TOP 10 – Ceļojumi neprecētam vīrietim

TOP 10 – Ceļojumi neprecētam vīrietim

Iepriekš esam piedāvājuši ceļojumu aprakstus visiem ceļotājiem, sākot no miera un klusuma meklētājiem, beidzot ar tūristiem, kas interesējas par vēsturiskiem objektiem un kultūru.

Šis saraksts tomēr būs citādāks, jo tas domāts vientuļiem vīriešiem – šajos ceļojumos galvenā uzmanība vērsta ballītēm, pretējā dzimuma iepazīšanas iespējām un vienkārši labai atpūtai pasaules skaistākajās vietās.

Iedomājieties par Ibisu, Spāniju vai Filipīnām, tikai bez tūristu pūļiem – tieši kaut ko tādu mēs jums piedāvājam šajā sarakstā.

Nav svarīgi, vai uz laiku vēlaties atpūsties no draudzenes vai ilgojaties satikt eksotisku skaistuli – šie ceļojumi liks jums justies vienkārši lieliski!


10 – Margaritas sala, Venecuēla

Margarita.jpg - 15.99 KBMargaritas sala, Venecuēla

Šī Dienvidamerikas sala ir īsta Karību jūras pērle, jo tajā sastopamas visas lietas, ko ikviens vīrietis var vēlēties – saule, pludmales, bāri un skaistas sievietes.

Jāpiebilst, ka skaistuļu pulki nebūt nesastāv tikai no vietējām meičām (viņas ir garas, brūni iedegušas venecuēlietes), jo atpūsties uz šejieni brauc arī seksīgas ārzemnieces. Tieši tāpēc varam Margaritas salu dēvēt par senu tradīciju un modernas atmosfēras citadeli jūras vidū.

Kad zvilnēšana pludmalē jums apnikusi, dodieties uz Porlamar pilsētu izbaudīt tās naktsdzīves iespējas. Naktsklubi un krogi ir slaveni ar savu trako atmosfēru, ko nodrošina vietējo meiču skaistās formas un temperamentīgie raksturi.

Noteikti jāredz:

Caribe.jpg - 19.4 KBCaribe pludmale, Margaritas sala

Noteikti aizejiet uz Caribe pludmali, kur dažādi restorāni pasniedz visgardākās maltītes un venecuēlietes sauļojas puskailas!

9 – Rodas sala, Grieķija

Kefallinia.jpg - 22.44 KBKefallinia pludmale, Rodas sala, Grieķija

Šī grieķu sala, kas ietilpst populārāko Vidusjūras kūrortu sarakstā, piedāvā visu, ko vēlas neprecēta vīrieša sirds.

Protams, jūs varat nosist laiku, klaiņojot pa pludmalēm un lūrot uz puskailām meičām, tomēr iespēju klāsts salā ir krietni plašāks.

Ja esat apmeties Rodas pilsētā, varat apskatīt akropoli un citas senās drupas, jo šādu organizēti ekskursiju laikā var arī lieliski iepazīties.

Lai arī kultūras un vēstures ziņā sala ir izcila atpūtas vieta, īstu vīriešu acīs lielāka nozīme, protams, ir pludmales ballītēm un klubiņiem. Apmeklējiet Orfanidou ielu, lai redzētu to, kā pa īstam izklaidējas grieķi.

Noteikti jāredz:

Hipokratalaukums.jpg - 20.07 KBNakts uzdzīve Hipokrāta laukumā, Rodas salā

Noteikti apmeklējiet naktsklubus, kur savām acīm ieraudzīsiet īstas grieķu dievietes.

8 – Koh Phangan, Taizeme

Koh_Phangan.jpg - 15.77 KBThong Nai Pan pludmale, Koh Phangan, Taizeme

Plītēšana un klejojumi pa striptīza bāriem jums ļoti patīk? Tad ir laiks doties uz šo Dienvidaustrumu Āzijas salu, kas lepojas ne tikai ar 30 lieliskām pludmalēm, bet arī ar mierīgo atmosfēru, jo masu tūrisms tai pagaidām gājis secen.

Protams, šeit ir arī pieczvaigžņu viesnīcas, tomēr viesi labprāt apmetas būdās vai kotedžās.

Salas piekrastes pludmales ir plašas un cilvēki pat nav paspējuši tās visas apgūt, tāpēc tās ir kā radītas vientuļai pastaigai kopā ar skaistu sievieti.

Brīnišķīgā jūra un smiltis nav vienīgās Koh Phangan vērtības, jo 24 stundu ballītes šeit ir vienkārši fantastiskas. Katru mēnesi sešu dienu ilgā Pilnmēness ballīte piesaista 10 000 cilvēku (vairums no tām ir baudkāras sievietes, kas alkst piedzīvojumu).

Noteikti jāredz:

HadRin.jpg - 21.53 KBHaad Rin pludmale, Koh Phangan

Haad Rin pludmale, kas redzama arī kulta filmā Pludmale (The Beach).

