000USD naktī.

Brīvdienas piedzīvojumos

smithsonianadventure.jpg - 74.47 KB

Nestāstiet saviem bērniem, ka viņi daudz iemācīsies ne tikai par Amazoni, bet arī par tās reģiona vēsturi, bioloģiju, antropoloģiju un ģeogrāfiju, braucot ar La Amatista – tradicionālu Amazones laivu, jo vārds „mācīties” viņiem noteikti nepatiks.

Tas ir tikai viens no ceļojumiem, ko jums piedāvā Smithsonian Journeys – īpaša ceļojumu kompānija, kas rūpējas par cilvēku izglītošanu.

Amazones baseina Peru daļā viens no galvenajiem intereses aspektiem ir dabas vērošana – sākot no primātiem un beidzot ar eksotiskiem putniem. Turklāt noteikti ieraudzīsiet arī neparastos sliņķus un gigantiskos zilos morpho tauriņus.

Kopā ar ģimeni sastapsiet nomaļos upes cilvēkus Riberenos, uzspēlēsiet futbolu un sastapsiet pavisam īstu šamani! Ja nokavēsiet šo ceļojumu, nekas traks nebūs noticis, jo Smithsonian Journeys jums piedāvās grieķu kruīzu, kuģi uz Galapagu salām vai kajaku braucienu Klusā okeāna ziemeļrietumos.

Smithsonian Journeys – Amazon Family Adventure programma tiek piedāvāta reizi mēnesī, sezonas laikā. Citi ceļojumi pa Amazones baseinu tiek piedāvāti novembrī un decembrī.

Komentāri (5)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
liepiņa
Gaidīju rakstu par brīvdienām kopā ar ģimeni. Paldies par labajiem padomiem!
11.06.2008. plkst. 15:39
Vislabāk brīvdienas es izvēlētos pavadīt kaut kur ziemeļos, viss labākais variants būtu Antarktīda. lai cik arī dīvaini tas liekas, bet to es patiešām vēlētos, aukstums man patīk un vel tā daba.., wow!
15.11.2007. plkst. 21:40
kas nu kuram,
14.11.2007. plkst. 12:03
Gribu uz Parīzi! Brīnišķīga pilsēta!
13.11.2007. plkst. 19:06
Ko nu katram ar mums nozīmē vārds stilīgs ;
12.11.2007. plkst. 12:11

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sakarā ar to, ka karstuma ietekmē metāls izplešas, Eifeļa tornis vienmēr liecas prom no saules

Pasākumi

Papildināta 2.Starptautiskā Argentīnas tango festivāla „Tango Sun Festival 2009” programma!

No 2009. gada 17. – 23.augustam Rīgā un Jūrmalā notiks 2. Starptautiskais Argentīnas tango festivāls “Tango Sun Festival”, kuru organizē Argentīnas tango deju studija “Tangostudio”...