Top 10 – Ceļojumi sievietēm

Top 10 – Ceļojumi sievietēm

Jūs jau esat pieaugušas sievietes, tāpēc ir laiks atstāt garlaicīgās ballītes pagātnē un pievērsties patiešām interesantām izklaidēm kopā ar labākajām draudzenēm.

Saplānojiet lielisku nedēļas nogali kopā ar māsu, mammu, draudzenēm vai arī vecmeitu ballīti vienai no savām ieroču biedrenēm, kas nolēmusi iestūrēt laulības ostā. Katrā ziņā arī sievietēm robežas neeksistē – vienalga, vai tā būtu sērfošana, klubu apmeklēšana, ļaušanās skaistumkopšanas procedūrām, gatavošana vai iepirkšanās, jo kopā ar tuviem draugiem ikviens no mums var darīt jebko.

Tāpēc esam izveidojuši desmit ceļojumu sarakstu, kurā katra no jums atradīs sev tuvāko iespēju labi pavadīt laiku arī bez vīriešu līdzņemšanas.


1 – Mākslas baudīšana Florencē

florence.jpg - 61.87 KBBaudiet mākslu kādā no Florences galerijām

Sievietes, kas interesējas par kultūru, iemīlēs šo Itālijas mākslas šūpuli no pirmā acu uzmetiena. Šeit apskatāmi daudzi no pasaules ievērojamākajiem mākslas darbiem un arhitektūras šedevriem (piemēram, Mikelandželo Dāvids, Pallazo Vecchio un Botticelli Venēras dzimšana).

Varat doties to visu apskatīt uz savu roku vai arī izvēlēties ekskursiju gida pavadībā, tomēr pēc tam noteikti pievērsieties arī fantastiskajai Florences virtuvei. Vispirms sāciet ar tasi krēmīga, garda gelato (neviens meiteņu ceļojums taču nav pilnīgs bez saldumiem).

Netālu no Ponte Vecchio esošajā kafejnīcā pasūtiet šokolādes – riekstu gelato un baudiet to kopā ar lielisko skatu pār Arno upi un Toskānas laukiem, ejot pāri tiltam.

2 – Izklaides South Beach klubiņos

sb.jpg - 34.6 KBDodieties uz Maiami South Beach, kur norit nebeidzamas ballītes, visapkārt ir modīgas iepirkšanās vietas un, protams, zeltainu smilšu pludmales

Meitenes, kam patīk ievērot un būt ievērotām, bariem vien dodas uz Maiami South Beach reģionu, kur seksīgums un atraktīvums ir cieņā, ļaujot kārtīgi izballēties visu nakti labas mūzikas pavadījumā.

Šis Art Deco stila Maiami rajons ir pilns ar dažādiem veikaliem, kuros varat deldēt savas kredītkartes, kā arī izrādīt jaunos pirkumus. Slidojot ar skrituļslidām, varat puišiem demonstrēt jauno peldkostīmu, bet vakarā, dodoties izklaidēties Floridas labākajos klubos, apžilbiniet slavenības un ballētājus ar savu jauno vakara tērpu.

3 – Gatavošana Provansā

provence.jpg - 41.24 KBTipisks Provansas reģiona ciematiņš, kur atradīsiet gan jaukus restorānus, gan apgūt jaunas kulinārijas iemaņas, ar ko atgriežoties iepriecināt mājiniekus

Uzlabojiet savas prasmes kulinārijas jomā kopā ar Rachel Ray receptēm, apmeklējot Francijas reģionu, kas ir izslavēts ar savu virtuvi tālu aiz valsts robežām.

Iepazīstoties ar Provansu, jūs redzēsiet plašus lavandas laukus, skaistus lauku ciematiņus un kultūru, kas maltīti mēdz ieturēt pat četras stundas! Reģions, kurā iedvesmu smēlušies arī mākslas ģēniji Van Gogh un Cezanne, piedāvā daudz dažādu gatavošanas kursu, daudzi no kuriem tiek rīkoti 18. gadsimtā celtās lauku mājās.

Varēsiet izmantot vietējos tirgus pirktas sastāvdaļas, iemācīties bouillabaisse gatavošanas noslēpumus no izciliem pavāriem, kā arī kopā ar draudzenēm ieturēt pusdienas kopā ar vīnu kādā no neskaitāmajiem Michelin atzinību guvušajiem Provansas restorāniem.4 – Trakulības Lasvegasā

vegas.jpg - 38.95 KBKas notiek Vegasā, paliek Vegasā.. Šai grēku pilsētā varat realizēt visu, ko dzimtajā Latvijā neuzdrošinātos realizēt

Ir tik labi būt sievietei! Nemitīgi augošais naktsklubu, greznu SPA, pasaules klases restorānu un dažādu atrakciju skaits padara Grēku pilsētu par patiesi lielisku atpūtas vietu draudzeņu bariņiem.

