Karlīne Štāla – romantiķe skarbajā auto sportā

Karlīne Štāla – romantiķe skarbajā auto sportā

Par šo meiteni pēdējā laikā mēs dzirdam arvien vairāk un vairāk, ne tikai kā par jaunā šova „Divas zvaigznes” dalībnieci, bet gan tādēļ, ka divdesmit vienu gadu vecā meitene lieliem soļiem pierāda sevi kā profesionālu auto sportisti.

Jaunākais Karlīnes tituls ir iegūts pavisam nesen, kad auto sportiste par čempioni kļuva 2007. gada Beļģijas "F-Renault 1,6" sacensībās. Un ne jau sieviešu konkurencē. Karlīne griež ārā pogas vīriešiem, piedaloties sacensībās kopā ar viņiem.

IrLaiks.lv šoreiz Karlīni aicināja uz sarunu par izklaidi un aktīvo atpūtu, kur meitene atklāti dalās savā pieredzē.

-     Kas, Tavuprāt, ir laba izklaide?

-     Viena no labākajām izklaidēm varētu būt, piemēram, kārtīga izbraukāšanās ar kartingiem labā draugu kompānijā. Tad var gan izlādēties, gan relaksēties un gūt patiesi pozitīvas emocijas. Es ieteiktu pamēģināt! Noteikti! Ja cilvēks ir aktīvs un grib tiešām lieliski atpūsties – jāņem tik draugi un uz priekšu!

-     Kādas ir Tavas iecienītākās izklaides vietas? Varbūt, neskaitot auto trases, ir kāda iemīļota vietiņa, kur vari aiziet un vienkārši labi pavadīt laiku?

-     Īpaši daudz laika izklaidēm neatliek, jo ir sports, skola (Šogad Karlīne ir trešā kursa studente Biznesa augstskolā “Turība”. Tūrisma un viesmīlības uzņēmuma vadības profesijā.) un tagad arī TV šovs „Divas zvaigznes”, kurā piedalos. Iecienītākā kafejnīca ir „Double coffee”. Ja ir jautra draugu kompānija, tad jau vairs nav tik svarīgi kādā klubā vai izklaides vietā atrodies.

-     Tev, kā ļoti lielai aktīvistei, bet tomēr – kāds ir Tavs iecienītākais aktīvās izklaides veids? Vai tas viss ir saistīts ar auto sportu?

-     Vasara ir intensīvākais sacīkšu laiks, tāpēc izklaides praktiski nav, mēģinu pēc iespējas biežāk aizbraukt izpeldēties, kas man ļoti patīk. Pagājušajā ziemā draugs mani pirmoreiz uzlika uz slēpēm – tā tad ziemā arī ir lieliskākā atpūta. Tagad pie savas aktīvās atpūtas varu pieskaitīt kalnu slēpošanu.

IMG_5431.JPG - 27.88 KBKarlīna ar draugu, apgūstot slēpošanas iemaņas

-     Kā Tev šķiet – vai Latvijā ir pietiekami daudz vietu, kur var aizbraukt un lieliski atpūsties, izklaidēties, kur tiek piedāvāti kādi aktīvās atpūtas veidi? Vai ir kāda tāda īpaši iecienīta vieta ārpus Rīgas?

-     Gribētos gan, lai jau tās izklaides vietas būtu pēc iespējas vairāk. Man pat laikam nebūs tādas iecienītākās vietas ārpus Rīgas. Kā kuru reizi sanāk – tā ir labi!

-     Vai Tavu sportošanu var droši nosaukt par Tavu hobiju?

-     Jā, mani hobiji ir kartings, kalnu slēpošana.

-     Kāda ir iecienītākā izklaide Tev vai kopā ar draugiem, vai ģimeni?

-     Lieliska izklaide ir ceļojumi kopā ar ģimeni, jautri pasākumi kopā ar draugiem. Kas gan varētu būt labāks par mīļajiem cilvēkiem blakus?

-     Ko Tu dari brīžos, kad vienkārši gribas no visa atslēgties – vienkārši atpūsties! Un – kas, Tavuprāt, ir ideāla atpūta?

-     Tad es vienkārši pasēžu mājās, esmu vienatnē un ne par ko nedomāju. Tā arī ir ideāla atpūta. Atpūta, ko tiešām var nosaukt par atpūtu, nevis par izklaidi!

-     Kā ir koncertējot šovā – tas šķiet kā darbs, vai vairāk kā izklaide?

-     Tā ir kā izklaide, kas prasa diezgan daudz stresa. Jāgatavojas, jāuzstājas... Ir uztraukums...

-     Pastāsti nedaudz sīkāk par savu sporta veidu – kā nolēmi ar to nodarboties? Ko Tev tas nozīmē? Kā trenējies sacensībām?

-     Mans tētis ir autosportists un no mazotnes jau braukāju viņam līdzi uz sacensībām. Tad 13 gadu vecumā pirmoreiz izmēģināju kartingu – iepatikās, tētis redzēja, ka sanāk un izdomājām, ka jāsāk braukt sacensībās. Autosports aizņem manu lielāko dzīves daļu un gribētu ar to nodarboties līdz sirmam vecumam. Treniņi parasti notiek ārzemēs, dažādu valstu trasēs. Tas ir ļoti aizraujoši un esmu laimīga, ka varu darīt to, kas man tik tiešām patīk.

Komentāri (7)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Baigaa sportiste! Lai veicas!
10.08.2008. plkst. 10:08
forša aktīvā atpūta. nu kā jau sportiskam cilvēkam.
08.02.2008. plkst. 19:28
Man arī patīk izbraukumi ar ģimeni!
05.11.2007. plkst. 17:34
bet vienalga dziedašana vinai klibo, ne pa velti izsvilpa
01.11.2007. plkst. 11:01
Un vienmēr smaidīga - gan braucot , gan arī dziedot !;
01.11.2007. plkst. 08:52

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Deivida Gilmora soloalbums – jau Latvijā

Iznācis kādreizējā grupas Pink Floyd ģitārista un vokālista Deivida Gilmora koncertalbums Live In Gdansk, kurā dzirdams Gilmora 2006. gada koncertturnejas On An Island pēdējais koncerts,...