10 oriģinālas SPA procedūras

10 oriģinālas SPA procedūras

Kad tautā saucamās „bankas” (stikla kupoliņi, kas tiek piesūcināti pie ādas) izmantoja pati Gvineta Paltrova, izrotādama muguru ar vairākiem brūniem apļiem, pasaule pirmo reizi plašāk uzzināja par šo veselīgo procedūru, jo aktrise šādā paskatā ieradās uz kādas filmas pirmizrādi, tērpusies melnā vakarkleitā ar dziļu izgriezumu uz muguras.

„Banku” likšana radās senajā Āzijā, jo tās dziednieki atklāja, ka šī procedūra ievērojami uzlabo asinsriti. Taču šī ir tikai viena no daudzajām neparastajām procedūrām, kas jums ir pieejamas SPA centros visā pasaulē.

Ja kaut reizi esat vēlējušies izmēģināt ko līdzīgu čūsku masāžai, masāžai ar lakstīgalas ekskrementiem vai akmeņu terapijai, tad šīs neparastās procedūras ir domātas tieši jums.


Kaktusu masāža

kaktus.jpg - 25.81 KBPar to, ka kaktuss nemaz nav tik ass augs, bet var sagādāt vispārēju ķermeņa relaksāciju, var pārliecināties 4 Seasons kūrortā Meksikā, izmēģinot kaktusu masāžas procedūru

Vispārēja relaksācija ir Hakali masāžas galvenā būtība. Šo neparasto procedūru varat izmēģināt Four Seasons kūrortā Punta Mita (Meksika). Tā ļauj izbaudīt patiešām Meksikai raksturīgas izjūtas, jo tajā izmanto no ērkšķiem atbrīvotus kaktusu spilventiņus, kas iegūti no nopalejas – speciālas kaktusu šķirnes, kas izceļas ar sevišķi lielu ērkšķu daudzumu.

Kaktusa spilventiņi tiek mērcēti iekš "pulke" – alkohola, kas iegūts no agaves un ir mūsdienu tekilas priekštecis.

Aura-Soma krāsu lasīšanas terapija

aurasoma.jpg - 26.06 KBIzrādās - jūsu mīļākā krāsa un tai tuvu stāvošās sniedz daudz informācijas par jūsu iekšējo pasauli.. Lai to iztulkotu un turklāt pēc tam saņemtu dziedniecisku masāžu, jādodas Mii Amo Spa, kas atrodas ASV

SPA apmeklētāji Mii Amo (Arizonas štats, ASV) ceļu uz laimi rod cauri krāsām, izmantojot Aura-Soma krāsu lasīšanas terapiju. Kad klients rūpīgi ir izvēlējies dažādas pudelītes ar krāsainiem šķidrumiem, viņš pavada nodarbību kopā ar dziednieku, kas interpretē klienta krāsu izvēli un vienlaikus sniedz dziedniecisku masāžu.

"Jūsu krāsu izvēle, piemēram, jūsu mīļākā krāsa un tai tuvu stāvošās, sniedz daudz informācijas par jūsu iekšējo pasauli", saka dziednieks Bhata Ruttiger. "Līdzsvarotas krāsu kombinācijas sniedz dvēselei piemērotu vidi, kurā sevi izteikt un skar visdziļākos jūsu dzīves noslēpumus, izsakot tos bez vārdiem”.

Sēžamvietas masāža

fanny_gliemezi.jpg - 20.3 KBApnikusi vecā pēcpuse? :) Ņujorkas Smooth Synergy SPA centrs piedāvā tikt pie jaunas, izmantojot sēžamvietas masāžu un kā apgalvo centra īpašniece - neviens klients neesot palicis neapmierināts...

Ņujorkas Smooth Synergy kosmētiskais SPA centrs pēdējos gados ir iemantojis lielu popularitāti dažādu slavenību (jo sevišķi sieviešu) vidū, piedāvājot speciālo sēžamvietas masāžu. Tā ietver trīs soļus – ādas atslāņošanu, iedarbību ar minimālu strāvojumu un iesauļošanu, sniedzot iespēju saviem klientiem tikt pie gluži vai jaunas pēcpuses.

„Pieprasījums pēc šīs masāžas ir neiedomājams - tā ir kļuvusi par vienu no populārākajiem Smooth Synergy piedāvājumiem", savu prieku pauž centra īpašniece Nikola Kontosa. "Katrs klients to ir patiešām izbaudījis, un, kas ir vissvarīgākais, aizgājis prom apmierināts".

