TOP 10 – Spoku viesnīcas

TOP 10 – Spoku viesnīcas

Vai kādreiz esat dzirdējuši spoku spēlējam uz klavierēm vienu un to pašu baismīgo meldiņu? Vai ir nācies sastapties ar rēgiem, kas kniebj pēdās?

Ja nedēļas nogalē meklējat iespēju atpūsties mazliet netradicionālākā vidē un atmosfērā, noīrējiet numuru kādā no mūsu piedāvātajiem spoku apsēstajiem hoteļiem.

Lai arī uz šādu statusu pretendē daudzas pasaules viesnīcas, šīs desmit vietas ir sevišķi slavenas. Papildus dažādiem spokiem šeit jāj neredzami zirgi, lido priekšmeti un dzirdamas visneparastākās skaņas.

Ja esat gatavs mazliet spokainam piedzīvojumam, dodieties uz kādu no šīm viesnīcām. Tomēr paturiet prātā – kad gaisma numurā tiks nodzēsta, istabā jūs vairs nebūsiet viens...


10 – Myrtles Plantation (St. Francisville, Luiziānas štats)

myrtles.jpg - 37.65 KBSkats uz Myrtles Plantation viesnīcu

Spoks Myrtles Plantation viesnīcā ir tik slavens, ka tam pat ir savs vārds : Hloja. Šis spoks klejo pa šo Luiziānas viesnīcu un daudzi viesi pat uzskata, ka tiem ir izdevies to nofotografēt.

Par šo Myrtles Plantation spoku ir rakstījuši tādi respektabli izdevumi kā The New York Times, Forbes un citi, bet kanāls Travel Channel pat ir izveidojis Hlojai veltītu dokumentālo filmu. Piektdienu un sestdienu vakaros viesnīcā tiek rīkotas interesantas Mistēriju ekskursijas.

Baismīgākā vieta:

Spogulis.jpg - 18.59 KBViens no Myrtles Plantation iemūžinātajiem spoku kadriem - aplūkojiet atspulgu spugolī...

Milzīgās klavieres, pie kurām katru vakaru spoks spēlējot vienu un to pašu melodiju...

9 – Ancient Ram Inn (Wotton-under-Edge, Anglija)

RamInn.jpg - 19.78 KBAncient Ram Inn viesnīca

Ancient Ram Inn īpašnieks ir sastapies ar ikvienu sava īpašuma spoku: viņš stāsta par naktīm, kurās viņu uzmodinājušas spalvainas un aukstas rokas.

Viņa meita saka, ka redzējusi radījumu, kas līdzinās milzīgam melnam kaķim.

Arī hoteļa viesiem ir daudz interesanta, ko pastāstīt. Viņi esot dzirdējuši savādus klauvējienus, naktīs čīkstošas durvis un gaiteņos sajutuši dīvainas smakas...

Baismīgākā vieta:

RamInn_biskaps.jpg - 24.02 KBVisbaisākā vieta Ancient Ram Inn viesnīcā - Bīskapa istaba

Uzmanieties no Bīskapu istabas. Apmeklētāji stāsta, ka šeit mēdzot pacelties gultas un stiprs vējš pat nopūšot no sienām gleznas!

8 –
Stanley Hotel (Estes Park, Kolorado štats)

Stanley.jpg - 15.82 KBStanley viesnīca

Viesnīcas pirmie saimnieki – Stenliju pāris – nemaz nav samierinājušies ar savu aiziešanu viņsaulē.

Saskaņā ar liecībām, pāris spoku veidolā joprojām mēdzot parādīties hoteļa vestibilā, biljarda istabā un reizēm pat uzspēlējot kādu melodiju uz vecajām klavierēm.

Papildus viņiem šeit mājo arī citi spoki, jo daudzi apmeklētāji stāsta, ka bieži vien šeit varot dzirdēt skaļas bērnu balsis.

Baismīgākā vieta:

Stanley_spoks.jpg - 21.11 KBStanley viesnīcas gaitenis - fotoattēlā noķerta paranormāla parādība - gaismas bumba, savukārt atspīdumā durvju stiklos redzams kaut kas līdzīgs sejai...

