Ceļojums uz Cabo San Lucas (Meksika)

Ceļojums uz Cabo San Lucas (Meksika)

Noderīga informācija
Iedzīvotāji – 28 500
Valodas – Spāņu
Valūta – Meksikas Peso (MXN); 1 Peso=0.09USD
Vidējā gaisa temperatūra – Vasarā līdz plus 35 grādiem pēc Celsija, ziemā – līdz plus 28 grādiem pēc Celsija
Tūrisma sezona – Marts - Jūlijs

Cabo San Lucas, kas atrodas Mexico Baja pussalas dienvidu galā, ir amerikāņu izklaides meklētāju iecienītākā pilsētiņa Meksikā.

Pilsēta, kas senos laikos bija vien mazs zvejnieku ciemats, tūrisma sezonas laikā dubulto savu iedzīvotāju skaitu, jo tad šeit sarodas milzum daudz koledžu studentu, kas atpūšas pavasara brīvdienās.

Tāpat Cabo San Lucas ir iecienījuši arī golferi un nopietni makšķerēšanas entuziasti.

Lai arī pilsētiņai joprojām ir daudz darāmā pie tūrisma infrastruktūras uzlabošanas, vienlaikus tā spējusi saglabāt oriģinālo, tikai Meksikas pilsētām raksturīgo šarmu. Tiesa, tas tā nebūs ilgi, jo šī vieta straujiem soļiem kļūst populāra un nav tālu tā diena, kad Cabo San Lucas metīs izaicinājuma cimdu tādiem atpūtas kūrortiem kā Cancun un Acapulco.

Tieši tāpēc brauciet uz šejieni, kamēr nav par vēlu un izmantojiet mūsu piedāvāto trīs dienu programmu, kas jums palīdzēs tikt skaidrībā, ko tad šī interesantā, bet latviešiem pagaidām maz zināmā meksikāņu pilsēta īsti piedāvā.


1. diena – Iepazīstiet Meksiku!

Pirms Cabo San Lucas apmeklējumam nepieciešamo aviobiļešu pasūtīšanas jums jātiek skaidrībā, kāpēc vispār vēlaties turp doties.

Tūrisma pilsēta piedāvā apmešanās iespējas tūristiem cauru gadu, tomēr daži gadalaiki konkrētām izklaidēm ir vairāk piemēroti, nekā pārējie. Marts, Aprīlis un pavasara brīvdienas vairāk piesaista koledžu studentus un seksa meklētājus.

Pavasaris un vasara šeit ir tūrisma sezona pāriem, savukārt golferi uz šejieni brauc pavasarī, jo vasaras svelme viņu nodarbei šeit ir par smagu.

Ja jums netīk pūļi, brauciet uz Cabo San Lucas ziemā, jo arī šajā sezonā gaisa temperatūra ir visai augsta un piemērota zvilnēšanai pludmalē.

Lai arī kādi būtu jūsu apmeklējuma nolūki, ar nokļūšanu pilsētā problēmu nebūs.

Pateicoties straujajai apkārtnes ekonomiskajai izaugsmei (straujos tempos attīstās ne tikai Cabo San Lucas, bet arī kaimiņu ciems San Jos del Cabo), uz šejieni nokļūt ir viegli.

Los Cabos starptautiskā lidosta atrodas 40 km uz ziemeļiem no Cabo un dzeltenie Aeroterrestre taksometri ir labākais veids, kā no lidostas nokļūt pilsētā.

Meksikā ļoti iecienītas ir kūrortu paketes, kurās iekļauts pilns serviss, un Cabo San Lucas nav izņēmums.

Ja izvēlaties šāda tipa piedāvājumu, iesakām jums Pueblo Bonito Los Cabos kūrortu, kas atrodas pie slavenās Medano pludmales un piedāvā greznus numurus, labu virtuvi un lieliskas izklaides iespējas.

Pueblo.jpg - 27.92 KBPueblo Bonito Los Cabos kūrorts

Protams, par karalisku servisu ir arī attiecīgi jāmaksā.

