Pasaules ekstravagantākie ceļojumi

Pasaules ekstravagantākie ceļojumi

Ja jums pieder liels uzņēmums vai esat vērtspapīru brokeris droši vien, ka dzīve rādās rožainās krāsās un ceļojumiem naudu nežēlojat.

Taču, pat ja finansiālajā ziņā nav tik paveicies, piedāvājam aplūkot ekstravagantākos ceļojumus, kas paliek atmiņā uz mūžu (gan iztērētās naudas, gan iespaidu dēļ).

Taču mēs dzīvojam tikai vienreiz! Turklāt daži no šiem ceļojumiem, mazliet iespringstot, būtu pa kabatai arī parastajiem „mirstīgajiem”. Laiks jauniem iespaidiem!


Izsmalcinātā Parīze (Izmaksas – 300 000USD)

Paris.jpg - 54.66 KB

Gaismas pilsēta nekad nav bijusi pazīstama ar jauniešu hosteļiem vai lētām viesnīcām, taču, ja nevēlaties izmantot savu American Express Black karti saprotamu iemeslu dēļ, iesakām izmantot ceļojumu eksperta Andrew Harper maršrutu.

Par 300 000USD (jeb 1800USD stundā, ja būsim precīzi) jūs pavadīsiet nedēļu Parīzē, turklāt atpūtīsieties uz pilnu klapi – grezns numurs Ritz viesnīcā, privātas ekskursijas, savs šoferis, sulainis 24 stundas, kā arī rezervēti galdiņi šikākajās vietās, piemēram, Alain Ducasse vai Voltaire (protams, jums būs rezervēti tikai galdiņi, par maltīti būs jāmaksā papildus).

Katrai pavadītajai dienai būs sava tematika: Modes dienā dosieties pielaikot dizaineru apģērbus, Mākslas dienā tiks organizēta privāta ekskursija uz Luvru un d’Orsay muzeju, bet Aromātu un Dārglietu dienā tiks dota iespēja sastapt franču parfīma un juvelierizstrādājumu meistarus.

Slēpošana no helikoptera Britu Kolumbijā (Izmaksas – 21 000USD)

Heliski.jpg - 37.95 KB

Slēpošana jau sen ir patikusi turīgiem cilvēkiem, taču pat viņiem reizēm apnīk mūžīgās rindas pie pacēlājiem un lielie slēpotāju pūļi kūrortos. Risinājums – jaunas izjūtas, nenovelkot slēpes.

Pasaulē lielākā heli-slēpošanas kompānija Canadian Mountain Holidays piedāvā nedēļu ilgu ceļojumu kalnos, kurā netrūks adrenalīna un ziemas prieku. Kā jau kompānijas vārds liek nojaust, visas aktivitātes notiks Kanādā, pārsvarā Britu Kolumbijas kalnu grēdās Monashee, Selkirk un Kootenay.

Ieraugot ceļojuma cenu (21 000USD), katram ir skaidrs, ka šī nav parasta tūristu izklaide – brauciens notiek tikai 8 cilvēku lielā grupā, kuru pavada 3 gidi. Privāts helikopters jūs aizvedīs uz nogāzēm, kur ar apvidus auto nokļūt nav iespējams, un atbrauks pakaļ sarunātā laikā.

Pirmās 4 dienas nāksies pavadīt kompānijas atpūtas namā (kas, starp citu, ir lielisks), bet pēc tam jūs pārcelsieties uz Halcyon Hot Springs&SPA kūrortu, kur masāžas un procedūras liks aizmirst kritienus nogāzēs…

EVIAN vanna Maiami (11 000USD)

Evianvanna.jpg - 49.73 KB

Ja domājat, ka krāna ūdens vannā ir domāts tikai parastiem ļautiņiem, šī procedūra ir radīta jums – ietilpīga vanna tikai un vienīgi ar Evian ūdeni (veseli 1000 litri). Paķeriet līdzi apmēram 11 000 dolāru un brauciet uz Hotel Victor viesnīcu Maiami pludmalē, kas jums piešķirs komfortablu numuru, atsūtīs uz to speciālu komandu no SPA centra, kas ļaus baudīt visas procedūras turpat istabā un pasniegs gardu uzkodu galdu ar kūpinātu lasi, foie gras un desertu ar nosaukumu „Septiņi šokolādes grēki”.

Taču īstā jautrība tikai tagad sāksies – kamēr jūs beigsiet našķēties, viens no sulaiņiem piepildīs vannu ar Evian oriģinālo ūdeni, papildinot to ar peldošām svecēm un ziediem.