Pavadiet jautras naktis, ļaujieties dažādām procedūrām Qua Baths&SPA kompleksā, kas atrodas Caesars Palace (iesakām Swarovski kristālu masāžu), iepērcieties Venetian Grand Canal Shoppes centrā un spiedziet no sajūsmas Chippendales šova laikā Rio.

Tikai atgādiniet draudzenēm, ka lai kas arī notiktu, tam visam ir jāpaliek Lasvegasā...5 – Iepirkšanās Ņujorkā

Shopping.jpg - 32.58 KBŅujorka ir pilsēta, kas nekad neguļ - iepirkšanās tūrē atradīsiet tādus apģērbus, ko Latvijas kolēģes un draudzenes nebūs pat redzējuši, veltot Tev apbrīnas pilnus skatienus.. un kur nu vēl tas viss apvienots ar stāstiem par Ņujorku :)

Gan dārgi dizaineru apģērbi, gan nocenotas augstākās raudzes drēbes, gan elektronikas izstrādājumi, gan arī vecas grāmatas – Ņujorkā jūs atradīsiet visu, sākot no SoHo rajona ekskluzīvajiem un izsmalcinātajiem veikaliem, beidzot ar juvelierizstrādājumu veikaliem un 5. avēnijas lielveikaliem.

Preču meklējumi jūs aizvedīs gan uz dizaineru veikalu aizkulisēm, gan uz ķīniešu kvartālu, kur var nopirkt lētākus atdarinājumus, kas bieži vien ne par matu nav sliktāki par oriģināliem. Katrā ziņā labs pirkums Ņujorkā ir garantēts ikvienai sievietei. Vakarā ir iespēja jaunos pirkumus izrādīt Ņujorkas publikai, dodoties izklaidēties pilsētas naktsdzīves virpulī.

Starp citu, uzņēmums New York City Vacation Packages piedāvā speciālus ceļojumus tieši iepirkšanās nolūkos ceļojošām sievietēm. Piemēram, 2 dienu programma, kas ietver apmešanos labā viesnīcā, greznāko veikalu apmeklējumus, tikšanās ar dizaineriem, atlaides vairākos lielveikalos un arī dažādas ekskursijas (piemēram, Empire State Building apmeklējums), maksā no 2000USD.

6 – Garīgā un aktīvā atpūta Sedona

sed.jpg - 43.43 KBSedona ir "Jaunās paaudzes" meka, kuras locekļi tic, ka no sarkano klinšu dzīlēm strāvo spēcīga enerģija. Mēģini par to pārliecināties arī Tu!

Sievietēm, kas ciena garīgu un aktīvu atpūtu, jādodas uz Sedona, kas atrodas ASV Arizonas štatā. Šeit iespējams pavadīt interesantu dienu, no rīta kāpjot sarkanīgajās klintīs, bet vakarā atpūšoties augstas raudzes SPA.

Pilna ar piedzīvojumiem, garīgumu un īpatnējām ainavām Sedona ir ideāli piemērota sievietēm, kas patiešām vēlas mazliet atpūsties no pelēkās ikdienas. Apkārtējā daba šeit ir fantastiska, par ko rūpējas plašie kalni un tajos izveidotās garās takas. Noteikti izvēlieties arī kādu garīgāku nodarbi, piemēram, meditāciju vai kādu Reiki nodarbību, bet vakarpusē aizbrauciet uz pilsētu, lai iegādātos vietējās mākslas izstrādājumus.7 – Sērfošana Bali

surf.jpg - 16.29 KBMēģini kļūt par "viļņu pavēlnieci", ko vislabāk ir iemācīties Bali

Ar spēcīgu spirituālo atmosfēru un brīnišķīgo dabu, Bali apkārtne ir lieliska vieta, ko apmeklēt atpūtas alkstošām draudzenēm. Šeit jums būs iespēja gan uzlabot savu iekšējo harmoniju, gan arī meklēt interesantus piedzīvojumus, jo šī Indonēzijas paradīze piedāvā daudzas lietas, sākot ar sērfošanas nometnēm un jogas klasēm, beidzot ar kultūras un vietējās virtuves iepazīšanas ekskursijām.

Nav svarīgi, vai jūs interesē Bali skaistās pludmales, mierīgie un atvērtie cilvēki, greznas viesnīcas vai kultūra – jūs drīz vien pārliecināsieties, kāpēc šo vietu uzskata par paradīzi Indijas okeānā un tik ļoti dievina visi, kas vēlas pakļaut viļņus...