217. istaba, kas iedvesmojusi pat Stīvenu Kingu (apmetoties tajā, viņš uzrakstījis daļu sava slavenā darba The Shinning). Kopumā visā ceturtajā stāvā novērojama neparasti liela spoku rosība.

7 – The Plough Inn (North Yorkshire, Anglija)

plough.jpg - 27.35 KBPlough Inn

Viesnīcas radītāji, kā arī tās istabene, gāja bojā ugunsgrēkā 20. gadsimta 40. gados, tomēr šo ēku viņi tā arī nav pametuši.

Saskaņā ar viesu liecībām, istabenes gars naktīs nākot istabās sakārtot viesu spilvenus. Citi stāsta, ka redzējuši sievieti melnā, garā kleitā klīstot pa gaiteņiem. Dažiem pat izdevies spokus iemūžināt fotogrāfijās.

Baismīgākā vieta:

Plough_spoki.jpg - 8.91 KBPoltergeists iemūžināts fotogrāfijās Plough Inn viesnīcā: attēlā pa kreisi, uzņemot fotogrāfiju, telpā neviena nebija, taču attīstot fotofilmiņu, bildē bija redzams tēls bez galvas un rokām, savukārt attēlā pa labi, fotografējot, telpā nebija gaismas, attīstot fotofilmiņu, neviens nespēja izskaidrot dīvaino gaismu izcelsmi...

Mansards, kur spoku medniekiem 2004. gadā esot izdevies pierādīt spoku klātbūtni.

6—Dalhousie Castle Hotel (Bonnyrigg, Skotija)

Dalhousie.jpg - 16.59 KBDalhousie pils viesnīca

Dalhousie pils spoks ir pazīstams kā Pelēkā dāma. Saskaņā ar leģendu, Pelēkā dāma ir nama pirmā saimnieka mīļākā.

Atriebības vadīta viņa sieva šo sievieti ieslodzījusi pils cietumā, kur mīļākā arī nomirusi. Pelēkā dāma klejo pa pils kāpnēm, rada dīvainus trokšņus un tai seko aukstas vēja pūsmas.

Baismīgākā vieta:

Dalhousie_spoks.jpg - 11.54 KBŠo spoku fotogrāfijā notvēra kādās kāzās. Lieki piebilst, ka tai dienā telpā nebija nekādu dūmu...

Naktīs labāk sēdiet savā numurā, jo Pelēkā dāma koridoros tumsā jūtas kā savās mājās...

5 – Dragsholm Slot – Hotel (Sealand, Dānija)

Dragsholm.jpg - 22.09 KBDragsholm Slot

Šajā viesnīcā pastāvīgi uzturas trīs spoki: vecā istabene, kas mēdz regulāri pārbaudīt, vai numuriņos viss ir kārtībā, vecā īpašnieka meita, kas traģiski gājusi bojā, tomēr joprojām klejo pa gaiteņiem, kā arī cietumnieks, kas kādreiz šajā namā ir bijis ieslodzīts.

Baismīgākā vieta:

Pagalms, kurā bijušais cietumnieks katru nakti jāj ar zirgu.

4 – Langham Hilton (Londona, Anglija)

Langham.jpg - 28.33 KBLangham Hilton viesnīca

Parastam viesim, kas par spokiem neko nav dzirdējis, Langham Hilton ir kārtējā Londonas greznā viesnīca.

Tomēr tie, kas kaut nakti tajā ir pavadījuši, zina, ka tā ir viena no spoku apsēstākajām ēkām Anglijā.

Leģenda vēsta, ka BBC reportieris, kas šeit apmeties, kādu nakti pamodies un ieraudzījis, ka viņa istabā atrodas spoža bumba, kas pārvērtusies senlaicīga džentlmeņa veidolā.

Spoks parādās tikai noteiktā gada periodā, tāpēc iesakām jums šo hoteli apmeklēt Oktobrī.

Baismīgākā vieta: Pagrabs, kurā esot apmeties Napoleona III spoks.

3 – Ballygally Castle Hotel (Ballygally, Ziemeļīrija)

Ballygally.jpg - 14.13 KBBallygally pils viesnīca

Kā vēsta kāds sens nostāsts, Shaw kundze esot skrējusi cauri pilij, cenšoties aizbēgt no vīra.

