Top 10 - Piedzīvojumi aktīvām sievietēm

Top 10 - Piedzīvojumi aktīvām sievietēm

Sendija Kerlona savā dzīvē ir lēkusi okeānā, peldējusi ar delfīniem, klejojusi pa Jaunzēlandes alām, nakšņojusi zem klajas debess Butānā un braukājusi ar apvidus auto pa Botsvānas plašumiem. Viņai ir jau 67 gadi, taču enerģiskā sieviete nedomā likt punktu aktīvajām izklaidēm.

Viņai līdzīgu sieviešu dažādās vecuma grupās netrūkst visā pasaulē, tāpēc daudzas tūrisma kompānijas attīsta pakalpojumus tieši viņām, turklāt piedāvājums aptver visu plašo pasauli.

Piemēram, kompānija Chicks With Picks savām klientēm piedāvā kāpšanu ledājos un kalnu slēpošanu Ziemeļamerikā, savukārt Extremely Patagonia – ceļojumus pa Dienvidameriku, kas ietver visdažādākos izaicinājumus, ieskaitot laivu braucienus pa krācēm un alpīnismu.

Ja esat patstāvīga, aktīva un drosmīga sieviete, kurai ir arī bariņš līdzīgi domājošu draudzeņu, tad šīs atpūtas idejas ir jums kā radītas! Un "Santas" vasaras nometne, salīdzinot ar šiem piedzīvojumiem, liksies vēl garlaicīgāka par šaha turnīra TV tiešraidi...


Gaudošana kopā ar vilkiem, skrējiens kopā ar suņiem...

Vilki.jpg - 35.83 KBLatviešu vīrieši šķiet pārāk "mīksti"? - Dodies pavadīt neaizmirstamas brīvdienas vilku sabiedrībā! Papildus tu tiksi apbalvota ar skaistiem dabas skatiem, tai skaitā ziemeļblāzmu

Braukšana suņu pajūgā un savvaļas vilku paradumu iepazīšana Starptautiskajā Vilku centrā Ely apgabalā, Minesotā, ir tikai daļa no kompānijas Adventures in Good Company piedāvājuma. Neiztrūkstoša ceļojuma sastāvdaļa ir somu pirts, kas pēc aktīvas dienas noderēs jo sevišķi, savukārt karsta zupa no termosa šķitīs gardākais ēdiens pasaulē. Kopumā jūs gaisa vesela nedēļa ceļojumos ar suņu pajūgiem un sniega kurpēm, apskatot vietējos mežus un ezerus. Un vai mēs pieminējām ziemeļblāzmu?

Karstā Čīle

Chile.jpg - 35.1 KBJa gribi uz brīdi atpūsties no vīriešiem, dodies uz Čīli, kur aplūkosi ne tikai slavenās Lieldienu salas, bet izbaudīsi atīvo atpūtu - niršanu, kalnu pārgājienus, sērfošanu un vēl daudz citas iespējas

Unleashed Adventures organizētais ceļojums sākas ar vīna darītavas apmeklējumu un apmešanos pieczvaigžņu kūrortā Čīlē, taču nākamajās dienās jūs sagaida aktīva atpūta Čīlei piederošajā Lieldienu salā ar kalnu riteņbraukšanu, sērfošanu, pārgājieniem un niršanu.

4500USD vērto piedāvājumu jo sevišķi iesaka izmantot oktobrī, kad tūristiem ir iespēja apmeklēt interesanto Tapati Rapa Nui festivālu, kura laikā norisinās ļoti aizraujošas sacensības, kailiem vīriešiem šļūcot ar banānkoka stumbru lejup pa vulkāna nogāzi. Un tā ir tikai pirmā sacīkšu daļa....

Ziemas prieki Kolorādo, ASV

instituts.jpg - 38.29 KBAktīvām sievietēm Sieviešu Brīvās dabas atpūtas institūts organizē atpūtas braucienus, kas ilgi paliks atmiņā - draudzenes tevi apskaudīs, bet vīrieši klausīsies pavērtu muti stāstus par Kolorado zvaigžnotajām debesīm, kas paveras, izejot no telts...

