Ceļojumi X-Files stilā

Ceļojumi X-Files stilā

Bieži vien NLO ir rodams gluži vienkāršs izskaidrojums, taču nevar noliegt, ka daudziem no mums spoži lidojoši objekti naktī, savādas gaismas pie horizonta un neparasti vizuālie ķermeņi debesīs ir likuši bijībā nodrebēt un aizdomāties par citām civilizācijām kosmosā.

Protams, daļa no šīm parādībām zinātniski pagaidām nav izskaidrojama, tāpēc cilvēku ticība citām kosmosa būtnēm ir plaši sastopama. To lieliski izmanto arī tūrisma industrija, vietās, kur novēroti NLO, izveidojot dažādas atrakcijas – suvenīru veikalus, ekskursiju takas, muzejus un par izklaides parkus.

Taču interesanti ir tas, ka brauciens, lai apskatītu šos izklaides objektus vienlaikus jūs aizved uz dīvainākajām vietām uz Zemes, ļaujot sastapt arī dīvainus ļautiņus...


Marfa, Teksasa

MarfaTexas.jpg - 52.04 KB

Aģenti Malders un Skallija noteikti novērtētu mistiskās dejojošās gaismas lodes, kas kopš 19. gadsimta vidus regulāri novērojamas pie Teksasas pilsētiņas Marfa. Dēvētas vienkārši par Marfa gaismām, šīs lodes joprojām ir neizskaidrota parādība, kas ietver basketbola izmēra enerģijas lodes, kas parādās pāros vai grupās pilsētas naksnīgajās debesīs.

Marfa Lights Viewing Area (speciāla zona, kas izveidota tūristiem ērtai parādības novērošanai), ko uzbūvējis Teksasas Transporta departaments, atrodas 14 kilometrus uz rietumiem no Marfa, pie 90. lielceļa.

Sedona, Arizona

sedona.jpg - 105.76 KB

ASV dienvidrietumu New Age galvaspilsēta piesaista citplanētiešu apbrīnotājus jau vairākas desmitgades, jo 1987. gadā simtiem sektas „Harmoniskā saplūšana” sekotāji pie pilsētas klintājiem gaidīja NLO atnākšanu (tas nenotika).

Šodien restorāni un suvenīru veikali joprojām ekspluatē citplanētiešu tēmu, turklāt ekskursijas uz enerģētiskajām vietām šeit ir ļoti iecienītas.

Devils Tower (Velna torņa) Nacionālais parks

devilstowr.jpg - 62.64 KB

Pateicoties Stīvena Spīlberga filmai „Trešās pakāpes tuvie kontakti” (1977), populārajā kultūrā šīs ģeoloģiskais brīnums vienmēr asociēsies ar pārdabisko un neizskaidrojamo. Tieši tā – 300 metrus augstā monolītā klints figūra filmā kalpoja kā nolaišanās vieta kosmosa kuģim, kas atveda citplanētiešu nolaupītos cilvēkus.

Šodien klinšu kāpēji, kas dodas augšup pa Velna akmens stāvajām sienām ir vienīgie, kas apmeklē tā virsotni. Parka uzraugi piedāvā speciālas ekskursijas.

Rachel, Nevada

rachel.jpg - 82.08 KB

Kā vienīgā pilsēta pie Nevadas štata 375. ceļa (veselus 170km šis ceļš ved pa tuksnesi), Rachel atrodas visai netālu no slepenas ASV militārās bāzes (Area 51) un ir viens no slavenākajiem NLO fanu objektiem ASV un visā pasaulē.

Pirmā vieta, kur apmeklētāji piestāj mazajā pilsētiņā (tajā ir tikai ap 100 iedzīvotāju), ir Little A’Le’Inn – bārs un restorāns ar citplanētiešu stila kokteiļiem, T-krekliem, suvenīriem un vietējiem iedzīvotājiem, kas malko alu un labprāt jums parādīs ievērojamākās NLO vērošanas vietas.

Katru gadu pilsētiņā norit interesanti pasākumi, piemēram, Pilnmēness pusnakts maratons, kura distance ved gar 375. ceļu.

Rainier kalns, Vašingtona

rainier.jpg - 79.39 KB

Paceļoties 4392 metru augstumā, sniegotās cepures vulkāns ir viena no spilgtākajām ASV virsotnēm. Tieši šeit notika slavenais incidents ar uzņēmēju Kenneth Arnold – lidojot gar Rainier kalnu, viņš ziņoja par NLO (pirmais pilota ziņojums vēsturē), kam esot bijusi lidojošā šķīvīša forma.

ASV Gaisa spēki vēlāk pauda viedokli, ka tā esot bijusi tikai mirāža, taču nekāds cits izskaidrojums šai parādībai nav rasts.

