Top 10 – Maršruti "mugursomniekiem"

Top 10 – Maršruti "mugursomniekiem"

Pārgājiens ar mugursomu plecos pa kādu valsti ir unikāls piedzīvojums. Šādu ekskursiju popularitāte ar katru gadu aizvien palielinās.

Tradicionāli ceļojumu maršrutiem tiek izvēlēta Eiropa, tomēr, lai arī tā joprojām nav zaudējusi savu aktualitāti pārgājienu draugu vidū, mēs uzskatām, ka pasaulē ir ļoti daudz skaistu vietu, kas apceļojamas ar pilnu mugursomu plecos.

Tāpēc sagatavojiet savu pasi, paņemiet garu atvaļinājumu un pasūtiet lidmašīnas biļeti jau laikus!


10 – Jaunzēlande

NZ.jpg - 23.39 KBKrāšņā Tutukaka piekraste, Jaunzēlande

Pēc tam, kad esat apbrīnojis kivi dzimteni episkajās Gredzenu pavēlnieka filmās, ir laiks doties uz šo savdabīgo okeāna salu valsti arī pašiem.

Jaunzēlandes iedzīvotāji pret ceļotājiem ir atvērti un uzņem tos laipni turklāt arī paši daudz dodas pārgājienos pa savu dzimto zemi.

Starp obligāti apmeklējamajām vietām un objektiem jāatzīmē Wellington – galvaspilsēta, kas atrodas gleznainā līcī Jaunzēlandes Ziemeļu salas dienvidu galā.

wellington.jpg - 21.11 KBWellington - Jaunzēlandes gavaspilsēta

Noteikti apskatiet arī Auckland - kosmopolītisku pilsētu, kurā dzīvo miljons iedzīvotāju.

Auckland.jpg - 18.4 KBSkats uz Auckland pilsētu

Auckland ir lielisks sākumpunkts ceļojumam uz burvīgo Coromandel pussalu un Hauraki līdzenumiem dienvidaustrumos.

CapreReinga.jpg - 18.37 KBTālākais Jaunzēlāndes ziemeļu punkts - Reinga rags

Otago/Southland reģions ir slavens ar savu dabas skaistumu, savukārt vēsturiskais Northand reģions ir seno Maori un Makeha civilizāciju šūpulis.

9 – Klusā okeāna Ziemeļamerikas piekraste

Pacific-Coast-Highway.jpg - 24.29 KBKlusā okeāna lielceļš

No Vankūveras līdz Sandiego (piedodiet, Aļaska un Mehiko, bet mums jāiekļaujas ģeogrāfiskajos rāmjos) - ir tik daudz dabas un cilvēka radītu brīnumu, kurus ir vērts apskatīt Klusā okeāna piekrastē.

SF.jpg - 17.48 KBSkats uz San Francisko līci

Apbrīnojiet Sanfrancisko arhitektūru un virtuvi, atpūtieties siltajos Venēcijas pludmales smiltājos, izpētiet zaļos Vašingtonas štata mežus vai vienkārši ļaujieties Viktorijas (Britu Kolumbija) mežonīgās dabas valdzinājumam...

Victoria.jpg - 26.28 KBViktorija, Britu Kolumbija

Brīnišķīgākais apstāklis šajā maršrutā ir tas, ka jūsu ceļojums var ilgt gan veselu gadu, gan tikai pāris nedēļas.

Jūs varat izvēlēties tikai pilsētu apgabalus (Sandiego, Losandželosu, Sietlu, Vankūveru) vai arī ceļot tikai pa dabas rezervātiem un mežiem.

Tomēr jebkurā gadījumā Kanādas un ASV Klusā okeāna piekraste jums neliks vilties.

8 - Grieķu salas

Rhodes.jpg - 23.56 KBRodas sala

Vislabāk tās ir apmeklēt vasaras sezonā, tomēr arī citā laikā Grieķu salas ir klasisks tūristu pārgājienu ceļa mērķis, pateicoties gleznainajām Egejas jūras un Vidusjūras ainavām.

Mykonos.jpg - 33.41 KBMykonos osta

Salās nav oficiālu viesnīcu, tomēr par pieņemamu cenu jūs varēsiet apmesties ik uz soļa, it sevišķi ja ceļojat kopā ar pāris draugiem.

