5 lietas, ko jūs nezinājāt par Boeing 747 – 8 VIP

5 lietas, ko jūs nezinājāt par Boeing 747 – 8 VIP

Nesenā Boeing 787 Dreamliner lidmašīnas prezentācija ir izpelnījusies milzīgu publicitāti, tomēr ar visām savām tehnoloģijām un komfortu šis ir un paliek komerciālais laineris. Īpaši priviliģētiem cilvēkiem pat biznesa klase liekas standarts, tāpēc viņi meklē ko jaunu. Elitei privātā lidmašīna ir vienīgais pieņemamais risinājums.

Šajā segmentā līderis ir Boeing 747 – 8 VIP, kas principā ir vidusceļš starp 747 un 787 modeļiem. 747 – 8 VIP ir kas īpašs, jo tā ir ne tikai personīgā lidmašīna – to pasūtot, klients var izvēlēties sev nepieciešamo aprīkojumu un papildierīces.

Tāpēc iepazīstinām ar pieciem svarīgiem punktiem, kurus jūs droši vien par šo brīnumu nezināt. Iespējams, jums pat nav tik daudz naudas, lai nopirktu lidmašīnas biļeti, tomēr uzstādiet par mērķi sev kādu dienu nopelnīt tik daudz naudas, lai varētu atļauties Boeing 747 – 8 VIP un redzēsiet, ka ar stingru apņēmību lietas ies augšup!


1 – Laineris ir tikpat komfortabls kā jūsu mājoklis

Tas ir fakts – luksusa un aprīkojuma ziņā 747 – 8 VIP var sacensties ar daudziem bagātnieku mājokļiem, kuru neatņemamas sastāvdaļas ir spirālveida kāpnes, velvju griesti, sienā iemontēti milzu televizori un augstvērtīga koka grīdas. Runājot Boeing vadītāja Steven Hill vārdiem, „šis modelis apvieno neiedomājamas ērtības un izcilu kompaktumu”. Kopējā lidmašīnas platība ir 436 kvadrātmetri, un jums atliks tikai nobrīnīties, cik racionāli tās ir izmantotas. Telpa ir sadalīta atsevišķās zonās, kas paredzētas darbam, pusdienošanai, atpūtai un naktsmieram.

2 – To var pielāgot ikvienam pircējam

Lidmašīna ir ļoti izsmalcināta, turklāt tai piemīt Boeing raksturīgā kvalitāte. Pat pēc minimālistu standartiem šis laineris ir lielisks, jo tam nav nekā lieka. Tomēr daudzi ir pārsteigti, uzzinot, ka no Boeing konveijera šī lidmašīna noripo „kaila” – nekrāsota, bez jebkādām ekstrām. Tā ir gatava lidojumiem un tas arī ir viss. Kad pircējs šo lidmašīnu pērk, viņš savas vēlmes saskaņo ar speciālo dizaina centru, kur tad arī tiek izstrādāts interjera, eksterjera un aprīkojuma koncepts. Un tikai tad šī lidmašīna iegūst VIP lainerim cienīgu izskatu.

3 – Tas spēj attīstīt milzīgu ātrumu

Jūs pat nevarat iedomāties, cik šī lidmašīna ir ātra! Turklāt nav svarīgi, vai esat tajā viens vai kopā ar 100 draugiem! Piemēram, jūs atrodaties Londonā un ar draugiem nolemjat doties izklaidēties uz Ņujorku. Nekādu problēmu: jūs varat uzsākt ballēties lidmašīnā un ierasties ASV lieliskākajā pilsētā pavisam ātri. Lieliski! Turklāt, lai atgrieztos Eiropā, lidmašīna ASV nebūs jāuzpilda ar degvielu. Boeing 747 – 8 VIP spēj nolaisties dažādās lidostās un uz dažādiem skrejceļiem, turklāt tam var piemērot gandrīz visu lidostu apkalpojošo tehniku un aprīkojumu.