Rendlesham mežs, Anglija

rendlesham.jpg - 59.61 KB

Lidojošas koniskas figūras. Spoža gaisma. Tumšie un dūmakainie Anglijas meži. Tieši šādi apstākļi bija 1980. gadā, kad mežā tika piedzīvots tā sauktais „britu Rozvelas” gadījums – kontakts ar NLO, kurā britu armijniekiem nācies sastapties ar lidojošo šķīvīti.

100% pierādījumu, protams, nav, taču tas netraucē sazvērestības teoriju vērpējiem trīt mēles. Daļai ziņojumu gan nācās tik atslepenotai, taču nekādu šokējošu ziņu tajā nebija.

Chiapas, Meksika

Chiapas.jpg - 71.2 KB

Dīvainās ikonas uz senu kapeņu akmens vāka, ko atrada Palenque Meksikas senvietā Chiapas jau gadu desmitiem liek baumot par senās maiju civilizācijas sakariem ar būtnēm no kosmosa.

Nodēvēta par „Palenque astronautu”, ikonu kopa atveido sēdošu maiju valdnieku, kas atrodas kosmosa kuģī (pieņēmums). Daļa zinātnieku uzskata, ka attēlā redzamas dažādas kosmosa kuģa detaļas, ieskaitot pat motoru un citplanētieti – pilotu.

Nazca attēli, Peru

Nazca.jpg - 81.24 KB

UNESCO šos gigantiskos attēlus Nacza tuksnesī ir nodēvējusi par vienu no lielākajām arheoloģijas mīklām. Jau ilgi tiek uzskatīts, ka tajos atveidoti atnācēji no kosmosa vai noslēpumaini dievi.

Ieskrambāti zemē pirms 2000 gadiem, šie dažādu augu, radību un ģeometrisko figūru attēli aizņem vairākus kvadrātmetrus.

Ejot pa zemi, tie ir gandrīz nemanāmi, bet mākslas darba patiesais izskats un apmēri ir ieraugāmi tikai no lidmašīnas... vai kosmosa kuģa.

Krasnojarskas apgabals, Sibīrija

Krasnojarskij.jpg - 98.81 KB

Vai lielāko eksploziju mūsdienu vēsturē izraisīja NLO avārija? Tā ir viena no teorijām par notikumu Tunguskā – milzu sprādzienu 1908. gadā, kas bija tūkstošiem reižu jaudīgāks par atombumbas sprādzienu, nolīdzinot miljoniem koku un radot sprādziena viļņus, kas traucās simtiem kilometru Sibīrijas taigā.

Citplanētiešiem ticošie uzskata, ka šeit avarējis iespaidīgs atnācēju kuģis, savukārt citas teorijas min meteorītus, komētas un pat melno caurumu kā katastrofas cēloni.

Transsibīrijas dzelzceļš beidzas tieši Krasnojarskā.

Rozvela, Ņūmeksika

Rouzvela.jpg - 91.65 KB

Putekļaina un nomaļa – šī Ņūmeksikas dienvidaustrumu pilsētiņa vienmēr būs slavena ar „Rozvelas negadījumu”, kurā it kā esot notriekts lidojošais šķīvītis (1947. gada jūlijā). Sazvērnieku teorijas stāsta par citplanētiešu sekcijām un slepenām militārām operācijām.

Pretēji daudziem neizskaidrojamiem faktiem un ziņām ASV valdība turpina apgalvot, ka notriektais objekts bijis tikai meteoroloģijas gaisa balons.

Kam ticēt? Dodieties uz vietējo Starptautisko NLO muzeju un Izpētes centru, lai iegūtu savu viedokli.

Raēliešu Citplanētiešu vēstniecība

Raelian.jpg - 43.03 KB

1973. gadā franču dziedātājs, žurnālists un sacīkšu braucējs (!) Claude Vorilhon, pēc paša vārdiem, nokļuva citplanētiešu gūstā un tie viņam esot atklājuši Visuma noslēpumus. Viņš nodēvēja sevi par Raēlu un sāka sludināt patiesību – cilvēkus esot radījuši citplanētieši, kurus mūsu priekšteči kļūdaini dēvējuši par dieviem.

Kad cilvēce būs pietiekami attīstīta, atnācēji atgriezīšoties. Lai uzņemšana būtu viesmīlīga, raēlieši plāno uzbūvēt starpgalaktisko vēstniecību Jeruzalemē, līdz 2035. gadam.

Katru gadu vairākos desmitos valstu notiek raēliešu sanāksmes.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Cunami viļņi, sasniedzot zemi, var būt pat simtiem metrus augsti. Stāvāks krasts veido augstākus cunami viļņus

Pasākumi

Akcija "Atsūti bildi un dodies uz šīs vasaras jautrāko disko ballīti!" ATCELTA!

Tā kā Boney M un Bad Boys Blue koncerts Ogres estrādē 22. augustā ir atcelts, arī mēs nevaram izspēlēt vairs biļetes uz šo pasākumu.Ceram, ka tas nesagādās nevienam neērtības un lielu...