Starp citu, Surf Goddess Retreats piedāvā sievietēm speciāli izveidotu Surf&Yoga Retreats programmu par 2000USD, kur ietilpst viesnīca 7 naktīm, sešas sērfošanas nodarbības ar treneri, sešas jogas nodarbības, maltītes, divas SPA procedūras, kā arī gara ekskursija pa Bali un apkārtni un Indonēziešu virtuves apgūšanas kursi.

8 – Teātru apmeklējums Londonā

london-globe2.jpg - 53.33 KBIejūties Elizabetes laika atmosfērā, apmeklējot Šekspīra teātri (Shakespeare’s Globe Theatre)

Teātri mīl daudzas sievietes, tāpēc esam pievērsuši uzmanību Londonai, jo šajā ziņā tā pārspēj visas savas konkurentes. No Andrew Lloyd Webber klasiskajiem gabaliem West End teātrī un Šekspīra darbiem Globe teātrī līdz avangarda izrādēm visos pilsētas Fringe Theatres teātra namos – tas viss pierāda, ka Londona ir īsta teātra mākslas galvaspilsēta.

Katrā ziņā piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs un mēs iesakām apmeklēt gan lielākos teātrus, gan arī pavisam mazos teātrīšus, kur bieži vien slēpjas dažādi interesanti atklājumi. Pēc izrādes dodieties vakariņās uz kādu no Lielbritānijas labākajiem restorāniem un laba recepte kā meitenēm saturīgi pavadīt laiku Londonā jums būs rokā.

Starp citu, labākās sēdvietas izrādēs un citas ekstras vienmēr ir pieejamas, ja iepriekš pasūtat speciālās paketes, kurās ietilpst gan viesnīcas numurs, gan biļetes uz izrādēm. Viens no šādiem piedāvātājiem ir www.theatre.com

9 – Vīna degustācijas Sonoma reģionā

sonomastatue.jpg - 22.3 KBLai labāk iepazītu vīnu, iesakām doties uz Sonomas ieleju - vienu no labākajiem ASV vīna reģioniem

Sievietes un labs vīns – vai ir iespējama vēl labāka kombinācija? Tieši tāpēc iesakām jums pavadīt laiku, iepazīstot slaveno Sonoma ieleju – vienu no labākajiem vīna reģioniem ASV.

Lai arī bieži vien šis apgabals paliek daudz slavenākās kaimiņienes Napa ielejas popularitātes ēnā, mazāk komercializācijas skartā Sonoma ir iecienīta vīna pazinēju aprindās dēļ savas nepiespiestās atmosfēras, skaistās vides, ģimeņu īpašumā esošajās vīna darītavām, kā arī plašā vīna ekskursiju un degustāciju piedāvājuma.

Starp citu, www.thelodgeatsonoma.com piedāvā ļoti interesantu divu dienu ceļojumu, kas ietver šampanieti, ierodoties viesnīcā, pusdienas un brokastis, divas ilgas zviedru masāžas, lieliskas atlaides vīna darītavās, kā arī iepirkšanās tūri uz Sonoma Plaza. Cena – ap 600USD.

10 – Jogas nodarbības Kostarikā

cr.jpg - 17.7 KBJa nepieciešams sakārtot savu iekšējo pasauli, nonākt harmonijā ar sevi, nav labākas vietas zemes virsū par Kostariku

Sievietei, kas nevar nonākt kontaktā ar savu iekšējo yogi, ir jādodas uz Kostariku, kur jogas nometnes un garīgie centri sastopami kuplā skaitā. Katrā ziņā uz veselību un ķermeņa attīrīšanu balstītu iestādījumu šajā valstī netrūkst, tāpēc sievietes arī bieži brauc uz šejieni, lai atjaunotu spēkus un iekšējo harmoniju.

Protams, Kostarikas apmeklējums nebūtu pilnīgs bez laivu braucieniem pa upēm, izjādēm ar zirgiem, pārgājieniem un sērfošanas, tāpēc ja kopā ar draudzenēm esat ekotūrisma piekritējas, droši brauciet uz šo neparasto zemi.

Starp citu, Pura Vida Wellness Retreat&SPA centrs piedāvā speciālu Prāts/Ķermenis/Gars piedzīvojumu programmu, piedāvājot viesnīcas numuru, visas maltītes, 10 jogas nodarbības nedēļas laikā, masāžas, meditācijas klases, ekotūrisma izbraukumus pa tropu mežiem, ekskursiju gida pavadībā pa apkārtējiem kalniem, kā arī lidmašīnas biļetes no un uz San Jose lidostu par apmēram 1200USD vienam cilvēkam.