7 – Hedonism II, Negrila, Jamaika

HedonismII.jpg - 37.21 KBHeddonism II, Negrila, Jamaika

10 ha lielais kūrorts, kura piedāvātais serviss sit pušu turpat vai ikvienu pieczvaigžņu restorānu, ir kļuvis par vienu no neprecēto vīriešu iecienītākajām vietām uz pasaules.

Par to gan nav jābrīnās, jo mūžīgi plūstošais alkohols, idilliskās pludmales un nebeidzamās regeja ballītes taču ir ikviena vīrieša sapnis!

Atpūta un komforts šeit ir ikdienišķas parādības, turklāt jums visai bieži var noveikties, staigājot pa pludmali, jo puskailu sieviešu šeit ir daudz un kāda no viņām jau nu noteikti laipni palūgs ieziest viņas plecus ar sauļošanās krēmu.

Šīs vietas kredo varētu būt: „Dari, ko vēlies, satiecies ar ko vēlies vietā, kur notiek viss, ko vien var vēlēties”.

Noteikti jāredz:

Negril.jpg - 29.3 KBTipiska Negril pludmaļu aina - šūpuļtīkli paradīzē..

Palūkojieties apkārt, atrodiet kādu no pludmales divvietīgajiem šūpuļtīkliem un lieciet lietā siržu lauzēja iemaņas, lai tajā dabūtu kādu burvīgu meiču...

6 – South Beach, Maiami, Florida

Southbeach.jpg - 21.44 KBSouth Beach, Maiami, Florida

South Beach ainava ir tikpat skaista, kā citos kūrortos, tomēr atmosfēra ir diezgan savādāka.

Šeit apmeklētāji sauļojas pludmalē, spēlē volejbolu, ietur maltītes šikos restorānos un tad metas naktsdzīves virpulī, klejojot no viena kluba uz otru.

Šo ballīšu Meku iecienījušas arī slavenības un mēs jums iesakām darīt to pašu, ja jūsu mērķis ir iedzeršana un smuki skuķi. Papildus klubiem un pludmalēm pievērsiet uzmanību arī iepirkšanās rajoniem un ekskursijām pa pilsētu.

Noteikti jāredz:

BED.jpg - 11.39 KBNaktsklubs B.E.D., kura interjerā dominā gultas

Ieturiet vakariņas naktsklubā BED, kur ēdiens tiek pasniegts gultā un baudīts pasaulslavenu DJ un mūziķu grupu pavadījumā.

5 – Karību jūras kruīzi neprecētajiem

Cruise.jpg - 24.82 KBKruīzos neprecētajiem satiekas daudzi neprecētie, un jautrība un nebeidzamas ballītes var sākties!

Viens no labākajiem veidiem, kā iepazīties ar skaistām sievietēm, ir izmantot neprecēto cilvēku kruīzu piedāvājumus.

Ikviens uz kuģa ir draudzīgs un atvērts. Izvēlieties Karību jūru, jo ceļojuma laikā jums būs iespēja apmeklēt tādas skaistas vietas kā Lielās Kaimanu salas un Jamaiku.

Organizētajos ceļojumos piedalās no 200 līdz 400 neprecētu cilvēku, tāpēc iepazīšanās iespējas ir neierobežotas. Turklāt uz kuģiem tiek piedāvāts augstākās raudzes serviss.

Noteikti jāredz:

Cruise_party.jpg - 24.89 KBŠādos kruīzos uz kuģa notiek dažādi tematiski pasākumi, ballītes un karnevāli

Dzīvie priekšnesumi un svinības uz kuģa Jaunā gada sagaidīšanas laikā.

4 – Reikjavīka, Islande

Reikjavika.jpg - 25.11 KBReikjavīka, Islande

Jums ne vienmēr ir vajadzīgas pludmales un seksīgi bikini, lai iepazītos ar ideālu sievieti. Islandes galvaspilsēta ir tam lielisks pierādījums, jo, neraugoties uz visai skarbajiem laika apstākļiem, tā ir viena no unikālākajām ballīšu vietām pasaulē.

Reikjavīkas iedzīvotājiem patīk iedzert un izklaidēties, tāpēc, par spīti laika apstākļiem, viņi pavada daudz laika bāros, klubos vai brīvdabas termālajos baseinos.

Daudzi neprecētie ir devušies uz Islandi un bijuši patīkami pārsteigti par iespējām, ko šī zeme sniedz. Vietējie ir jauki un atvērti, bet sievietes – visskaistākās visā Skandināvijā (Kristianna Lokena).

Ballītes kulmināciju sasniedz rīta pusē, kad, bāriem veroties ciet, cilvēki turpina izklaidēties ielās.

Noteikti jāredz:

Reykjavik-spa.jpg - 14.28 KBViena no populārām izklaidēm Reikjavīkā - daudzveidīgās SPA porcedūras

Apmeklējiet Islandi vasaras periodā, jo, par spīti tam, ka tā atrodas ziemeļos, saule šeit spīd visu laiku un ballītes nekad neapstājas.