Iekšējā līdzsvara panākšanas hipnotiskā sesija

hipnoze.jpg - 18.1 KBJa vizīte pie psihoterapeita jums ir ierasta lieta, laiks izmēģināt kaut ko jaunu - hipnozes seanss, kas atbrīvos no iekšējā stresa un stimulēs iekšējo motivāciju, pēc kura bauda tiks arī ķermenim, mērcējoties aromātiskps šķidrumos

Hipnozi jau gadiem izmanto psihiatri, lai palīdzētu cilvēkiem atjaunot zudušas atmiņas vai arī atmest smēķēšanu. Šodien tā ir kļuvusi par daļu no Ole Henriksen Sejas/Ķermeņa SPA centra piedāvājuma Losandželosā.

Sertificēts hipnotizētājs klientus noved dziļā transa stāvoklī, lai atbrīvotu viņus no iekšējā stresa, noņemtu spriedzi, palielinātu koncentrēšanās spējas un stimulētu iekšējo motivāciju.

Seanss beidzas ar 20 minūšu ilgu mērcēšanos aromātiskos šķidrumos, kas ir patīkama alternatīva jūsu psihoterapeita vēsajam ādas dīvānam...

Kaviāra sejas masāža & ķermeņa kopšanas procedūra

kaviar.jpg - 31.24 KBJums patīk dārgas un ekskluzīvas lietas? Arī SPA procedūrās nevajadzētu izdarīt izņēmumu un izmēģināt Romas Cavalieri Hilton SPA centra piedāvāto kaviāru masāžu, kas gan ir ļoti dārga, toties ar kādu lepnumu to varēsiet stāstīt draugiem un dzeltenās preses pārstāvjiem...

Zivju ikru cienītāji droši vien būs ļoti pārsteigti! Taču šodien nav nekas neparasts, ja jūsu ķermeni noklāj no galvas līdz kājām ar dārgo kaviāru – tieši to piedāvā Romas Cavalieri Hilton viesnīcas Grand Spa centrs.

Tas piedāvā komplekso kaviāra sejas masāžu & ķermeņa kopšanas procedūru, kurā tiek izmantots kaviāra ekstrakta dziednieciskais spēks.

Ja pieredzējuši SPA apmeklētāji būs sajūsmā par kārtējo jauno piedāvājumu procedūru klāstā, tad jauniem klientiem interesantas izjūtas radīs arī apziņa, ka uz viņu miesas tiek uzklāts ļoooti dārgs izejmateriāls...

Čūsku masāža

snake.jpg - 29.94 KBJa jūs ciešat no ofidiofobijas (bailēm no čūskām) un gribat paskatīties savām bailēm acīs vai gluži vienkārši vēlaties ekstravagantā veidā atbrīvoties no muskuļu sāpēm, jādodas uz Izraēlu, kur dziedniece Ada Baraka izveiks čūsku masāžu, kas turklāt nav īpaši dārga

Lai arī šis varētu nešķist īstais risinājums stresa noņemšanai, nogurušus un saspringušus muskuļus šī Izraēlas ziemeļu dziednieces Ada Barak piedāvātā procedūra savā SPA centrā atbrīvo vienkārši fantastiski.

Par apmēram 70USD sieviete uzliek savas sešas čūskas (tiesa, ne indīgas) uz klientu sāpošajiem muskuļiem. Rāpuļiem ložņājot turp un atpakaļ pa muguru, sāpes un saspringums lēnām pazūd.

Perscentoloģija

perscentology.jpg - 20.23 KBPēdas esot logi uz cilvēka iekšējo pasauli - Fīniksas (ASV) pēdu lasīšanas eksperte ne tikai daudz ko pastāstīs par jūsu dzīvi, izmantojot perscentoloģijas zināšanas, bet arī veiks aromterapiju un masāžu visam ķermenim

Pateicoties pēdu lasīšanas ekspertei Marijai Bernartei, veselības centru apmeklētāji vairākos Fīniksas apkārtnes SPA centros var droši novilkt savas kurpes un uzzināt daudz par savu dzīvi, pateicoties perscentoloģijai.

Saskaņā ar terapeites teikto, pēdas ir logi uz cilvēka iekšējo pasauli. „Seansa laikā cilvēki ir pārsteigti par to, cik gan daudz es par viņiem varu pateikt, raugoties viņu pēdās”, saka Bernarte.

Taču kopumā šī procedūra ir kas vairāk par parastu zīlēšanu – tā ietver paralēlu aromterapiju, karstos akmeņus un arī pilnu ķermeņa masāžu.