Ja vēlaties baudīt sauli un izklaidēties par mazākām izmaksām, apmetieties Chile Pepper viesnīcā, kas atrodas pilsētas centrā, pavisam netālu no pludmales. Ja esat izvēlējies šo vietu, numuru rezervējiet jau laicīgi, jo viesnīcā ir tikai 10 numuri.

Kad esat laimīgi atlidojis un piereģistrējies viesnīcā, ir laiks atpūsties!

Nometiet somas numurā, uzvelciet pludmales drēbes un ejiet uz Playa El Medano pludmali.

medano.jpg - 17.2 KBMedano pludmale

Kā jau tas populārākajai San Lucas pludmalei pienākas, Medano noteikti būs tūristu pilna, tomēr, ja atiesiet tālāk no Club Cascadas (milzīgs pieczvaigžņu kūrorts), cilvēku pūlis paliks retāks. Tomēr reizēm par skādi nenāk pagulšņāt arī ļaužu pūlī, jo tā var nemanāmi nolūkoties uz visskaistākajām sievietēm.

Kad esat brūni iededzis (vai arī kļuvis sarkans kā vēzis), laiks ieturēt pusdienas.

Viena no labākajām Cabo San Lucas īpašībām ir tā, ka pateicoties mazajiem pilsētas izmēriem, viss šeit sasniedzams relatīvi ātri ejot ar kājām vai izmetot līkumu ar taksi.

Marina.jpg - 23.51 KBCabo San Lucas Marina

Vieglām uzkodām dodieties pastaigā uz Cabo San Lucas Marina, kur atrodas Baja Cantina – tradicionāla vietējā ēstuve, kur varēsiet ieēst par apmēram 7USD.

Kad vēders pilns un esat atpakaļ pludmalē, mazliet nosnaudieties un pēcpusdienā jau sāciet apzināt lielo skaitu bāru un restorānu, kas atrodas pludmalē.

Kad iestājas saulriets, Medano pludmale atdzīvojas ar jaunu sparu un jums paveras lieliska iespēja iedzert kādu glāzīti ar vietējiem.

Tā kā Baja Cantina pārāk neesat pārēdies, ap vakarpusi ir laiks ieturēt vieglas vakariņas. Šim nolūkam lieliski noderēs Casa Rafael piedāvājums.

rafael.jpg - 36.94 KBCasa Rafael restorāns - boutique viesnīca

Simpātiskais restorāns atrodas pie Hacienda ceļa un piedāvā ļoti romantisku atmosfēru.

Noteikti izmēģiniet tā Rafael piano bāru, cigāru zāli un internacionālās virtuves piedāvājumu. Galdiņš šeit dabūjams tikai iepriekš to rezervējot.

Ja atpūšaties kopā ar draugiem (tas ir pat vēlams, ņemot vērā lielu skaistuļu skaitu šajā pludmalē), vakariņās labāk ir doties uz Mariscos Marimbo.

Kā jau tas ir zināms, Cabo San Lucas ir pazīstama ar saviem jūras produktiem un Mariscos Marimbo ir vieta, kur tos pasniedz sevišķi gardi un oriģināli.

No pludmales uz restorānu var braukt ar taksi, turklāt, ja esat lielāks bariņš, cena par braucienu iznāks ļoti zema. Pasūtot ēdienu, jums tiks atnesta prāva porcija un maksa nebūs lielāka par 20USD.

Kad vakariņas paēsta, ir laiks mesties Cabo San Lucas naktsdzīves virpulī.

Tā kā visi bāri un naktsklubi atrodas viens otram tuvu pludmalē un pilsētas centrā, atpūtnieki parasti klaiņo no viena uz otru, līdz atrod īsto, kurā uzkavēties ilgāk.

Varat sākt ar Cabo Wabo Cantina – iespaidīgu klubu, kas pieder bijušajam Van Halen solistam Sammy Hagar.

CaboWabo.jpg - 25.97 KBCabo Wabo Cantina klubs

Kad tajā esat nobaudījis vietējo tekilu, dodieties tālāk uz Pancho’s, kas atrodas uz Hidalgo ielā, kur varēsiet izvēlēties starp 500 dažādiem alkoholiskajiem dzērieniem.