Viesnīca lepojas ar to, ka tajā ir pieejama pasaulē dārgākā vanna (Kleopatra ar savām piena vannām paliek „jaņos”)!

Ceļojums apkārt pasaulei privātā lidmašīnā (60 000USD)

celojumsapkartpasaulei.jpg - 42.96 KB

Kam gan vajadzīgas 80 dienas, ja esi bagāts? Šikākais ceļojums apkārt pasaulei aizņems vien 25, jo Boeing 757 ir ātrs lidaparāts. Ceļojuma laikā jums tiks piedāvātas dažādas pieturas, ieskaitot Papua Jaungvineju, Kambodžu, Dubaiju, Serengeti un pat Maroku (kopā 10 valstis).

Ceļojumu, kurā brauksiet kopā ar citiem ceļotājiem, pavadīs ārsts, trīs piloti, divi inženieri, pavārs, kā arī vēstures, ģeoloģijas un arhitektūras eksperti, kas sniegs daudz vērtīgas informācijas apskates vietās.

Pirms došanās ceļā jums tiks izsniegta ekskluzīva žakete, bagāžas soma, kā arī dažādas noderīgas lietas braucienam. Ceļojuma asistenti parūpēsies par pastkartēm pieturvietās, naudas maiņu, pasniegs dzērienus un ēdienus, kā arī vīzām un imigrācijas kartēm.

Smalka atpūta Londonā (585 000USD)

LondonSuite.jpg - 42.07 KB

Lūk, labs veids, kā patērēt naudu, kas sākusi spiest kabatu: noīrējiet 150 kvadrātmetrus lielo Armadillo numuru Londonas Mayfair viesnīcā uz gadu. Par sešciparu skaitli jūs iegūsiet slavenus kaimiņus, turklāt katru nakti citus – un tas viss, dzīvojot viesnīcā!

Numurs, kam ir viena guļamistaba, ir papildināts ar antīkām ķīniešu mēbelēm, Bang & Olufsen plazmas TV, ēdamgaldu desmit personām un itāļu marmora vannas istabu. Taču ar pulti regulējams kamīns pārspēj visu!

Hotelis nesen investēja 150 miljonus dolāru savā renovācijā un tagad dižojas ar tādām vērtībām kā Fendi mēbeles un Eiropā lielākā Baccarat kristāla lustra. Bārs, SPA centrs un Amba grillbārs rūpējas par izklaidi, taču, ja varat atļauties 585 000USD, jums noteikti interesantāks liksies viesnīcas Palms Casino.

Safari Antarktikā (30 000USD)

antarktidasafari.jpg - 33.29 KB

Ja iepriekšējie piedāvājumi jums šķita mazliet par garlaicīgu un Eiropa jau ir izbraukāta krustām šķērsām, ceļojums tālāk uz dienvidiem nāks pašā laikā. Taču sakot „tālāk uz dienvidiem” mēs domājam patiešām tālu – līdz pat zemes otrai malai.

White Desert (vairāk gan izklausās pēc kārtējā smaržu zīmola) ir ceļojumu kompānija, kas piedāvā safari Antaktikā. Tās vadītājs un galvenais gids ir Patrick Woodhead – 32 gadus vecs britu pētnieks, kas kopā ar klientiem ceļojumus uzsāk Keiptaunā. No šejienes ceļotāji dodas uz dienvidiem, uz sniegoto kontinentu.

Kempingu vieta – 9 augstākās klases teltis ar antīka stila rotājumiem – vairāk izskatās pēc luksusa namiņiem, nevis ceļotāju nakšņošanas vietām.

Viss kempings darbojas uz saules un vēja enerģijām, tāpēc vienīgais dabas piesārņotājs būs privātais lidaparāts, kas jūs atved uz kempingu un aizved no tā piedzīvojumos.

10 dienās, atvadoties no 30 000USD, jūs redzēsiet pingvīnus, slēpot ar kaitu, kāpt ledus sienās un rakstīt savu vārdu svaigi kritušā sniegā…

Venēcijas valdzinājums (47 00USD)

Venecija.jpg - 40.13 KB

Vismaz nedēļu jūtieties kā augstmanis un padzīvojiet nedēļu lielākajā palazzi Venēcijā – Sarkanajā namā, kur agrāk dzīvojuši ļaudis ar iespaidīgiem vārdiem un vēl iespaidīgākām mākslas kolekcijām (piemēram, Matthias von der Schulenberg).

