Ar salātiem pildīti dārzeņi

Ar salātiem pildīti dārzeņi

Ar dārzeņiem un gaļu pildīti svaigie gurķi
3 svaigi gurķi, 100g vārītas gaļas, 1 ola, 1 tomāts, 20g salātu lapu, 1 ēd.k. diļļu, 1/3gl. skāba krējuma, zaļumi.
Gurķus gareniski pārgriež un ar tējkaroti izņem sēklotni. Vārītu liesu gaļu, cieti vārītu olu, tomātus sagriež kubiņos (0.4cm) un samaisa ar krējumu. Gurķus pilda ar sagatavoto pildījumu un katru gurķa pusi rotā ar zaļumiem un tomātu stienīšiem. Kārto uz lēzena šķīvja, kas izklāts ar salātu lapām. Pasniedz kā priekšēdienu vai uzkodu.

Ar gaļas salātiem pildīti marinētie gurķi
3 marinēti gurķi, 200g gaļas salātu, 1 ola, zaļumi.
Marinētus vai skābētus gurķus šķērsām pārgriež uz pusēm, izņem sēklotni un galus nolīdzina (lai stāvētu). Sagatavotos gurķus piepilda ar salātiem. Rotā katru gurķi ar sakapātu olu un zaļumiem. Pildītos gurķus kārto uz lēzena šķīvja aplī. Ja vēlas, šķīvja vidū liek salātu lapu rozeti.

Pildītas gurķa šķēles
3 svaigi gurķi, salātu lapas, sīpoli, dilles, tomātu šķēlītes, sāls, krējums.
Svaigam gurķim nogriež vienu galu, izņem sēklotni. Salātu lapas noskalo, nosusina uz sieta, rupji sagriež. Pievieno sarīvētu sīpolu vai puravu, sasmalcinātas dilles, sāli, sīki sagrieztus tomātus un krējumu. Visus samaisa un iepilda sagatavotos gurķos. Tad gurķus uzmanīgi sagriež šķērsām šķēlēs. Kārto traukā pamīšus.

Pildīti zaļie marinētie tomāti
6 zaļie marinēti tomāti, 2 olas, 1 svaigs gurķis, 1 sarkans tomāts.
Zaļam marinētam tomātam nogriež vāciņu, liek virsū cieti novārītas olas šķēlīti, tajā iesprauž divas nemizotas svaigu gurķu daiviņas un starp tām vidū novieto tomātu daiviņu. Pildītos tomātus sarindo uz lēzena šķīvja. Pēc vēlēšanās šķīvja vidū var likt kādus krāsainus salātus vai gaļas izstrādājumus.

Ceptas desiņas marinētos gurķos vai tomātos
3 cīsiņi, 3 marinēti gurķi, 3 tomāti, tauki, eļļas pēc vajadzības.
Cīsiņiem vai citām desiņām noņem apvalku, pārgriež uz pusēm vai trim daļām. Desiņas posmam vienā galā līdz pusei iegriež krusteniski divas reizes, griezuma vietu pārziež ar eļļu un apcep karstos taukos, lai griezumi atvērtos. Tomātam nogriež vāciņu un ar tējkaroti izņem sēklotni. Tomāta dobumā iesprauž cepto desu ar iegriezumu uz augšu. Marinēto gurķi pārgriež šķērsām uz pusēm, mazliet nogriež galu, lai stāvētu, izdobj vidu un iesprauž gurķī žuburaino cepto desu. Parasti pasniedz kā uzkodu aukstajā galdā.

Tomātu šķēles ar sēnēm
2 tomāti, 2 ēdamkarotes ceptu sēņu, 1 ola, 1 sīpols, 2 ēdamkarotes skāba krējuma, sīpolloki.
Uz lēzena šķīvja, kas pārkaisīts ar sīki sagrieztiem zaļumiem, kārto biezas tomāta šķēles. Katru šķēli pārkaisa ar sakapātām olām, ceptām sēnēm, sīpoliem, pārlej ar krējumu un vēl pārkaisa ar lociņiem. Var lietot arī majonēzi.

Ar vistas gaļas salātiem pildīti tomāti
3 tomāti, 150g vistas gaļas salātu, 1 liels sīpols, salātu lapas.
Jāņem vidēja lieluma, gludi, pastingri tomāti. Tiem nogriež vāciņu, ar tējkaroti izņem sēklotni. Piepilda ar vistas gaļas salātiem. Uzliek nogriezto vāciņu un ievieto sīpolu gredzena vai sīpolu lociņa „rokturi”. Pildītos tomātu groziņus kārto uz lēzena šķīvja, kas izklāts ar salātu lapām. Ja vēlas, var servēt katrai personai atsevišķi uz maza šķīvīša.

Ar sēņu salātiem pildīti tomāti
3 vai 4 tomāti, 150-200g sēņu salātu, 1 ola, zaļumi, bazilika pulveris, sāls.
Nomazgātus cietus sarkanus tomātus nosusina, ar asu nazi nogriež vāciņu, ar tējkaroti izņem sēklotni un iekšpusi izkaisa ar sāli un bazilika pulveri. Sagatavotos tomātus pilda ar sēņu salātiem. Var pēc vēlēšanās pildīt arī citus salātus (dārzeņu, siļķu). Rotā katru tomātu ar sakapātām olām un zaļumiem, iesprauž pētersīļa lapu pušķīti. Tomātam uzliek nogriezto vāciņu tā, lai būtu redzams pildījums. Kārto uz lēzena šķīvja. Šķīvi var rotām ar salātu lapām un redīsiem.