Pancos.jpg - 34.7 KBPancho's bārs - klubs

Visbeidzot nobāzējieties iecienītajā El Squid Roe – mežonīgā naktsklubā, kas atrodas pie Plaza Bonita.

ElSquid.jpg - 44.96 KBEl Squid Roe naktsklubs

Tieši šeit paveras vislabākās medību iespējas vecpuišiem. Ģērbšanās kods šeit ir ikdienišķs, toties dzērieni mēdz būt visai dārgi, tāpēc iesakām iedzert kārtīgāk tieši Pancho’s bārā. Kad El Squid 3 no rīta tiek slēgts, publika parasti vēl dodas uz pludmali un ielās, jo dzeršana sabiedriskā vietā šeit nav aizliegta.

2. diena – Aktīvā atpūta

Pirmo dienu vairāk veltījāt atpūtai un dzeršanai aktīvajā Cabo San Lucas uzdzīves atmosfērā, toties otrajā dienā iepazīsiet Meksikas aktīvās atpūtas iespējas, kas pārsvarā saistās ar ūdens sportu.

Vispirms atjaunojiet spēkus un tieciet vaļā no vakardienas tekilas radītajām galvassāpēm, tāpēc dodieties uz The Office – labāko brokastošanas vietu visā pilsētā.

Office.jpg - 22.89 KBThe Office - restorāns pludmalē

Paralēli lieliskajam skatam uz Cortez jūru, The Office piedāvā lielisku kafiju un chorizo (desas) – olu ēdienu, ko varat notiesāt nesteidzoties. Varat aprunāties ar vietējiem, jo arī tie labprāt mēdz ieturēt šajā vietā brokastis.

Pēc ēšanas atkal ejiet uz Playa El Medano, kur tiek piedāvātas arī dažādas sportiskas ūdens atrakcijas.

Ūdensslēpes, laivošana, braukšana ar katamarāniem un peldēšana ir tikai dažas no lielā aktivitāšu klāsta. Uz daudzām no tām var pierakstīties jau viesnīcā.

Ja to neesat izdarījis, ieskrieniet Cabo Acuadeportes, kas atrodas Hacienda Beach hotelī.

cabo-watersports.jpg - 14.65 KBPlašais Cabo San Lucas ūdenssporta piedāvājums

Šis uzņēmums piedāvā niršanas tūres (25USD par divām stundām + aprīkojuma īre) un ūdens slēpošanas tūres (45USD par pusstundu).

Ir pieejamas arī divvietīgas kanoe laivas, kas jums sniedz iespēju labāk iepazīt pretējā dzimuma pārstāvi, ar kuru esat iepazinies tikai pagājušajā naktī.

kanoe.jpg - 20.43 KBRomantiski izbraucieni ar kanoe - viens no aktīvās atpūtas piedāvājumiem

Ja ūdenssporta izpriecas nav jūsu stihija, varat iepazīties ar Desert Park – organizāciju, kas piedāvā trīs stundu izbraucienu ar visurgājēju pa Cabo Real Private Dabas rezervātu. Vienvietīgs braucamrīks izmaksās 60, bet divvietīgs – 80 USD.

Tomēr visiecienītākā Cabo San Lucas aktivitāte ir pavisam cita – starp ūdeni un zemi.

Katru gadu šo pilsētu apmeklē simtiem makšķernieku, jo apkārtējos ūdeņos mājo apmēram 800 zivju sugu.

fishing.jpg - 16.45 KBMakšķerēšana Cabo San Lucas

Vēl viena interesanta atrakcija apkārtnes ūdeņos ir vaļu vērošana, kas parasti notiek no janvāra līdz martam, kad gar piekrasti peld tūkstošiem pelēko vaļu.

Lai arī ko jūs izvēlētos darīt dienas laikā, pusdienās ēdiens garšos vienlīdz labi. Tāpēc noteikti aizejiet uz Mango Deck – jauku brīvdabas pludmales restorānu, kas par pieņemamām cenām pasniedz brangas meksikāņu ēdienu porcijas.

mango.jpg - 35.9 KBMango Deck restorāns

Pasūtiet arī alu vai alkoholisku augļu dzērienu, lai maltīte būtu jo patīkamāka.