Ios.jpg - 19.26 KBIos sala

Ēdiens un alus šeit ir ļoti lēts, turklāt ceļošana no salas uz salu ar prāmi būs neaizmirstama pieredze. Turklāt salas piedāvā dažādas ainavas un pilnīgi dažādu skatījumu uz dzīvi un lietām.

No klusuma (Rodas sala) līdz stilīgumam (Mykonos sala), no trokšņiem un trakulībām (Ios sala) līdz inteliģencei un vēstures mantojumam – Grieķu salas pašas piemērosies jūsu gaumei un iespējām.

7 – Apvienotā Karaliste

Pembrokeshire.jpg - 15.06 KBPembrokeshire, Rietumvelsa

Neskaitot ļoti dārgo Londonu (tiesa, kultūras un vēstures ziņā tā ir nepārspējama), Apvienotā Karaliste ir tūristu pārgājienu paradīze.

Ceļotāji šeit apbrīno dažādos lauku apgabalu paugurus, silto uzņemšanu mazajos krodziņos un viduslaiku piļu majestātiskumu.

Lai arī ziemas un pavasara laikā laika apstākļi mēdz būt visai nemīlīgi, nomaļākie Skotijas un Velsas nostūri ir tik interesanti, ka to izpētīšanu nespēs atturēt nekas.

Dublina.jpg - 19.68 KBDublina

Pēdējos gados lielu popularitāti studentu un jaunu ceļotāju vidū iekar Īrijas galvaspilsēta Dublina, kas lepojas ar bagātīgu mākslas, literatūras un vēstures mantojumu, kā arī ar savu unikālo šarmu un raksturu.

6 – Beniluksa valstis

Antwerp.jpg - 26.51 KBAntverpenes rātsnams

Reģions, kurā ietilpst Beļģija, Nīderlande un Luksemburga, ir viens no interesantākajiem un viesmīlīgākajiem uz planētas.

Bruges.jpg - 24.84 KBBruges, Beļģija

Brisele un Amsterdama ir populāras ceļotāju pilsētas saprotamu iemeslu dēļ - brīva attieksme un tolerance pret visu. Tomēr šajā reģionā ir pilsētas, par kurām zinām mazāk, toties tās noteikti ir iepazīšanas vērtas.

Beļģijas pilsēta Antverpene pagājušajā gadā tika atzīta par piemērotāko dzīvošanai pasaulē, vadoties pēc arhitektūras, kultūras dzīves, virtuves un sociālās labklājības.

liege.jpg - 13.08 KBLiege, Beļģija

Starp citām lieliskām Beļģijas pilsētām jāizceļ Bruges un Liege, kurās, tāpat kā citur, cilvēki krāšņi izrotā mājas un veido savādus, bet ļoti interesantus vietējos muzejus.

Mazajā valstiņā Luksemburgā ļoti pievilcīgas ir lauku ainavas, kurās dominē pilis un vīnogulāji, kā arī brīnišķīgā galvaspilsēta.

Lux.jpg - 32.85 KBLuksemburga

Apmešanās iespējas Beniluksa valstīs ir plašas un vietējā virtuve - vienkārši dievīga! Ja jums garšo alus, šī ir īstā izvēle!

5 – Skandināvija

Copenhagen.jpg - 31.57 KBKopenhāgena, Dānija

Skandināvijas apceļošanai vajadzēs mazliet vairāk naudas, toties šī Eiropas daļa ir satriecoša.

Jūs varat apskatīt lielās pilsētas (Stokholmu, Kopenhāgenu u.c.) vai arī klaiņot gar fjordiem un klintājiem. Cilvēki šeit ir ļoti viesmīlīgi un liks jums justies kā mājās.

Flam.jpg - 13.64 KBAurlandsfjord, Norvēģija

Noteikti izmantojiet iespēju paslēpot un doties kalnu izpētes pārgājienā Norvēģijā, braukt ar velosipēdu pa Helsinkiem un atpūsties Dānijas balto smilšu pludmalēs.

Noteikti rūpīgi plānojiet budžetu un izvairieties no dārgām vietām – sevišķi Zviedrijā, kur alkohola cena vien jau ir pasakaini augsta.

Neraugoties uz dzīves dārdzību, Skandināvija tomēr ir lielisks reģions ceļotājiem ar mugursomām plecos.

