Meldra ar draugiem pusnaktī spēlē futbolu

Meldra ar draugiem pusnaktī spēlē futbolu

Meldra ir tā atraktīvā meitene ar ģitāru, ko parasti var redzēt un dzirdēt uzstājamies kopā ar tēti un viņa grupu “Johnny Salamander”. Labās franču valodas zināšanas ir palīdzējušas Meldrai piedalīties tādos projektos, kā, piemēram, filmēšanās un intervija Francijas televīzijas kanālam La France 3, skaistumkonkursa Mis un Misters Latvija 2004 vadīšana Tunisijā.

Meldras ģimenei ir ļoti ciešas saites, viņi – Meldra, mamma Dace un ģimenes galva Džonijs, vienmēr turas un atpūšas kopā un ir gatavi viens par otru pastāvēt. Tautā viņus sauc par roķīgo ģimeni. Vasarās viņi atpūšas dzimtajā Liepājā, braucot ar riteņiem gar jūras krastu.

Taču par to, kas tieši Meldrai ir ideāla izklaide un, ar ko šī vasara īpaša paliks tieši viņas sirdī, par to IrLaiks.lv sarunā ar Meldru!

-     Kas, Tavuprāt, ir laba izklaide?

-     Laba izklaide ir tā, kad atnākot mājās ir jāsmaida un labs noskaņojums saglabājas vēl visu nākamo dienu, kad ir par ko domāt, ir ko atcerēties un, ka tas viss liek smaidīt un priecāties.

-     Kādas ir Tavas iecienītākās izklaides vietas? Vai tās ir kafejnīcas, klubi, vai varbūt vienkārši pludmales?

-     Ļoti patīk ar draugiem spontāni izdomāt kaut kur iet, piemēram, uz kādu kafejnīcu vai izklaides vietu. Par klubiem jau parasti zina, ka dodas, tad arī izdomāts iepriekš. Ļoti patīk, ja ir laba mūzika un var kārtīgi izdejoties. Ziemā kādā svētdienas vakarā ar mājas biedru vienkārši izlēmām iet uz kino, kas sākās pēc pusstundas. Jauki mirkļi ir tie, kas padara visu izklaidi interesantāku un atmiņā paliekošu, tāpēc savās atmiņās tos kolekcionēju.

-     Kāds aktīvās atpūtas veids Tev ir iecienītākais? Kas ir labāks vasarā un, kas ziemā?

-     Vasarā visvairāk patīk braukt ar riteni, peldēties, ziemā pikoties, lai gan tas nav uzskatāms par ļoti aktīvu. Vispār jau neesmu ļoti sportiska, bet no rītiem skrienu, lai būtu vairāk enerģijas. Ja sanāk savākt kompāniju dievinu spēlēt futbolu. Vienreiz aprīlī ar draugiem sadomājām 12 naktī uzspēlēt, tas bija fantastiski, zvaigznes spīd un mēness...un bumba lido tieši vārtos. Tas futbola mačs laikam bija vienkārši fantastiskākais kāds bijis. Pasakaini!

-     Kā Tev šķiet – vai Latvijā ir pietiekami daudz vietu, kur var aizbraukt un lieliski atpūsties, izklaidēties, kur tiek piedāvāti kādi aktīvās atpūtas veidi? Vai ir kāda īpaši iecienīta vieta ārpus Rīgas?

-     Dažreiz šķiet, ka trūkst izklaides iespēju, tomēr tas vairāk atkarīgs no kompānijas. Nav jau dzīvē pilnīgi viss gatavs jāsagaida. Lieliski var atpūsties kopā uzrīkojot mājas ballīti, vai dodoties piknikā, vairākas dienas pavadīt pie jūras un nedarīt neko īpašu. Tāpat jau šo to var atrast, un, ja gribās ko īpaši specifisku, pameklējot gan jau atrast var. Kā sacīt – kurš meklē, tas atrod. Bet kopumā vispār to izklaides iespēju, izklaides vietu varētu būt vairāk. Latvijā, es uzskatu, vēl ir ļoti daudz brīvu nišu, kurās izvērsties.

-     Vai Tev ir arī kāds hobijs? Kaut kas vēl bez ģitārspēles?