Ja pēc ieturēšanās Mango Deck ir atlicis vēl daudz laika, aizejiet uz Playa del Amor (Mīlētāju pludmali), kas ir visskaistākā visā apkārtnē.

Amor.jpg - 26.38 KBMīlētāju pludmale, Cabo San Lucas

Pateicoties tās relatīvajai nepieejamībai (lai nokļūtu tajā, jāizmanto laiva), tā nav tik pārpildīta kā Medano. Tomēr Playa del Amor ir brīnišķīga, ar baltu klinšu atsegumiem un dzidriem, ziliem ūdeņiem.

Noslēdzot šo ar ūdens atrakcijām tik pilno dienu, ieturiet vakariņas uz laivas.

CaboRey ir luksusa laiva, uz kuras pasniedz lieliskas vakariņas un dzērienus par apmēram 69USD.

caborey.jpg - 19.65 KBCabo Rey kruīza kuģis

Iesakām izvēlēties jūras velšu produktus – sevišķi nepārspējams ir jūras asaris baltvīna mērcē!

Kad esat atgriezies uz sauszemes un droši vien mazliet iereibis (tas tiesa, CaboRey bārs ir lielisks), uzvelciet izejamās drēbes un dodieties uz Mambo Cafe, kas atrodas Marina bulvārī, lai paklausītos labāko latino mūziku un nodotos straujām dejām.

mambo.jpg - 28.06 KBMambo Cafe, Cabo San Lucas

Sestdienu naktīs cilvēku šeit ir ļoti daudz, tāpēc pasūtiet galdiņu jau iepriekš.

roxx-cabo.jpg - 18.07 KBNaktsklubs Roxx, Cabo San Lucas

Varat aiziet uz Roxx naktsklubu (arī atrodas Marina bulvārī), kur katru vakaru uzstājas dzīvie sastāvi.

3. diena – Laiks golfam.

Pēc pozitīvi pavadītas vietas pie un uz ūdeņiem, ir pienācis laiks uzspēlēt golfu.

Cabo San Lucas ir atzīta vieta visu Ziemeļamerikas golferu vidū, jo tajā atrodas iespaidīgs 18 bedrīšu laukums, kas vienlaikus ir gan skaists, gan izaicinošs pat profesionāļiem. Par laukuma un kluba kvalitāti liecina šeit rīkotie PGA un Senior PGA turnīri.

Ja esat gatavs izaicinājumam, jau no rīta noīrējiet slaveno Par 72 Ocean laukumu Cabo del Sol, ko radījis Jack Nicklaus.

Ocean.jpg - 23.14 KBCabo del Sol golfa laukums ar izcilu skatu..

Šis vīrs ir projektējis arī 27 bedrīšu Palmilla laukumu un slaveno Par 72 Eldorado, kura teritorijā ietilpst arī bedrītes pie okeāna un iekšzemē. Kā redzat, izvēles iespējas jums ir pietiekami plašas.

Protams, centieties laukumu iznomāt no rīta, jo vakarā tas iznāks sevišķi dārgi.

Ja esat palicis pie Ocean laukuma, lai pieveiktu visas 18 bedrītes jums būs jāvelta visa diena.

Zem karstās meksikāņu saules ir viegli iedzīvoties saules dūrienā, tāpēc ņemiet līdzi piemērotu apģērbu un daudz ūdens.

Pusdienas ieturiet Mariscos Mocambo, ar partneriem apspriežot spēles pavērsienus. Šis restorāns ir līdzīgs tam, kurā ēdāt pirmajā dienā, turklāt arī šeit pasniedz ļoti lieliskus jūras produktu ēdienus. Mariscos Mocambo atrodas Leona Vicario y 20 de Noviembre un tā izcilākās delikateses ir ceptas zivis, krabis ķiploku mērcē un jūras produktu zupas. Interesantās dekorācijas un lieliskā atmosfēra padara šo vietu par ļoti piemērotu labu jūras velšu baudīšanas vietu.

