Top 10 – Ceļojumu neprecētajiem

Top 10 – Ceļojumu neprecētajiem

Dzīvot neprecētam – tā taču ir brīvība! Jūs varat darīt ko gribat, kā gribat un kad gribat. Tomēr, ja reizēm paliek vientuļi ap sirdi, izlasiet šo rakstu, kas domāts tieši neprecētiem ceļotājiem un kas zina – varbūt tieši šajā ceļojumā jūs beidzot sastapsiet savu otro pusīti.

Jūs varat meklēt izredzēto, dejojot tango Argentīnā, dodoties randiņā ar ASV kongresmeni Vašingtonā vai arī vienkārši iepazīties omulīgā viesnīcas vestibilā – katrā ziņā jo vairāk un interesantāk ceļosiet, jo lielākas būs jūsu iespējas iepazīties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem!


1 – Amsterdama

amst.jpg - 38.44 KBSarkano lukturu rajons, Amsterdama

Neprecētie Amsterdamu dēļ tās brīvdomīgās atmosfēras ir iecienījuši jau labi sen, jo tieši šeit puiši var justies kā puiši, bet meitenes – kārtīgi iztrakoties, par ko rūpējas brīvā un nepiespiestā pilsētas vide.

Holandieši nemēģina apkarot to, ko nav iespējams izskaust pilnībā, tāpēc viņi nevis aizliedz, bet stingri ierobežo. Vispopulārākais piemērs – marihuāna (plaši pieejama pilsētas kafijas veikaliņos) un arī prostitūcija (jums jāredz slavenais Sarkano Lukturu kvartāls), kas šeit ir atļautas lietas, kaut arī ļoti stingri kontrolētas.

Iepazīstoties ar pretējo dzimumu, varat doties pastaigā pār kādu no 1000 tiltiem, kas šķērso 160 pilsētas kanālus.

2 – Kruīzi

kruize.jpg - 30.79 KBKuģa kruīzs ir ideāla vide, kur atrast radniecīgu dvēseli

Lai arī kruīzi ir pazīstama kā plaši iecienīta pāru izklaide, pēdējos gados tieši neprecētie cilvēki dodas izbraucienos ar lielajiem kuģiem, cerībā atrast piemērotu otro pusīti.

Tādi operatori kā Carnival vai Royal Carribean uz saviem kuģiem rada īstu ballīšu atmosfēru, piesaistot daudz neprecētu cilvēku, savukārt garie Windjammer Barefoot Cruises kuģi vispār uzņem tikai vientuļos ceļotājus un organizē šāda veida ceļojumus visu gadu, sniedzot ļoti lielas iespējas iepazīties.

Katrā ziņā tieši neprecētajiem domātie kruīzi strauji kļūst populāri, jo ir gandrīz vai droša iespēja sastapt skaistu sievieti vai vīrieti.

3 – Buenosairesa

tango.jpg - 41.33 KBBuenosairesas ielās tiek rīkoti tango čempionāti, un varbūt tieši tango kustībās atradīsiet savu Liktenīgo..

Skaistums un pievilcība ir divi jēdzieni, kas raksturo cilvēkus kosmopolītiskajā Argentīnas galvaspilsētā.

Kompānija ToursGoneWild.com piedāvā speciālus ceļojumus tieši šī raksta mērķauditorijai, iekļaujot labāko klubu apmeklējumus. Tomēr pat tad, ja to laikā jums tā arī neizdodas iepazīties ar kādu vietējo skaistuli, nav vērts mest plinti krūmos.

Tango popularitāte šajā pilsētā ir vēl viens trumpis jūsu rokās, jo esam droši, ka deju partneri jūs atradīsiet visai ātri. Un pasaules seksīgākajā dejā romantiskas jūtas mēdz uzplaukt neparasti ātri...

Pat ja no ceļojuma atgriezīsieties viens, apgūtie tango deju soļi katrā ziņā būs labs ieguvums turpmākajiem meklējumiem.

4 – Juneau pilsēta

juneau.jpg - 21.95 KBMežonīgā un krāšņā Aļaskas daba spēj satuvināt divas vientuļas sirdis

Klīst runas, ka jau sen Aļaskā uz diviem vīriešiem ir viena sieviete – lai arī precīzi skaitļi tomēr nesniedz sievietēm tik iepriecinošus skaitļus, ir skaidrs, ka ASV 49. štatā sieviešu ir vairāk.