3 – Barranquilla, Kolumbija

Barranquilla.jpg - 28.47 KBBarranquilla pludmale, Kolumbija

Par maz Latīņamerikas sieviešu? Tad apmeklējiet šo tumšādaino un seksīgo mamasitu valsti. Barranquilla ir daudz drošāks un tūristu mazāk apsēsts, nekā citi kūrorti Kolumbijā.

Tā teritorijā ietilpst skaista pludmale, kurā, kā apgalvo zinātāji, atpūšas draudzīgākās meičas pasaulē.

Lielas iespējas satikt augšminētās skaistules ir naktsklubos un pludmales ballītēs, tomēr Barranquilla piedāvā daudz ko vairāk – dažādas atrakcijas uz ūdens un viesnīcu piedāvātās atpūtas iespējas. Daudzi atbraucēji šeit atrod nākamās dzīvesbiedres – bez jokiem!

Noteikti jāredz:

Salgar pludmale, kur varēsiet noskatīties sieviešu pludmales volejbola mačus...

2 – Ayia Napa, Kipra

Agia_napa.jpg - 24.83 KBAyia Napa, Kipra

Šis kūrorts sacenšas ar Ibisu kategorijā „Labākā ballīšu vieta”, turklāt tas lepojas arī ar daudzveidīgu kultūras piedāvājumu.

Tieši tāpēc tas ir vientuļa vīrieša sapņu ideāls. Izbaudiet sauli, degustējiet Vidusjūras virtuvi un dejojiet visu nakti kādā no pilsētas vairākiem naktsklubiem, jo tieši tā ir vieta, kur satikt vietējās skaistules.

Nissi pludmale (vislabākā uz salas) noteikti jāapmeklē pirmā, tomēr neatstājiet novārtā pārējo pilsētu, jo sevišķi Paphos rajonu. Pēc tā apmeklējuma uzzināsiet, kāpēc Ayia Napa ir tik iecienīta vecpuišu vidū.

Noteikti jāredz:

udensparks.jpg - 41.86 KBAyia Napa ūdens atrakciju parks

Ayia Napa ūdens parks, kas ir lielākais reģionā.

1 – Viking’s Exotic kūrorts, Dominikānas republika

Viking.jpg - 17.18 KBViking's Exotic kūrorts, kur piepildās vecpuišu fantāzijas.. turīgu vecpuišu fantāzijas...

Nejokojam – šī vieta ir speciāli radīta vecpuišiem un viņu vajadzībām. Skaistu salu iekļauta šī villa un kūrorts ir īsta paradīze.

Tipiska dienas kārtība šajā vietā ietver daudz šampanieša, atpūtas privātā pludmalē un izklaides kopā ar pavadoni pēc izvēles, kā arī ēdienu baudīšanu divatā.

Ir iespējams pasūtīt arī iepazīšanās ballīti, kurā piedalās satriecošas meitenes – un visas tikai pēc pasūtītāja vēlmēm!

Viking’s kūrorts ir tik grēcīgs, ka labāku nemaz nevarat vēlēties. Viss un jebkurā laikā – tieši šāds ir šīs saulainās vietas moto, kuras lielākais pluss, neapšaubāmi, ir sievietes.

Viking_meitenes.jpg - 31.11 KBViking's Exotic kūrorta viesu pavadones

Noteikti jāredz: avotu radītais ūdenskritumu baseins.

Labākā šo 10 vietu īpašība ir tā, ka jums nav jāuztraucas ko par jums padomās citi, jo visi vīrieši uz tām brauc līdzīgu mērķu vadīti. Katrai no tām ir sava oriģinālā atmosfēra un izklaides iespējas. Lai arī šie atpūtas objekti liekas kā sapnis, jums tikai atliek nospiest telefona podziņas un sazvanīt tūrisma aģentūru – un sapnis kļūs par realitāti!

Komentāri (7)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Vajadzētu uz kādu aizbraukt
24.08.2007. plkst. 10:48
nu forši, forš:) visi tendēto uz ballītēm un meitenēm. nu labi ka ir ar par viņiem padomāts:)
24.08.2007. plkst. 09:57
Neprecētie var izceļoties uz nebēdu !
13.08.2007. plkst. 20:46
tikai par savu liki laistu uz sim vietam savu viru !
20.06.2007. plkst. 23:42
nju uz pirmo vietu jau nu noteikti kādudien ir jāaizbrauc. tas ir fakts, tikai jācenšas saglabāt savs neprecētums vēl pāris gadus, lai spētu atļauties mēnesi uzdzīves šajā paradīzes salā. :)
11.06.2007. plkst. 22:32

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Gandrīz visās pasaules valodās vārds „māte” sākas ar skaņu „m”. Tomēr ir izņēmumi urālu valodas grupā

Pasākumi

Mumiy Troll tūrē – Krievijas kulta grupa uzstāsies ar jaunu skanējumu

4. decembrī īpašās akcijas laikā visas 888 biļetes uz „Mumiy Troll LV” koncertu tika izpārdotas, taču arī šobrīd cena ir reāli zema – sākot no 12 latiem. Arēnā Rīga Mumiy Troll...