Janvārī un februārī speciāli sievietēm izveidotais Sieviešu Brīvās dabas atpūtas institūts organizē atpūtas braucienus Kolorādo, ļaujot daiļā dzimuma pārstāvēm izmēģināt slēpošanu no helikoptera, snovbordu un distanču slēpošanu kalnos. Drosmīgākās var doties triju dienu pārgājienā kalnos, iegūstot neatsveramas alpīnisma iespējas un nakšņojot teltī.

Turklāt ikvienai no jums būs iespēja mācīties sajust lavīnu briesmas un būvēt mitekli sniegā. Siltākos mēnešos šī pati organizācija sievietēm ļauj nodarboties ar mušiņmakšķerēšanu, klinšu kāpšanu un kanoe braucieniem, kā arī doties pārgājienos ar lamām.

Institūta organizētā ceļojuma izmaksas ir 450USD, kas ir tikai neliela daļa no naudas, kas būs jāiztērē no citiem kontinentiem atbraukušajām sievietēm.

Amazones apvidus vilinājums

amazone.jpg - 37.8 KBAmazones džungļu atklāšana, iejūtoties teju Indiana Džounsa tēlā, nav vairs tikai vīriešu prioritāte - dodies iepazīt neatklāto kultūru un mežonīgo dabu

Atklājiet Amazones apvidu Peru kopā ar Adventure Divas. Divas nedēļas ilgais piedzīvojums ļaus jums zirga mugurā jāt cauri inku pilsētām, komunicēt ar īstu šamani, kāpt kalnos, doties pārgājienā pa slaveno Karalisko Inku taku, kā arī braukt ar mazo kanoe pa milzīgo Amazoni. Viss, kas jums jāatceras, ir lūkoties augšup, lai džungļu kokos saskatītu nerātnos pērtiķus un krāšņos papagaiļus.

Izaicinot Magelānu

magelan.jpg - 34.76 KBTev taču noteikti kādreiz ir bijis tā, ka ir gribas "iekāpt" skaistā bildē vai gleznā... tagad tu to vari īstenot, dodoties Magelāna pēdās un aplūkojot dabas skatus, kādus būsi redzējusi vien fotogrāfijās...

Atpūta Patagonijā (Argentīna) sola senus ledājus, skarbus kalnus un eksotisku dabu (tajā skaitā dzīvās radības, kuras nekad dzīvē nebūsiet redzējušas).

Noteikti apskatiet pingvīnus Punta Tombo, izpētiet Tierra del Fuego salu un klātienē apbrīnojiet slaveno Perito Moreno ledāju. Jāpiebilst, ka tūres ietvaros jūs apmeklēsiet pasaulē vistālāk uz dienvidiem esošo pilsētu Ushuaia.

Slēpošana Kanādā

sleepes.jpg - 31.92 KBĒrikonkulis nenes kalnā? Aģentūra Women Mountain Adventures uzvedīs kalnā ar helikopteru, lai Tu varētu traukties lejup ar slēpēm Tava mūža neprātīgākajā braucienā...

Chics With Pics un Alala! Women Mountain Adventures ir apvienojuši spēkus, lai aktīvākajām sievietēm piedāvātu slēpošanu Britu Kolumbijā.

Vispirms jums nāksies ar helikopteru lidot augšup uz Solmountain kalnu namiņu kompleksu Monashee kalnos, lai pavadītu nedēļu, klejojot starp virsotnēm un slēpojot pa neskartām nogāzēm. Tāpat ir pieejama kāpšana ledū un piedzīvojumi īstu alpīnistu stilā!

Kostarikas džungļos

crazymonkey.jpg - 44.17 KBTavs draugs ir spējīgs Tevi aizvest vien uz "Mežakaķi"? Kostarikas Crazy Monkey trase ir tavs īstais izaicinājums! Ja vēl izmēģināsi braucienu pa 5.pakāpes krācēm, aizmirsīsi visas ikdienas rūpes un likstas

Viss, kas jums jāzina, ir Crazy Monkey Canopy Ride nosaukums – tā traukšanās ar trīsi pa gaisā iekārtu trosi līdz pat pludmalei Kostarikā. Šo interesanto un pasaules slavu guvušo atrakciju piedāvā uzņēmums Mariah Wilderness Adventure, taču šī ir tikai neliela daļa no kopējā piedzīvojumu klāsta.