Juneau pilsētā pat ir teiciens, kuru pārfrāzējot pa latviešu modei, var saprast kā „mūsu pilsētā vīrieši aug kokos”.

Katrā ziņā daudzas sievietes noteikti ir sapņojušas par skarbu, bet sirdī maigu ziemeļnieku, kas vētras laikā var sakurt ugunskuru un cīnīties par ar grizlī lāci Aļaskas laukos, kur mājo ogļrači, mednieki un makšķernieki.

Pilsētnieces, kam patīk rotāties ar zvērādu cepurēm, uz nedēļas nogali var aizbraukt uz Juneau, meklējot piedzīvojumus un varbūt arī kaut ko nopietnāku...

5 – Lasvegasa

vegas.jpg - 37.32 KBGrēku pilsēta Lasvegasa spēj pamudināt uz sagrēkošanu ne vienu vien vientuļo sirdi

Ar moto „Kas notiek Lasvegasā, paliek Lasvegasā” nav nekāds pārsteigums, ka Grēku pilsēta sniedz ļoti plašas iespējas tieši neprecētajiem.

Puiši un meitenes dodas turp no visas pasaules, galvenokārt piedalīties trakās vecpuišu/vecmeitu ballītēs un meklējot mīlestību (pat ja tā izrādīsies vienas nakts romāna vērta). Katrā ziņā šeit jūs vienmēr varēsiet sastapt īpašu cilvēku un pat spontāni apprecēties leģendārajā Lasvegasas kapelā, kurā pēc pāris iepazīšanās stundām gredzenus mijis ne viens vien pāris.

Par Lasvegasas naktsdzīvi jau klīst leģendas – daudzie bāri, klubi, kabarē un striptīza klubi noteikti liks jums lieliski pavadīt laiku.

6 – Maiami

florida.JPG - 34 KBIepazīstoties pludmalē ir priekšrocība novērtēt, kā potenciālais draugs vai draudzene izskatās peldkostīmā - vislabāk, protams, to darīt kādā no slavenākajām pasaules pludmalēm, piemēram, Maiami

Bikini, pludmales un skaisti ķermeņi – tieši šie vārdi vislabāk raksturo Maiami reputāciju, tāpēc esiet droši, ka šo pilsētu varat apmeklēt mīlas vai vismaz flirta meklējumos.

Tomēr ne jau tikai smiltis un saule ir lietas, ar ko lepojas šī Floridas pilsēta – patiesībā tā ir pārsteidzoši savāda, kosmopolītiska un interesanta, sniedzot daudz iespēju tieši neprecētajiem.

Izmēģiniet salsas kursus, lai apgūtu vismaz pamatkustības, kas lieti noderēs turpmākajos randiņos, apmeklējiet grāmatnīcas, kur notiek kolektīvi lasījumi vai mūzikas klausīšanās, kā arī izklaidējieties naktsklubos, kur būs liela iespēja dejot vienā ritmā ar slavenībām.

Kultūras cienītājiem iesakām arī apmeklēt stilīgas mākslas galerijas, jo šeit noteikti sastapsiet burvīgas radniecīgās dvēseles.

7 – Ņujorka

ny.jpg - 27.14 KBPilsētā, kas nekad neguļ, pilnīgi droši varēsiet iepazīties ar skaistākajām sievietēm un interesantākajiem vīriešiem..

Ja meklējat dāmu ar stilu, labām manierēm un vienlaikus interesantu un vienkāršu dzīves uztveri, Ņujorkai jābūt jūsu meklējumu sākumpunktam.

Džentlmeņi – lieciet aiz auss, jo pasaules kultūras metropole čum un mudž no ļoti interesantām neprecētām sievietēm (National Geographic publikācijā varam lasīt, ka pilsētā ir par 185 000 sieviešu vairāk, nekā stiprā dzimuma pārstāvju).

Katrā ziņā nav jābrīnās, ka meičām no Sekss un Lielpilsēta tik grūti nācās atrast savas dzīves īstos vīriešus. Naktsdzīves centru šeit ir cik uziet, tāpēc nav jēgas apmeklēt tos visus, bet gan izvēlēties vienu, kur sastapt īsto un vienīgo.

Restorāni, muzeji, koncerti un tik daudz interesanti pasākumi Ņujorkā ir īsta bagātība un garantija tam, ka randiņi nekad neatkārtosies.