Ar zaļumiem pildīti tomāti
4 vai 5 vidēji lieli tomāti, 2 daiviņas ķiploka, 2 sīpoli, eļļa, 3 ēdamkarotes sasmalcinātu zaļumu, sāls, pipari.
Tomātus sagatavo kā iepriekšējā receptē. Sagatavotos tomātus piepilda ar sasmalcinātiem zaļumiem. Diļļu, pētersīļi, estragona, puravu un seleriju lapas sīki sagriež un pievieno sīki sasmalcinātus ķiplokus, eļļā apceptus sīpolus, sāli un samaisa. Pildītiem tomātiem uzliek vāciņus, saliek emaljētā traukā, noslēdz ar vāku un novieto ledusskapī vai aukstā vietā 4-6 stundas. Tad kārto lēzenā šķīvī, pēc vēlēšanās var dekorēt.

Ar sēnēm un olām pildīti tomāti
3 vai 4 mazi tomāti, 150g saceptu svaigu sēņu, 2 cieti vārītas olas, sāls, zaļumi.
Tomātus pārgriež uz pusēm, izņem sēklotni, iekšpusi izkaisa ar sāli un pipariem un piepilda ar saceptām sēnēm. Uz lēzena šķīvja, kas izklāts ar seleriju lapām, novieto olu šķēles, uz katras savukārt uzliek pildīto tomātu. Olu vietā var lietot etiķa un sālsūdenī vārītus svaigus, mazus patisonus (5-7cm diametrā). Uz patisona uzliek pildītu sarkanu tomātu, kurš ir rotāts ar sakapātām olām un lociņu pušķīti. Ja vēlas, var servēt katrai personai atsevišķi uz maza šķīvīša.

Pildīti āboli
3 āboli, 50g šķiņķa, 1 ēdamkarote krējuma, sāls, bazilika pulveris, zaļumi.
Skaistus vidēji lielus ābolus pārdala uz pusēm, ar tējkaroti izdobj sēklotni. Ābolu pusītes vāra vājā saldā marinādē (etiķis, ūdens, cukurs). Jāraugās, lai ābolu pusītes neizjuktu, bet būtu elastīgas. Ābolus piepilda ar mazos kubiņos sagrieztu šķiņķi, kas sajaukts ar biezu skābu krējumu, sāli, bazilika pulveri vai pipariem. Šādi sagatavotus ābolus var pildīt arī ar pikantiem salātiem. Svaigu ābolu vietā var lietot arī skābētus ābolus. Rotā ar zaļumu pušķīti. Kārto grupās uz lēzena šķīvja. Papildus šķīvja brīvajās vietās var novietot salātus, gaļas izstrādājumus, sālsūdenī vārītus krāsainus dārzeņus, sieru, marinētus augļus u.tt.

Komentāri (5)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Charlene
Sveiki, esmu Henrietta Fernando kundze privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod iespēju izvēlēties alternatīvo aizdevumu. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevums, lai jūs to neuzskatītu? Vai jūs un pagriežat banku? Jums ir nepieciešams konsolidācijas vai hipotekāro kredītu? Redzēt tālāk, jo mēs esam sastopami, izmantojot visas finanšu problēmas.Mēs ir nepieciešami 2% no ieguldījumiem, kas nepieciešami, lai nodrošinātu nepieciešamo palīdzību, un kas ir slikti kredītu izmantošanai. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu plašāku sabiedrību, kā arī piedāvātu uzticamus pakalpojumus un izmantotu tos, kas būs gatava tiem aizdevumiem. Rakstiet mums uz: (henriettafernandoloanfirm @ gmail.
15.11.2019. plkst. 14:05
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: justinemr9@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pastu: justinemr9@gmail.com
15.11.2017. plkst. 09:39
HENRIETTA FERNANDO
Sveiki,   Esmu Henrietta Fernando kundze privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Jums ir nepieciešams konsolidācijas vai hipotekāro kredītu? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas.Mēs aizņemties līdzekļus, lai cilvēkiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt biznesā ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu plašu sabiedrību, ka mēs piedāvājam uzticamu palīdzību un saņēmēju, un būs gatava piedāvāt jums aizdevumu. Rakstiet mums uz: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)
05.02.2016. plkst. 22:21
čau
30.06.2012. plkst. 23:19
ngtugnti
: b a r b e l:
09.08.2010. plkst. 14:25

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 14. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Galvenais iemesls, kāpēc rīsi tiek audzēti appludinātos rīsa laukos, ir nezāļu iznīdēšanai. Patiesībā rīsi spēj augt arī sausās teritorijās

Pasākumi

Kārlis Kazāks "Tu neguli"

Dziesminieks Kārlis Kazāks jau tuvākā mēneša laikā gatavojas laist klajā solo albumu, kas būs pirmais jaunais mūziķa publicētais materiāls kopš 2002. gada grupas Oceanfall ieraksta Upe...