Komentāri (35)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Collins
Are you having one or two difficulties from other financial instrument lender? I want you to take a chance with us you will never regret doing business deal with our firm.We have direct and efficient providers. I am the sole (Direct) mandate to several genuine efficient providers for lease/sales BG/ SBLC and other financial instruments, at reasonable prices, Issuance by top AAA rated Bank in Europe.Presently, we focus on BG/SBLC for Lease and Sale transactions, However, our Lease BG/SBLC/MTN is 3+1% and Sale at 30%+1%. Should you find this interesting and acceptable? Kindly, contact us and we shall review and respond with DOA within 48hrs maximum. Please request for full procedure details if interested.(WE MOVE FIRST) For further inquiry contact: Contact us for further detail: Email:~inquiry.safewayfinance@gmail.com
21.10.2019. plkst. 21:54
mike johnson
We are broker firm in London-UK, we have direct Provider of BG/SBLC specifically for Lease, The provider is tested and trusted. We have been dealing with the company for paste 20 years. Interested Agent/Lessee should contact us. Email: providentfinancialplc231@gmail.com Skype ID: providentfinancialplc101@hotmail.com Whatsapp : +1 (605)496-9997 Best regards, MIKE JOHNSON. Issuing Bank/Provider Mandate.
17.10.2019. plkst. 04:44
Sarah
We have project funder as well as financial Instruments such as (BG) Bank Guarantee/Standby Letter Of Credit(SBLC) on Lease and Sale at the best rates and with the most feasible procedures. I am direct Mandate to a genuinely renowned Investment Finance Company with past performances,we offer certifiable and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. Our Bank Instruments offered can be put in all forms of trade and project financing.our bank instrument you can establish line of credit with your bank or secure loans for your projects in which our bank instrument will serve a collateral in your bank to fund your project,we work directly with issuing bank lease providers,this Instrument can be monetised on your behalf for 100% funding. Our leasing rates depends on the face value of the instrument needed,we can also monetise same BG/SBLC for 100% cash if you do not have a monetiser. Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved, if in need of our services, contact me for detail information. With Regards, Ms Sarah Bolton Email: inquiry.financecontrol@gmail.com
10.08.2019. plkst. 20:26
MIKE JOHNSON
Sir/Madam We are authorized Financial consulting firm that work directly with some banks in UK.[Lloyds Bank,Barclays Bank and hsbc bank.] We are providing BG, SBLC, LC, LOAN and lots more for client all over the world. Equally,we are ready to work with Brokers and financial consultants/consulting firms in their respective countries. We are equally ready to pay commission to those Brokers and financial consultants/consulting firms. Awaiting for your response. Email: providentfinancialplc231@gmail.com Skype ID: providentfinancialplc101@hotmail.com Best regards, MIKE JOHNSON. Issuing Bank/Provider Mandate. PROVIDENT FINANCIAL PLC.NO. 1 GODWIN STREET, BRADFORD, WEST YORKSHIRE, BD1 2SU LONDON, United Kingdom
26.07.2019. plkst. 12:57
MIKE JOHNSON
Sir/Madam We are authorized Financial consulting firm that work directly with some banks in UK.[Lloyds Bank,Barclays Bank and hsbc bank.] We are providing BG, SBLC, LC, LOAN and lots more for client all over the world. Equally,we are ready to work with Brokers and financial consultants/consulting firms in their respective countries. We are equally ready to pay commission to those Brokers and financial consultants/consulting firms. Awaiting for your response. Email: providentfinancialplc231@gmail.com Skype ID: providentfinancialplc101@hotmail.com Best regards, MIKE JOHNSON. Issuing Bank/Provider Mandate. PROVIDENT FINANCIAL PLC.NO. 1 GODWIN STREET, BRADFORD, WEST YORKSHIRE, BD1 2SU LONDON, United Kingdom
23.07.2019. plkst. 13:27

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 24. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Kanāriju salas savu nosaukumu ir ieguvuši nevis no kanārijputniem, bet gan savvaļas suņiem, ko uz salas sastapa romieši, kad šeit ieradās. Viņi nosauca salu par Insulae Canariae, kas nozīmē „Suņu sala”

Pasākumi

5 ritmi. Deja. Personīgie rituāli

"5 ritmu" struktūra iekļaujas dabīgo norišu ciklos; tai ir nosacīts sākums, kulminācija un nobeigums, kas novērojams absolūti visur- jebkurā (pat vismilzīgākajā un...