Top 7: Ņujorkas naktsklubi

Top 7: Ņujorkas naktsklubi

Bezvīzu režīms ar ASV ir atklājis latviešiem jaunas iespējas. Ja pirms ceļojums uz ASV tika plānots ļoti rūpīgi, cenšoties aptvert pēc iespējas lielāku apskates objektu skaitu, tad šobrīd, pateicoties formalitāšu atvieglošanai, pāri dīķim varam aizbraukt pat uz pāris dienām patusēties.

Tā kā Essential klubam pat krīzes laikos iet labi, par ko liecina kuplais rīdzinieku skaits, kas sevi pieskaita pie esīšāa jaunatnes, noteikti pie mums ir daudz cilvēku, kas labprāt piedzīvotu burziņu kādā no Ņujorkas klubiem. Lai atvieglotu šo izvēli, iesakām šīs ASV lielpilsētas labāko klubu septiņnieku.

Sazvanies ar draugiem, pasūti aviobiļetes, iesildies iekš Essential un - dodies atklāt Amerikas stilīgākās party vietas!


7 – Marquee (289 10th Avenue)

marque.jpg - 61.15 KB

Kad 2003. gadā naktsdzīves magnāti Jason Strauss un Noah Tepperberg atvēra šo klubu, tā bija aktuālākā tusiņu vieta visiem šikajiem Ņujorkas ballētājiem. Šobrīd pirmais sajūsmas vilnis ir mazliet noplacis, taču Marquee joprojām ir viens no labākajiem pilsētas naktsklubiem, kur atrast azartisku deju partneri. Atraktīvākās un seksīgākās naktis klubā ir ceturtdienās, jo tās ir veltītas hip-hop mūzikai.

Tiesa, šajā vakarā klubā iekļūt ir visgrūtāk. Ja tiešām vēlaties bez problēmām iekļūt izklaides vietā, rezervējiet galdiņu, par to maksājot 650USD.

6 – Southside (406 Broome Street)

southside.jpg - 46.96 KB

Anthony Martignetti un James Willis atvēra Southside klubu Bar Martignetti bāra apakšstāvā 2008. gada oktobrī, un jau šodien tā ir viena no aktuālākajām nakts atpūtas vietām pilsētā. Glamūrīgais interjers un lieliskie kokteiļi šo klubu padara par vienu no labākajiem SoHo rajonā.

Southside ir izveidota oriģināla deju zāle, kas arī ir galvenā izklaides vieta, jo lounge vietu un atsevišķu stūrīšu šeit nav daudz. Taču tieši dejas ir galvenais kluba pievilkšanas magnēts, kas pulcē eklektisku apmeklētāju loku: investīciju baņķierus, smukulīšus, slavenības un vienkārši jautrus ballētājus. Jo vairāk cilvēku uzzinās par šo jauno klubu, jo augstāk tas kāps mūsu topā.

5 – Max Fish (178 Ludlow Street)

maxfish.jpg - 54.06 KB

Max Fish vairs nav tik skarbs, kā 90. gados, kad pasaulē valdīja elektroniskās mūzikas slavas vilnis un ap klubu spietoja narkotiku dīleri, taču šodien tas ir lielisks, par vecajiem labajiem laikiem atgādinošs bārs/klubs Ņujorkas Lower East Side rajonā.

Klubā ir pinball automāts, mūzikas kaste un biljarda galds. Tajā ir visai daudz galdiņu un nostūrīšu apmeklētājiem, kā arī plašs, spožs bārs, kura gaismās labāk aplūkojami vietējo mākslinieku darbi. Klubā parasti ir pilns ar cilvēkiem, tāpēc ir liela iespēja iepazīties. Lai arī šeit spieto daudz bagātnieku mednieču, klubs tik un tā ir viens no labākajiem pilsētā.