4 – Maroka

Marrakesh.jpg - 29.61 KBDjima el Fna, Marrakeša

Maroka ir rietumnieciska arābu un musulmaņu pasaules valsts, kuras karaliskās pilsētas Fe, Marrakeša, Meknes un Rabat veido īstu vēsturisko vietu tīklu, kas šķiet interesants ikvienam ceļotājam.

Atlas.jpg - 22.86 KBAtlasa kalni, Maroka

Eiropas lielās katedrāles vienkārši nobāl majestātisko un grezno mošeju priekšā, kas grezno katru Marokas reģionu.

Arī lauku apgabali ir ne mazāk fascinējoši. No tuksneša līdz Atlasa kalniem, no upju ielejām līdz neparastām plakankalnēm - pat pieredzējušiem piedzīvojumu meklētājiem šajā valstī nekad nav garlaicīgi.

Casablanca.jpg - 17.42 KBCasablanca, Maroka

Casablanca un Tangier pilsētas lepojas ar bagātu kultūras ainu un ir lieliski izpētes punkti ceļotājiem. Visā Marokā pieejamas lētas apmešanās iespējas un lieliska virtuve ar fantastisku garšu buķeti.

3 – Turcija

cappadocia.jpg - 27.89 KBCappadocia, Turcija

Valsts, kurā austrumi satiekas ar rietumiem, piedāvā ļoti daudz interesantu apskates objektu parastiem ceļotājiem.

Ar savu valūtu šeit tiksiet tālu, jo transports, pārtika un apmešanās iespējas šeit lielā mērā saskan ar Ziemeļamerikas un Eiropas standartiem.

Stambula.jpg - 17.76 KBStambula, Turcija

Lai arī valsts rietumu daļā atrodas daudz kūrortu slinkiem atpūtniekiem, turpat jūs varat iepazīt daudz nezināmu apskates objektu, kas līdzinās paslēptiem dārgumiem.

Maršrutā noteikti iekļaujiet dienvidu piekrasti, kur Egejas jūra sastopas ar Vidusjūru, kur atrodas ar saviem īpatnējajiem klinšu veidojumiem slavenā Cappadocia un, protams, valsts pērle Stambula.

ZilaMoseja.jpg - 23.92 KBZilā Mošeja, Stambula

Kad jūs nespēsiet atrast vārdus, lai raksturotu Zilo mošeju, jūs sapratīsiet, ka Stambula visā pasaulē ir unikāla pilsēta.

2 – Dienvidaustrumu Āzija

Bangkok.jpg - 52.64 KBBangkokas panorāma, Taizeme

Singapūra, Malaizija un Taizeme ir tikai trīs lieliski ceļa mērķi šajā reģionā, kas slavens ar sev raksturīgo dažādo etnisko grupu sajaukumu, tādejādi atspoguļojot atšķirīgas kultūras, valodas, reliģijas un, protams, fantastiski eklektisku virtuvi.

Singapūra varbūt nav lētākā zeme uz planētas, tomēr galvaspilsētas laikmetīgā atmosfēra un skaistās lauku ainavas vismaz daļēji kompensē dārdzību.

Cameron.jpg - 25.89 KBCameron augstiene, Malaizija

Malaizija ir īsts Āzijas iemiesojums, kurā ceļotājam nenākas sastapties ne ar kādām problēmām. Vietējā sabiedrība, ko veido ķīniešu, indiešu, malajiešu un vietējo iezemiešu saplūdums, radījusi pārsteidzošu kultūras vidi.

langkawi.jpg - 13.8 KBLankawi sala, Malaizija

Kuala Lumpur, Langkawi un Cameron augstiene – trīs izcilākie apskates objekti ikviena ceļotāja maršrutā Malaizijā.

Taizeme ir īstā zeme tiem, kas interesējas par senu ēku drupām, tempļiem un pamestām pilsētām.

Bangkoka ir aktīvs un mūžam pārpildīts civilizācijas centrs, kura apkārtnē izvietojušās neskaitāmas pludmales un dabas objekti.

1 – Spānija

Barcelona.jpg - 23.74 KBSkats uz Barselonu, Spānija

Spānija ir ideāla valsts parastiem ceļotājiem ar mugursomām. Tai raksturīga klimatiskā daudzveidība (sākot no mērenā Basku reģiona, beidzot ar Andalūzijas svelmi).

Gaudi.jpg - 32.04 KBAntonio Gaudi parks, Barselona

Šeit jūs varat ceļot, netērējot kaudzi naudas un tāpat redzēt un izbaudīt pilnīgi visu.