Sieviete esot izlēkusi pa logu un nositusies. Tiesa, viņas gars pili nav pametis vēl joprojām un brīvi staigā pa pils telpām. Lielajā ēkā mājo arī Nixon madāmas spoks, kuru viesi identificē pēc viņas kleitas čaukstoņas.

Baismīgākā vieta: Visi numuri ir spoku apsēsti! Shaw kundzei patīk izjokot viesus, klauvējot pie istabu durvīm un bēgot prom.

2 – Story Inn (Story, Indianas štats)

StoryInn.jpg - 24.26 KBStory Inn

Story Inn spoki ir kas īpašs un sit pušu daudzus savus sugas brāļus. Jā, tie arī klejo pa gaiteņiem, tomēr tiem ir sava specifika: viens no tiem mēdz rotaļāties ar saviem nagiem, bet cits – kniebt apmeklētājiem pēdās.

Baismīgākā vieta:

StoryInn_spoks.jpg - 31.07 KBFotogrāfijā iemūžināta Zilā Dāma..?

Zilās dāmas istaba (savu nosaukumu ieguvusi dēļ zilās gaismas, kas to naktī pārņem, parādoties spokam).

1 – The Fairmont Algonquin Resort (New Brunswick, Kanāda)

Fairmont.JPG - 17.44 KBFairmont Algonquin Resort

The Fairmont Algoquin ir pavisam neparasts piejūras kūrorts. 20. gadsimtā tas ticis pārbūvēts pēc postoša ugunsgrēka.

The Fairmont lepojas ar interesantu un senu vēsturi. Saskaņā ar vietējo leģendu, hotelī ļoti sen esot nomirusi jauna meitene, kuras sirdi salauzis līgavainis, viņu pametot.

Tiesa, viesnīcu viņa nav pametusi joprojām, jo viesi stāsta, ka redzot viņu kāzu kleitā bieži staigājot pa viesnīcas telpām.

Baismīgākā vieta: Netālu no lifta, kur viesus mēdzot sveicināt vecs zvaniķis (viesnīcā zvaniķis nekad nav strādājis, tā kā... tas ir spoks!!!).

Esam jūs brīdinājuši!!!

Ja meklējat piedzīvojumus paranormālā pasaulē, kāds no šiem hoteļiem jums noteikti ies pie sirds! Un, ja neticat spoku eksistencei, pārnakšņošana tajā mainīs jūsu domas uz visu mūžu.

Komentāri (28)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
viesnīcas
http://tonzes.com/hotelslv.htm ir vislabākais viesnīcu cenu salīdzināšanas portāls, kas meklē vienlaikus vairāk kā 30 rezervēšanas portālos, nevajag pārzināt visus, bet vajag pie katra portāla un viesnīcas izlasīt rezervēšanas noteikumus, tas ir pats svarīgākais.
17.06.2019. plkst. 18:47
ngnxfbhgfb
spoks ir cilvēka izt;ele
13.01.2018. plkst. 17:52
miljonāriņš
Ļoti interasanti būs kādu reizi jaizbrauc uz Dalhousie Castle Hotel ja jau esu bagāts kapē lai neparbaudītu vai spoki eksistē jānoalgo daži miesassargi un esu ceļā.:D
24.04.2012. plkst. 22:21
spokainā
baisīgākā vieta tā taču nav zilā dāma tā ir nolikta lelle!!!!
16.01.2012. plkst. 15:12
spociņš
es ticu kad ir tādas lietas kā spoki, ir daudzi pierādījumi un fkti bet spoki neko ļaunu nedara viņiem nav dvēseles miera tapēc viņi spokojas. Un starpcitu es savā mājā arī esmu redzējusi spoku. un mana bijušāi skolotājai ir gadījies redzēt kuplā un greznā kleita pie viņas kamīna stāvošu meiteni viņa arī ir vīņu iemūžinājusi viņu fotogrāfijā.skolotāja teica tad kad viņas kaimiņiene nomira spoks parādijās...
30.12.2010. plkst. 20:11

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Filipīnas sastāv no 7100 salām

Pasākumi

Intara Busuļa jauno albumu var lejuplādēt bez maksas

No 3.jūnija Galerija Centrs piedāvā visiem Intara Busuļa mūzikas cienītājiem 50 000 bezmaksas dziesmu lejupielādes mājas lapā www.PlatformaMusic.lv....