4 – 1 OAK (453 W. 17th Street)

1oak.jpg - 51.06 KB

Scott Sartiano un Richie Akiva izveidotais klubs, kuru iecienījušas dažādas slavenības, reti ir pārpildīts, turklāt tajā ir ļoti grūti iekļūt, ja jūsu paziņu lokā nav kāds no tā darbiniekiem vai regulāriem apmeklētājiem. Taču ja laimējies iekļūt, pievērsiet uzmanību izsmalcinātājam interjeram un plašajai deju zālei, kurā mūziku bauda apmeklētāji, baudot 20USD vērtos kokteiļus.

1 OAK ir viena no labākajām vēlās izklaides vietām, jo īsta rosība šeit sākas tikai ap 2 naktī. Jā, un bieži vien šo klubu var redzēt uz smalko aprindu žurnālu vākiem - kā gadījumā ar Lindsay Lohan, kad viņa mēģināja nočiept kāda apmeklētāja mēteli. Ejot uz šo klubu, velciet savas labākās drēbes, jo kopējā atmosfēra šeit atgādina īstu modes skati.

3 – Kiss&Fly (409 W. 13th Street)

kissflyu.jpg - 12.01 KB

Kiss&Fly savu nosaukumu ir aizguvis no kādas idejas, kas realizēta kādā Francijas dienvidu lidostā. Proti, tur izveidota speciāla zona pirms iekāpšanas lidmašīnā, kurā pasažieri var atvadīties un saskūpstīties ar pavadītājiem. Flirtējošais kluba nosaukums un interjers ļauj šo izklaides iestādi tēlaini raksturot kā jaunu, bagātu un pārliecinošu eiropieti.

Kluba iekšiene attāli atgādina romiešu laika pirti – zemi griesti, lielas kolonnas, audumiem klāti soli un brokāta audumi, kas karājas pār koka izgriezumu atveidojumiem. Kluba centrā atrodas deju zāle, mazliet tālāk atrodas Templis – īpatnējs, teltij līdzīgs bārs.

2 – Santo’s Party House (100 Lafayette Street)

santos.jpg - 36.09 KB

Andrew W. K. piederošais klubs tika gaidīts ļoti ilgi. Un, lai arī tā pagrabstāvs nav tik plašs, kā piederētos klubam, kas veidots trīs gadus, klubs iemieso agrāk Ņujorkai raksturīgos box klubus (piemēram, kā pasaulslavenais Shelter). Ikviens, kas šajā pagrabā ir dejojis, vēlas atgriezties vēl un vēl, kaut arī rūmes te tiešām mazliet par maz.

1 – Beatrice Inn (285 W. 12th Street)

beatrice.jpg - 46.62 KB

Kā atvērt stilīgāko klubu pilsētā? Pirmais noteikums – durvis nedrīkst atvērt jebkuram apmeklētājam, jo klubam jābūt iekārotam un līdz ar to – grūtāk pieejamam. Tieši to izdarīja Paul Sevigny, savu bāru un itāļu restorānu pārveidojot par izklaides vietu modes un mākslas elitei.

Ja vēlaties iekļūt šajā eļļas gleznu, seno mēbeļu un lielo spoguļu pārpilnajā klubā, jums jābūt ierakstītam viesu sarakstā. Beatrice Inn košākais elements ir sveču kamīns, savukārt tā centrālajā zālē ir izvietoti mīksti dīvāni. Kokteiļus pasniedz bārmeņi kaklasaitēs. Ņujorkas labākajā klubā bieži var manīt visaugstākās raudzes slavenības.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 12. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Eifeļa tornī ir vairāk kā 2,5 miljoni kniedes

Pasākumi

Backstreet Boys pēc 15 gadiem beidzot arī Latvijā

Neticami, bet tiešām ir pagājuši jau 15 gadi kopš pieci puiši no Amerikas, Floridas, uzsāka savu karjeru un ceļu uz miljoniem meiteņu sirdīm.

Tiesa, šis tas gan šo gadu laikā ir...