Cordoba.jpg - 25.66 KBRomiešu tilts, Cordoba, Spānija

Valsts ir slavena ar saviem atšķirīgajiem reģioniem, kas ir liels ieguvums ceļotājam, jo katrā apgabalā viņam ir iespēja iepazīt savādāku kultūru, cilvēkus un virtuvi.

Noteikti apskatiet Barselonu! Pilsētas arhitektūras mantojums (apskatiet visu, ko radījis Antonio Gaudi) un muzeju klāsts ir tik plašs, ka pietiks visai dzīvei!

 Seville.jpg - 20 KBSeviļa, Spānija

Lieliskas mākslas galerijas atradīsiet arī Bilbao, Seviljā, Madridē un Kordovā.

Andalūzijā apskatiet daudzus vēsturiskus objektus, kas tajā saglabājušies kopš musulmaņu invāzijas laikiem.

Pireneji.jpg - 25.35 KBSkats uz Pireneju kalniem, Spānija

Pireneju kalnu ainavas ir vienas no skaistākajām kontinentā un valsts piekraste ir pilna ar parastiem ceļotājiem, kas meklē sev interesantus objektus. Ja vēlaties kārtīgi izklaidēties, dodieties uz Costa Brava vai tehno un reiva citadeli Ibisu.

Laiks doties!

Labākais veids, kā iepazīt kādu valsti visos tās sīkumos, ir ceļojums ar mugursomu plecos. Apmetieties hosteļos, uzziniet, kur maltītes ietur vietējie, iepazīstiet vēsturi un vienkārši atpūtieties!

Esiet atvērts visam jaunajam un centieties iemācīties vietējo dialektu standarta frāzes. Respektējiet vietējās paražas un jūs tiksiet uzņemts ļoti atsaucīgi. Labu veiksmi!

Komentāri (24)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Daniel
Laba diena,   Mums ir likumīga, cienījama valdība reģistrēta naudas aizdevējs. Mēs esam uzņēmums, kas piedāvā finansiālu palīdzību. Mēs aizdod līdzekļus, lai cilvēki, kam vajadzīga finansiālu palīdzību, kas ir slikta kredīta ierakstu vai ir nepieciešama nauda, ​​lai samaksātu rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu saņēmēja palīdzību, es būšu priecīgs piedāvāt Jums aizdevumu 2%, lai nevilcinieties pieteikties aizdevumam, jo ​​mēs nodrošinām Jūs ar labāko no mūsu pakalpojumu. Sniegtajiem pakalpojumiem ietver * refinansēt * Mājas uzlabošana* Investīciju kredīts * Auto Kredīti * Parāda Consolidation * Line of Credit * Otrais Hipotēku * Business Kredīti * Personal Aizdevumi * Starptautiskie aizdevumi.   Aizņēmēji INFORMĀCIJA:   Pilnais vārds: Dzimums: Ģimenes stāvoklis: Adrese: ZIP / Pilsēta: Valsts: Dzimšanas datums : finansējums: Nepieciešamā summa: Aizdevuma ilgums: Alga / gada ienākumi: Nodarbošanās: Aizdevuma mērķis: Tālrunis: Fakss:   Moto: Mēs nodrošinām mūsu klientus ar drošu kredītu un garantiju programmu saņems. Ar laba vēlējumiem. Daniel mr / MD / Kontakti e-pasts: Danielwallsloancompany@gmail.com
27.01.2017. plkst. 12:25
,jhgdf d
ervins smird
29.01.2015. plkst. 09:59
i
lutgd
29.01.2015. plkst. 09:58
Bez mugursomas labprat pastaigatu pa sim visam vietinam!
27.04.2008. plkst. 12:59
Brīnišķīgi dabas skati! It īpaši Jaunzenlandē!
19.10.2007. plkst. 17:29

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Zemākais kalns pasaulē ir Wycheproof, kas atrodas Victoria, Austrālijā. Kalna virsotne ir tikai 42 metrus virs apkārtējā līdzenuma

Pasākumi

Izstāde „Atjaunotajam Uzvaras piemineklim Cēsīs – 10”

Cēsu pilsētas domē līdz 15.augustam aplūkojama fotogrāfiju izstāde „Atjaunotajam Uzvaras piemineklim Cēsīs – 10”. Tas 1998.gada 15.novembrī svinīgi atklāts pēc atjaunošanas...