Celta 15. gadsimtā, šī ēka ir piedzīvojusi dažādus laikus un tajā ir uzturējies ne viens vien karalis vai imperators.

Ēkā ir viss, ko vien par 47 000USD nedēļā var vēlēties – bagātīgi rotājumi un atturīga elegance, plašas guļamistabas, skats uz kanāliem, bibliotēka, antīkas mēbeles, milzīgi griesti, privāta laiva ar airētāju, dārzs un plašs baseins. Uz nedēļu jūsu kaimiņi būs blakus esošās slavenās viesnīcas Hotel Capriani viesi, taču neļaujiet tam jūs mulsināt, sauļojoties uz savas privātās terases. Ticiet mums – jūs iemīlēsiet Venēciju no pirmā acu uzmetiena!!!

Pusdienas ar Dalailamu (15 000USD)

pusdienasardalailamu.jpg - 61.95 KB

Var jau būt, ka naudas dēļ sen esat savu dvēseli pārdevis, taču mums ir laba ziņa – par 15 000USD to varēsiet nopirkt atpakaļ. Par šo summu organizācija Remote Lands noorganizēs jums ideālu ceļojumu.

No New Delhi lidmašīna jūs vedīs uz Dharmsala, kur ieturēsiet launagu kopā ar pašu Dalailamu viņa Tsuglakhang kompleksā.

Ja tas jums vēl neliek sajusties kā filmā „Septiņi gadi Tibetā”, Namgyal klosterī satiksiet mūkus, privāti aprunāsieties ar Tibetas Darbu un Arhīvu bibliotēkas vadītāju, kā arī satiksiet Nechung klostera orākulu, kas jūs droši vien noraksturos kā veiksmīgu cilvēku.

Pirms prombraukšanas jūs gaidīs pusdienas ar vecāko Lamu. Turklāt jūs mierinās apziņa, ka krietna daļa no 15 tūkstošiem nonāks Dalailamas labdarības fondā.

Lidojums gaisa balonā Francijā (50 000USD)

gaisabalons.jpg - 30.01 KB

Krug gaisa balons (radīts pēc speciāla, slavenā šampanieša ražotājfirmas pasūtījuma) ir franču dizaina firmas Domeau & Pérès šedevrs.

Groza iekšējā un ārējā apdare ir veidota no baltas augstākās klases ādas, ko parasti izmanto ekskluzīvās rokassomiņās. Balons ir paredzēts 8 cilvēku pārvadāšanai, kā arī pilotam un sulainim.

Balons tiek vests gan uz ASV, gan Eiropu un izīrēts privātiem pasākumiem. Francijā pirms lidojuma virs Parīzes jums pasniegs gardas un smalkas pusdienas – izsmalcinātas delikateses, kuras, protams, papildina Krug ekskluzīvais šampanietis.

Marc Brétillot, Krug kompānijas šefpavārs, šajā sakarā joko: “Kad jūs noņemat vāku no galvenā ēdiena (feuilleté de canard) terīnes, no tās lido laukā spalvas!”.

Ceļojums kosmosā (30 000 000USD)

kosmosss.jpg - 32.95 KB

Kamēr pārējie bagātnieki viens otram lielās ar savām privātajām lidmašīnām, jums ir iespēja viņus pārspēt vienā setā – vadiet Mig 31 tieši kosmosā, pārvarot skaņas ātrumu.

G.A.P. Adventures piedāvā traukties kosmosā, paceļoties netālu no Maskavas. Tiesa, lai to paveiktu, jums būs jāiziet psiholoģiskie un fiziskie testi, kā arī jāiztur Krievijas drošības iestāžu pārbaudes. Un par šo prieku nāksies šķirties no 30 000USD.Tad iekāpsiet skafandrā un izlidosiet 25km augstumā!

Ja tas nešķiet pietiekami neprātīgi, Krievijas Kosmosa aģentūrā varat rezervēt ceļojumu uz Starptautisko kosmisko staciju 400km augstumā. Tiesa, nāksies šķirties no 30 miljoniem, bet vai tad tādā mirklī kāds domā par naudu?!?

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Vjetnamas valūta sastāv tikai no papīra naudas, bez monētām

Pasākumi

Skūpsts zemei Pēteris Džigurs. Personālizstāde

Es skūpstu zemi,
Un tas Dvēseli balto,
Un savas mākslas gribu jūtu,
Kā savu dienu mākslinieks.
P.Džigurs...