Lai noslēgtu trīs dienu aizraujošo ceļojumu, apmeklējiet lielisko Sancho Panzo vīna bāru, lai iedzertu kādu labu dzērienu un uzņemtu kontaktus ar vietējām sievietēm.

sancho.jpg - 27.86 KBSancho Panzo vīna bārs, Cabo San Lucas

Panzo veras ciet pusnaktī, tāpēc nogaršojiet tik daudz dzērienu cik varat un dodieties tālāk uz Body Shot naktsklubu. Tas atrodas uz Lazaro Cardenas un Morelos ielu stūra un ir aktīva vieta, līdzīga El Squid un Roxx: daudz piedzērušu meiteņu, daudz tekilas un daudz skaļas mūzikas.

Vai var iedomāties labāku vietu atvadām no Cabo San Lucas?

Lieliskās pludmales, sporta aktivitātes, restorāni un aktīvi naktsdzīve – tas viss padara Cabo San Lucas par ideālu ceļojuma galamērķi vīriešiem. Lai arī tūrisma sezonas laikā šeit ierodas lieli ceļotāju bari un līdz ar to cenas ceļas ievērojami, cenas tomēr ikvienam rietumniekam šeit ir pat ļoti pieņemamas. Nākamreiz, kad plānosiet doties vasaras atvaļinājumā uz kādu oriģinālu vietu, nopietni apdomājiet Cabo San Lucas kandidatūru.

Noderīgi padomi

  • Cabos San Lucas ielās mājas nav numurētas (pat ne hoteļi, restorāni vai citi iestādījumi). Tāpēc vienīgais veids, kā uzzināt ceļu, ir jautāt taksometru šoferiem vai vietējiem iedzīvotājiem. Par laimi, pilsēta ir maza un tajā ir viegli orientēties.
  • Ja gadās iekļūt nepatikšanās ar meksikāņu policistiem (tas var notikt), palīdzību varat lūgt ASV Konsulātā Plaza Nautica.
  • Vietējie iesaka nedot dzeramnaudu taksistiem, jo viņi jau to iekļauj naudā, ko jums paprasa. Restorānos gan atstājiet dzeramnaudu 15% apmērā.

Komentāri (14)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
tādā karstumā jāturas tikai pie ūdens..
17.07.2007. plkst. 13:34
pirmo reiz par tadu vietu dzirdu...:))
16.07.2007. plkst. 12:08
Laižam uz Cabo San Lucas ??,
16.07.2007. plkst. 11:06
sekojošas frāzes mani nedaudz sasmīdināja:,,Marts, Aprīlis un pavasara brīvdienas vairāk piesaista koledžu studentus un seksa meklētājus."/ ,,Protams, par karalisku servisu ir arī attiecīgi jāmaksā."/ ,,Nometiet somas numurā, uzvelciet pludmales drēbes un ejiet uz Playa El Medano pludmali."/ ,,Vispirms atjaunojiet spēkus un tieciet vaļā no vakardienas tekilas radītajām galvassāpēm."/ Zem karstās meksikāņu saules ir viegli iedzīvoties saules dūrienā, tāpēc ņemiet līdzi piemērotu apģērbu un daudz ūdens."/ u.c. Raksts jau ir labs,tik izskatās,ka to ir rakstījis students,ja ne skolnieks:)-neko sliktu neesmu domājusi!autoram ir laba fantāzija:)
28.06.2007. plkst. 20:13
Ja butu ar ko,labprat aizbrauktu...
28.06.2007. plkst. 17:52

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 17. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Anti – modemu likums aizliedz interneta pieeju Birmā. Nelegāla modema glabāšana var beigties ar soda izciešanu cietumā

Pasākumi

Dziedātāja Emi piedāvā dziesmas “Hit the road Jack” akustisko versiju

Konkursam „Jaunais Vilnis” dalību pieteica jauns muzikāls duets – dziedātāja Emi un ģitārists Amigo. Emi stāsta, ka šī ideja radusies abu kopējam draugam, kurš ir pilnīgi...