Lakstīgalu ekskrementu sejas masāža

kakasnightigale.jpg - 25.05 KBJapānā geišas un Kabuki aktieri jau izsenis smērējuši savas sejas ar lakstīgalu ekskrementiem un nu arī jums ir iespēja, pieciešot nelielas neērtības dēļ procedūras smakas, uzturēt savu seju tīru, baltu un gludu

Lai arī Stīvena Spīlberga filmā geiša savās atmiņās šo procedūru nepieminēja, Kabuki aktieri un Japānas geišas savas sejas ar enzīmiem bagātajiem lakstīgalu ekskrementiem ir smērējuši jau gadsimtiem ilgi, lai sejas uzturētu tīras, baltas un gludas.

Ņemot piemēru no japāņiem, Diamond SPA centrs Havaju salā Maui piedāvā tieši šādu procedūru, noklājot savu klientu sejas ar tīriem lakstīgalu mēsliem. Katrā ziņā efekts ir patiešām iespaidīgs!

Bankas

bankas.jpg - 25.15 KBKamēr ASV samulsināja aktrises Gvinetas Paltrovas uznāciens ar atkailinātu muguru pēc "banku" procedūras, Latvijā šo asinsriti uzlabojošo procedūru cilvēki zina jau gadiem

Toksīnus uzsūcošās bankas padara šo procedūru par vienu no populārākajām to Hashani SPA centra (atrodas Arizonas JW Marriott Starr Pass kūrortā) apmeklētāju vidū, kas meklē iespēju atbrīvoties no kaitīgajiem toksīniem organismā.

Kā jau minējām, Gvinetas Paltrovas izgājiens šai asinsriti uzlabojošai un ārstnieciskajai terapijai ir pievērsis pastiprinātu uzmanību.

"Klienti, kas to ir izmēģinājuši, saka, ka efekts ir pārsteidzošs. Terapija patiešām viņus nomierina un labo efektu cilvēki jūt vēl daudzas dienas pēc tam”, atzīst SPA centra menedžere Marisa Sokolovska. Jāpiebilst, ka Latvijā šo metodi zina jau gadiem...

Alus terapija

alus.jpg - 30.13 KBJa nekādi nevarat pierunāt savu mīļoto vīrieti doties uz kopīgām SPA procedūrām, parādiet viņam šo fotogrāfiju - alus procedūras Čehijā, kas uzlabo ķermeņa cirkulācijas procesus un palīdz detoksikācijā, kā arī neizsīkstoši alus krājumi liks jūsu vīrietim jau tramīgi sākt kravāt čemodānus, lai dotos uz kopīgajām ķermeņa baudas procedūrām

Relaksācija ir galvenais dzinulis, kas liek cilvēkiem apmeklēt SPA centrus. Čehijā atrodas vēl viens interesants to pārstāvis, Chodova Plana esošā Čodovaru ģimenei piederošā alus darītava, kas vienlaikus sniedz arī īpašus ārstnieciskos pakalpojumus.

Kopā ar neiztrūkstošo alus kausu pieejama arī alus vanna, kas uzlabo ķermeņa cirkulācijas procesus un palīdz detoksikācijā. Savukārt kauss nepasterizēta Rock Lager dara brīnumus ar gremošanas sistēmu. Priekā!!!

Komentāri (8)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
suhariks
Hmm es gan domaju ka cuskas procedura bij gan parak
06.02.2010. plkst. 19:07
Ja mani pārliecinātu, ka čūskas nav indīgas un tām nav cita veida slepkavniecisku tieksmju, tad manuprāt, arī šī masāža varētu būt baudāma. Katrā ziņā, čūskas muguras lokanās kustības nespētu atdarināt neviens masieris...
02.08.2008. plkst. 22:55
tas vairāk izklausās pēc māžošanās. Kaut kā jau tiem SPĀ centriem jāpelna un naudīgiem tērētgribētājiem jāiestāsta, ka viņu pakalpojums ir zebest!
12.06.2008. plkst. 09:57
Man arī , vineta 33 !!
19.04.2008. plkst. 18:18
no bankām man bail jau no bērnības gadiem !,,,,
19.04.2008. plkst. 08:21

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 24. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sakarā ar to, ka karstuma ietekmē metāls izplešas, Eifeļa tornis vienmēr liecas prom no saules

Pasākumi

Akcija Mācību nedēļa pieaugušajiem Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā

Uzsākot jaunu mācību gadu, no 2008.gada 1. līdz 7.septembrim Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā ar devīzi Mācību nedēļa pieaugušajiem norisināsies dažādas pieaugušajiem un...