Apskates vietas Krāslavā

Komentāri (4) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
ID
Būtu varbūt jānomaina bildes;)
22.04.2014. plkst. 14:22
Krāslavas TIC
Ļoti žēl, ka sajaucāt Priedaines skatu torni, kurā var kāpt bez maksas visu diennakti, tikai pēc 20.00 vakarā nedrīkst iebraukt ar auto, ar Vasargelišķu skatu torni Daugavpils novadā, kas šobrīd ir remontā. Par skatu laukumu, iebraucot Krāslavā no Daugavpils puses...Diemžēl, pilskalns jau daudzus gadus ir privātīpašums, un mēs nevaram saimniekot tā, kā pašiem gribētos. Bet atbrauciet uz Krāslavu vēl un uzkāpiet Karņicka kalnā (900m lejpus Krāslavā pa Augusta ielu, kreisajā ielas pusē ir norāde), no turienes paveras visskaistākais skats uz Krāslavu. Tāds pat nekad nav bijis no visiem ierastā skatu laukuma pie iebraukšanas pilsētā. :)
24.10.2013. plkst. 16:23
...
Atvainojos, ka sajaucu(uzrakstot Priedaines), tas skatu tornis ir - Vasargelišku skatu tornis
12.08.2013. plkst. 12:55
...
Nedaudz paceļoju pa Latgali.Daudzi apskates objekti ir ļoti skaisti, sakopti. Paldies tiem cilvēkiem, kas par to rūpējas. Neapmierināja tas, ka tūrisma sezonas laikā Priedaines skatu tornī nav iespējam uzkāpt(šādas lietas jau ir jāsalabo agrā pavasarī). Pie norādēm par to,ka ir slēgts nav informācijas. Biju nepatīkami pārsteigta, ka iebraucot Krāslavā no Daugavpils puses nav iespējams apskatīt skaisto skatu uz Daugavu, jo ir aizaudzis ar krūmiem un kokiem.
12.08.2013. plkst. 11:37

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 07. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Senajā Grieķijā sviežot ābolu meitenei bija tradicionāla bildināšana. Ja meitene noķēra ābolu, tas nozīmēja „jā”

Pasākumi

“Garbage” labāko dziesmu izlase

Kopš savas debijas 1995.gadā pārdevusi jau 12 miljonus albumu, amerikāņu rokgrupa “Garbage” 16.jūlijā pārtrauc ieilgušo pauzi, lai ierakstu kompānijas “Warner Bros” apgādā izdotu...