Braukšana ar laivu gar 100m augstu ūdenskritumu, airēšana, iguānu audzētavas apmeklējums un nakšņošana džungļu namiņos tieši pludmalē ir pārējās atrakcijas. Jāpiebilst, ka vasaras sezonā jūsu maršrutā būs arī 5. kategorijas krāču joslas...

Rodeo Mežonīgo rietumu stilā

Rancho.jpg - 42.15 KBTu taču zini, ka parasti saistošo seriālu darbība norisinās jaukos rančo uz skaistas dabas fona. Tu vari tagad iejusties galvanajā lomā, bet, kad pietiekoši būs jūsmots par dabu, doties īstā rodeo

Drosme it galvenā īpašība, kurai jāpiemīt, ja vēlaties kāpt mežonīga zirga mugurā. Tūre pa ASV lielākās rietumu pilsētas Dallasas apkārtni nav joka lieta, tāpēc lielos make-up krājumus un loku šķēres labāk atstājiet mājās.

Lone Mountain rančo Montanas štatā piedāvā jums piecas dienas apmesties pie viņiem, dodoties izjādēs ar zirgiem, piedaloties mucu velšanas sacīkstēs un apgūstot laso savaldīšanas prasmes. Taču pati "odziņa" sekos nedēļas beigās - dalība īstā rodeo!!!

Sērfošana Meksikā

surf.jpg - 28.46 KBTu jau zini, cik simpātiski, graciozi un labi iedeguši ir sērfotāji... Dodies ar citām domubiedrenēm iemācīties noturēties uz viļņa un zini - turpmāk stilīgākie pludmales džeki pievērsīs uzmanību tikai tev!

Laika posmā no novembra līdz jūnijam tūrisma kompānija Manifesta Meksikas pludmalē sola sievietes pārvērst par meitenēm (tas notiek San Jose del Cabo un Puerto Vallarta pludmalēs). Runa ir par sērfošanu, nodarbības vada slavenā Kristija Mērfija.

Jums nav jābūt pieredzējušai sērfotājai, taču laba fiziskā forma tomēr būtu vēlama, tāpēc sāciet pumpēties jau tagad! Jā, un labi trenētas rokas ļaus kārtīgāk cilāt arī Margaritas kokteiļa glāzi....

Alpīnisms Vašingtonas štatā

ranierkalns.jpg - 31.71 KBJa dosies augšup kalna virsotnē pa "Sarūgtinājuma taku", skats uz dzīvi pavērsies daudz plašāks un jēdziens "draudzenes plecs" iegūs pavisam citu nozīmi...

Izmantojiet Im In's Hearty Hiker Girls unikālo piedāvājumu, lai saviem spēkiem iekarotu visumā sarežģīto ASV Vašingtonas štata Ranier kalnu.

Nevajag uztraukties par pieredzes neesamību - pirmā diena papildus instruktāžai un muskuļu ielocīšanai paredz arī alpīnisma aprīkojuma veikala apmeklējumu.

Lai jūs nemulsina galvenās kalna takas īpatnējais nosaukums (Sarūgtinājuma taka) – šo virsotni iekarojot, ir gājuši bojā cilvēki. Taču tas tikai padara kalna iekarošanu vēl izaicinošāku un vērtīgāku.

Komentāri (11)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
kuku
nepatik vilki tomēr smuki un es viņus mīlu!!!!!!
17.05.2012. plkst. 17:28
:)
Vai tik tomer ne naudigajam, ne aktivajam :)???
13.09.2008. plkst. 22:33
Bet tomēr, ja uz visām šīm vietām mani aizved tūrisma firma, nevis es tās atrodu pati, tad zūd īstā piedzīvojuma sajūta.
02.08.2008. plkst. 22:32
Amazones dzunglu apciemojums kardinoss izaicinajums...
15.06.2008. plkst. 16:31
Gribu uz džungļiem. Tas tik būtu piedzīvojums!
18.05.2008. plkst. 08:51

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Indija nekad nav iekarojusi nevienu valsti visas savas valsts 10000 ilgajā vēsturē

Pasākumi

Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī sāk ziedēt vietējās selekcijas rožu kolekcija


Ar parka rožu kolekciju Nacionālajā botāniskajā dārzā nodarbojas kopš 1960. gada. Selekcijas uzdevums bija izaudzēt mūsu klimatam piemērotas, ziemcietīgas, atkārtoti ziedošas,...