4 – Visi pircēji ir anonīmi, ja vien to vēlas

vip.jpg - 100.86 KB

Boeing 747 – 8 VIP nepavisam nav parasts pirkums. Tā ražošana prasa laiku un jūs to tā vienkārši nevarat pasūtīt internetā vai pa telefonu. Ir tikai loģiski, ka sabiedrībai ļoti interesē tie, kas šādu lidmašīnu nopērk. Boeing attiecībā uz to izturas saprotoši un savu klientu sarakstu nekur nepublicē. Un tas tiek rūpīgi slēpts – drīzāk jūs varētu izspiest kādus knifus no Mārtiņa Rītiņa slepenajām receptēm, nekā iegūt ziņas par Boeing pircējiem. Šogad Boeing ir apstiprinājis četrus 747 – 8 VIP pasūtījums un tas ir arī viss, kas mums zināms.

5 – Tā cena ir, sākot no 270 miljoniem USD

Labi aprīkota privāta lidmašīna nekad nemaksā zem pāris miljoniem dolāru. Tomēr tā ir sīknauda salīdzinājumā ar Boeing 747 – 8 VIP cenu, kas ir, sākot no 270 miljoniem ASV dolāru, turklāt šajā cenā nav iekļauta pat virsbūves krāsošana, par iekšējo aprīkojumu un ekstrām nemaz nerunājot (tas viss papildus maksās vēl vismaz 10 miljonus). Līdz ar to kopā nāksies iztērēt apmēram trešdaļu miljarda! Protams, vēl jau ir jāpadomā arī par pilota un apkalpojošā personāla algošanu, kā arī lidaparāta novietošanu un tehnisko apkopi...

Boeing 747 – 8 VIP un citi šī ražotāja modeļi mūsdienu cilvēkam ir kas līdzīgs mītam. Lielāka daļa no mums par ko tādu var tikai sapņot, tomēr, izlaižot pasažieru laineri 787 Dreamliner, Boeing sniedz lielisku iespēju izbaudīt patiesu luksusa lidojumu par visai pieņemamu cenu. Boeing ir kompānijai, kurai patīk celt latiņu aizvien augstāk, kad runa iet par gaisa kuģu dizainu un konceptiem. Boeing biznesa lidmašīnas ir izcils ražotāja dizaineru talanta apliecinājums!

Kamēr vien eksistēs gaisa pārvadājumi, cilvēki interesēsies par jaunākajiem sasniegumiem gaisa kuģu radīšanā. Un ne mazums ir tādu, kam ir savs sapnis par privāto lidmašīnu. Atkarībā no finansiālajām iespējam, to var realizēt gandrīz katrs labi pelnošs cilvēks. Protams, diez vai kādam no mums būtu pa spēkam ieguldīt 300 000 000USD, tāpēc tas lai paliek kā sapnis, uz kuru tiekties...

Komentāri (7)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Ka pasaka!! Tikai lai izbauditu visus sos jaukumus ir viens nebutisks nosacijums jabut VIPam, savadak tada siekalosas vien sanak..
17.12.2007. plkst. 15:05
Par šo gaisa kuģi neko nebiju dzirdējusi.
08.10.2007. plkst. 11:08
Baigais ...
25.09.2007. plkst. 09:49
Tas tik ir viens lielisks gaisa kuģis .
16.09.2007. plkst. 16:35
EduardO
Klasno wto mozno skozat.. da i dorogovato pokupat sebe samolot
02.09.2007. plkst. 13:00

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Taizemē ir aizliegts iziet no mājas bez apakšveļas

Pasākumi

Liene Šomase sāk ar jaunu dienu!

Dziedātāja Liene Šomase aktīvi strādā pie sava pirmā solo albuma un šonedēļ radiostacijās sāks skanēt viņas pirmais radio singls “Jauna diena”.

“…Drīz vaļā vērs durvis...