-     Pašlaik savu laiku pavadu darot to, kam visu gadu man vispār neatliek laika un tā ir grāmatu lasīšana – šonedēļ esmu jau izlasījusi Agatas Kristi „Miss Mārplas pēdējās lietas”, Maggie Aledreson „Cents and sensibility”, Stīvena Fraja „Dievu rotaļlietas”. Tagad lasu Gabriela Garsija Markesa „Neticamais un skumjais stāsts par Erēndiru un viņas cietsirdīgo vecmāmiņu”. Lasīšana ir kaut kas, kas spēj paņemt cilvēku visu, manuprāt. Tu, var teikt, ieej vispār pilnīgi citā pasaulē un skaties, kas un kā tajā notiek.

-     Koncertējot – Tu vairāk tam pieej kā darbam, vai kā izklaidei?

-     Mūzika man ir līdzeklis, lai turētu savas emocijas līdzsvarā, tai patiešām ir liela loma manā dzīvē un ļoti bieži to uztveru kā darbu (kad strādāju pie tā, lai kaut ko varētu izpildīt labāk), tomēr, manuprāt, viens no galvenajiem mūzikas uzdevumiem ir raisīt emocijas cilvēkos, piemēram, darīt tos laimīgus, un tad tā kā izklaide arī ir ļoti veiksmīga.

-     Kāda ir iecienītākā izklaide Tev vai kopā ar draugiem, vai ģimeni?

-     Man nav vienas formulas kā pavadīt laiku. Vienkārši vēlos, lai visi ir priecīgi par kopā pavadīto laiku un lai tas būtu kaut kas īpašs. Tas jau ir tas galvenais, lai izklaides laikā un arī pēc tās, cilvēki būtu smaidīgi, pilni labu emociju, apmierināti ar to kā pavada un ir pavadījuši laiku. Diezgan bieži vēlos iepriecināt pagatavojot kaut ko. Tas man ir gandrīz kā vēl viens hobijs.

-     Ko Tu dari brīžos, kad vienkārši gribas no visa atslēgties – vienkārši atpūsties! Un – kas, Tavuprāt, ir ideāla atpūta?

-     Izslēdzu telefonu un veltu laiku tādām nodarbēm, kā, piemēram, mākoņu vērošanai. Ideāla atpūta ir tad , kad ir vēlme to turpināt un turpināt...

-     Kā esi pavadījusi šo vasaru? Kas visspilgtāk palicis atmiņā? Ar ko tā būs palikusi īpaša Tev?

-     Šovasar daudz laika esmu pavadījusi apciemojot radiniekus, tiekoties ar draugiem, jo rudens jau nāks atkal ar veselu darbu gūzmu gan man, gan visiem pārējiem. Esmu ļoti laimīga, ka man Latvijā ir tādi draugi, kas nav pazuduši attālumā dēļ, satiekoties jūtu, ka esam viens otram trūkuši. Paldies viņiem par to! Neizsakāms prieks ir par to, ka daudz laika esmu pavadījusi kopā ar vecākiem, man tas ir bijis ļoti svarīgi. It īpaši tāpēc, ka zinu, ka atkal būs ilgi atstatuma posmi. Arī tagad, kamēr vēl esmu mājās esmu daudz ko iecerējusi paveikt. Vienu nedēļu pie manis ciemosies man brīnišķīgā draudzene Emma, ar kuru kopā studējam, pēdējās divas nedēļas pirms aizbraukšanas pavadīšu jauki kopā ar draugiem, un apciemojot radus.

Komentāri (12)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
zel ka Meldra ar savu tevu nevinneja Eirovizijas atlase, kad vini pirmo reizi piedalijas, jo dziesma aizrava
18.10.2008. plkst. 19:31
Par Meldru ilgi neesmu neko dzirdējusi ,
20.11.2007. plkst. 09:49
Labāk jau ģitāru spēlēt pusnaktī un krist kaimiņiem uz nerviem.
15.11.2007. plkst. 21:51
Piekrītu ;
12.11.2007. plkst. 12:21
Meldriņai pusnaktī būtu kārtīgi jāšņāc nevis kur jāblandās.
11.11.2007. plkst. 09:26

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Sofijas Vitas Požlaites & Olimpiadas Daņilovas glezniecības izstāde “DVĒSELES SVĒTKI”

2007.gada 15.decembrī netālu no Rīgas uz pirmo personālizstādi aicināja divas draudzenes – baltkrieviete Olimpiada Daņilova un lietuviete Sofija Vita Poželaite....