8 – Roma

trevi_fountain.jpg - 34.93 KBAr iepriekšējā vakarā iepazītu pretējā dzimuma pārstāvi norunājiet randiņu pie Mīlas strūklakas jeb Fontana de Trevi, kur uzņemta klasiskās kinolentes Dolce Vita slavenākā epizode

Ciao bella (sveika, skaistulīt)! Romā ir viegli sajusties kā Silvijai no ģeniālā Fellīnī filmas La Dolce Vita, jo itāļu vīriešu apbrīnu ārzemnieces šeit sajūt ik uz stūra.

Šie tumsnējie un izskatīgie mačo flirtē cik vien bieži iespējams (turklāt dara to dabiski) un bieži vien ieceļotājas nespēj pretoties viņu šarmam un poētiskajiem čukstiem. Komplimenti un uzmanības apliecinājumi ir viņu ikdiena un, ja vien viņiem tiek dota iespēja, savu sievieti tie nēsā uz rokām un dzied kaislīgas serenādes zem nakšņotajām pilsētas debesīm.

Nav pat būtiski vai jūs savu mūžīgo mīlu atradīsiet tieši Romā, jo vismaz būsiet sapratusi, kas tad īsti ir La Dolce Vita.

9 – Tokija

shibuya.jpg - 81.25 KBMēģiniet "nepazust tulkojumā" Shibuya rajonā, Tokijā

Iznomāt viesnīcas istabu uz stundām nav plaša prakse citur ārzemēs, tomēr Tokijā tas ir pats par sevi saprotams. Pilsētā, kur diskrētums ir augstā cieņā, pāri, kas vēlas pabūt intīmā divvientulībā, bieži vien dodas uz tā sauktajiem Mīlas hoteļiem, kas pamatā atrodas Shibuya rajonā.

Tos var atpazīt pēc speciālajām cenu lapām ārpusē, kur atspoguļotas gan izmaksas par stundām, gan diennaktīm. Anonimitāte šeit ir galvenā vadlīnija, jo istabu var izvēlēties, vienkārši vestibilā nospiežot pogu ar skaitli, istabas atslēgu caur lielu cauruli jums ieslidina tieši rokā bez administratora palīdzības, savukārt daudzās viesnīcas izejas kalpo neparedzētām bēgšanām.

Toties numuri ir aprīkoti ar visu, pat Japānai neatņemamo karaoki. Ja esat neprecēts un uzkavējaties Tokijā, atrast vietu, kur pabūt ar tikko iepazītu pretējā dzimuma pārstāvi, jums nebūs grūti.

10 – Vašingtona

wh.jpg - 29.4 KBVieta, kas jāredz - ASV galvaspilsēta Vašingtona - varas citadele

Henrijs Kisindžers reiz teica, ka „vara ir dzimumtieksmi uzbudinošs līdzeklis” un, ja jūs šai teorijai piekrītat un vienlaikus esat neprecēts, steigšus brauciet uz Vašingtonu, kur mīla un lielā politika iet roku rokā.

Demokrāti un republikāņi debatē (un flirtē) pie dzērienu glāzēm ikvienā vietā, sākot no maziem klubiņiem un beidzot ar sporta bāriem, savukārt pilsētas monumenti un muzeji ir lieliska vieta nakts romantikai. Katrā ziņā raibais pilsētas etniskais sastāvs padara šo pilsētu interesantu un pievilcīgu ikviena acīs.

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Vai tad precētie pāri nav brīvi u nevar ceļot???
09.02.2008. plkst. 19:22
tās ir labakas pasaules valstis
24.10.2007. plkst. 13:49
labprāt dotos kādā kuģa kruīzā apkārt zemeslodei ;
16.10.2007. plkst. 12:47
Dzīvot neprecētam - tā taču varbūt ir brīvība !!!
11.10.2007. plkst. 20:17

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 24. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Ķīnieši pirmie ieviesa zoodārzus un sauca tos par Inteliģences parkiem

Pasākumi

Apgāds Zvaigzne ABC izdod grāmatu par vienu no visu laiku leģendārākajiem dejotājiem pasaulē – Rūdolfu Nurijevu

2008. gada 8. decembrī klajā nāks Kolama Makkena (Colum McCann) romāns “Dejotājs” (Dancer). Kolams Makkens ir viens no slavenākajiem mūsdienu īru rakstniekiem. Autors dzimis 1965. gadā...